Turan Dursun Sitesi Forumları

Turan Dursun Sitesi Forumları (https://turandursun.com/forumlar/index__1.php)
-   Servis Şartları & Site Duyuruları (https://turandursun.com/forumlar/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Psikokemoterapi Forum Yöneticiliğine Atandı (https://turandursun.com/forumlar/showthread.php?t=2518)

05-08-2006 01:42

Psikokemoterapi Forum Yöneticiliğine Atandı

Sevgili psikokemoterapi, olgun kişiliği ve bizde bıraktığı olumlu izlenimi ile aslında bir dinli olmasına rağmen, forumlarda adil yönetim yapabileceğine olan inancımızdan dolayı Forum Yöneticiliği'ne atanmıştır. Bu teklifi kabul ettiği için kendisine teşekkür eder, başarılar dilerim.

sargon 05-08-2006 01:53

Re: Psikokemoterapi Forum Yöneticiliğine Atandı

Sevgili psiko, senin olgun kişiliğin ve adil tutumunla sitemize önemli katkılarda bulunacağına inanıyorum. Dinlerden bağımsız olan bu sitede ilk olarak bir Bahai, yada bir dine bağlı olan kişi yönetici yapılıyor. Bu aslında bizleri saçma sapan şeylerle suçlayanlara da verilmiş bir cevaptır. İnsanı, bilimi, laik, demokratik, çağdaş değerleri ön planda tutan, adil, olgun ve düzeyli bir tutum alan herkesin sitede görev alabileceği anlamına gelir bu.

Yeni görevinde başarılar dilerim. Eminim ki bu sorumlulluğu layıkıyla yerine getirir ve sitenin düzeyinin yükselmesinde katkılarda bulunursun.

sodomo-- 05-08-2006 02:03

Fikirler, inançlar değil ama insanlar *önemli. Burada kişiliği ile herkese örnek olan sevgili Psiko'ya başarılar diliyorum ve aynı zamanda sevgili Cem'e bu "olgun" kararından dolayı teşekkür ediyorum.

yansıma 05-08-2006 02:04

Ben de psikokemoterapi'yi kendi çapımda kutlamak istiyorum. Ben bu sitede şu anda sadece "okuyan" ve "öğrenen" birisiyim ama site yönetiminin yerinde müdaheleleriyle sitenin daha da düzeyli olacağını düşünüyorum.

Çünkü zaman zaman konu başlıkları dışına çıkılabiliniyor ve gereksiz tartışmalar yapılabiliniyor...

Aqura 05-08-2006 03:10

Psiko abiyi yönetici olduğu için, yönetim kadrosunu ise bu yerinde kararları için kutlarım. Her insan verdiği kadar alır, psiko abim bu foruma zamanını bilgisini ve sabrını verdi ve yöneticilerimizde bunu takdir etmiş olmalılarki böyle bir karar verdiler. Tekrardan kutlarım, yeni görevinde başarılar psiko abim...

05-08-2006 03:13

Sevgili Psikokemoterapi,

Aramıza hoş geldin.Sizin gibi değerli bir insanı aramızda görmekten mutluyum. Farklı düşünce ve inançların saygı ve sevgi temelinde bir arada yaşayabileceğini ve bunun da demokrasi kültürü gerektirdiğini artık her kesin anlaması gerekiyor. İşte bizler bunun için burdayız.

İlkeli ve düzeyli bir site oluşturma çabamızda katkılarınızı bekliyor görevinizde başarılar dilerim.

hiramusta 05-08-2006 04:39

Geçikmişte olsa doğru bir karar aldığı için sevgili Cem kardeşi kutlarım.Psiko ağabeyede yeni görevinde başarılar dilerim.

exclusive 05-08-2006 05:49

Tebrikler Psikokemoterapi, görevinde başarılar dilerim. Sitemiz için de çok sevindirici bir gelişme olmuş bu demokratik uygulama...

vartor 05-08-2006 07:29

Sevgili Psikokemoterapi,
*Bu gorevi kabul ettigin icin seni tebrik ediyor, olumlu, insancil ve adil vasiflarinin, bu forumun bugunku durumuna varmasina buyuk bir katkisi oldugunu goruyorum.
Seviyenin yukselmesine, humanizmin on plana gecmesine,gecmis ve gelecekte yapacagin calismalarda basarilar diliyorum.

jayjay 05-08-2006 09:03

Çok gecikmiş bir karar varildi. Ancak keşke oda yöneticiliği de verilseydi de odada sürekli bir yönetici bulunuyor olsaydı.

Hocamı can-ı gönülden tebrik ediyorum. Size yakışan mertebeye yükseldiniz...

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 08:06 .