Turan Dursun Sitesi Forumları

Turan Dursun Sitesi Forumları (https://turandursun.com/forumlar/index__1.php)
-   Turan Dursun (https://turandursun.com/forumlar/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Turan Dursun'un Saçma İftiraları (https://turandursun.com/forumlar/showthread.php?t=5463)

ozgur_beyin 19-01-2008 00:54

Re: Turan Dursun'un Saçma İftiraları

ah ateizm ah . aspendos

ah kazmalık ahh

spartan-troy 19-01-2008 01:42

vartor yazmış:
Tanri insanin kendisidir.......

:D *ne yarattın vartor kardeş...

ozgur_beyin 19-01-2008 01:50

ooooo troyyada avdet etmiş allahın inayeti sayesinde
çok güzel bir çalışma olmuş . allahc.c emeğini zayi etmesin
sağol troyya kardeş. şimd^'' gül kokulu muhammedim'' ilahisini dinleyeceğiz troyyadan :lol:

frodo 19-01-2008 01:52

Tanrıları yarattı. Az şey değildir. Sadece Tanrılarla kalsa yine iyi. Bir sürü peygamber, melek, ruh
cin, *say say bitmez.

Kayıplardaydın spartan ? Tilki, kürk meselesi mi ?

spartan-troy 19-01-2008 01:57

yazdığım en ufak bir şey,,bu kadar bodozlamasına,sacma sapan bir şekilde alaya alınıyorsa
paylaşılcak bir şey yok demektir.tanrıları yarattı gibi bir mesele yok,tanrı zaten var olan bir şey.bunu size ben ahanda al size tanrı diyemem..tanrı yaratıcı demektir.frodonun soyledigi olay; tarihle alakalı bir mesele.benimkisi ise gayet somut bir olay...ne yarattın...(tanrı kelimesinin sözlük anlamıyla birleşerek) aynı şekilde alaya alıncaksa...paylaşımın gereği yok...saygılar--iyi geceler.

ozgur_beyin 19-01-2008 02:02

sevgili troyya biz müslüman mahallesinde salyangoz satıyoruz. sende hrıstiyan mahallesinde kurban kesiyorsun. :lol: bu kadar olur
bu alınganlık niye anlamadım.

3.yol 19-01-2008 03:50

Alıntı:

spartan-troy";p=&quot´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 106840)
vartor yazmış:
Tanri insanin kendisidir.......

:D *ne yarattın vartor kardeş...

* * Hayvanlari yaratmayi basardik Spartan Kardes, yakinda manavdan et alirken secimini yaparsin. Adina "cloning" deniyor, Turkcesi herhalde "kloning" olsa gerek.

* * ABD'deki yiyecek ve ilac standardlarini kontrol eden kurulus (FDA) *bir suru test yapip klonlama yontemiyle elde edilen eti yenir hayvanlarin urunlerinin insan sagligina zarari olmadigini onayladilar.

* *Kisa bir zaman sonra *Insanlari da yaratacagiz eger asiri dinciler bilimin tekerlegine herzaman oldugu gibi comak sokmazsa.

Saygilar,

thunderpoint 19-01-2008 09:54

Dün birara bağlı görmüş ama inanamıştım.. Bakıyorum icabet etmişsin troyya.. Hoşgeldin....

spartan-troy 19-01-2008 16:08

ucuncuyol forum yoneticisi olmussun ama senin bilimden de haberin yok.şaka yapıyorsun dimi güzel kardeşim.hayvanları yarattık diyorsun.sıfırdan dimi.hiç bir şey kullanmadan,kök hücre ve sentezleme olmadan sıfırdan hayvan yarattık diyorsun yani...helal olsun bee....nerdemiş o ucuncuyol,sallama kafandan.dogru ol dogru cıksın canınız.kim bilimin tekerine comak sokuyor.benim işim bilim.boyle camur atarak bir yere gelemezsiniz.

thunderpoint cok fazla sitenizde kalmam.frodo nun dediginin aksinei tilki,kürk meseleside değil.tek bir konuya bakar çıkarım.zaten cogu konu okunmaya bile değmez.

saygılar

ozgur_beyin 19-01-2008 16:23

troyya ''bilimsel ukalalık'' sendromunu üzerinden hiç atamamışsın.
hala ulema modundasın.
''çoğu konu okumaya değmez'' diyorsun ama ışıklı islamda ise ne konu var. nede okunacak metin.bizi eleştirmek *kolay ama *yapmak ise sizde hikaye.
hala okunabilir metinler yinede burdan giden ateistlerin yazdıkları.

''gül kokulu muhammedim'' *yalakalığından kurtulamamışsınız.. takılmış plak gibi hep aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz'' eline sağlık kardeşim, çok güzel bir çalışma olmuş kardeşim., kır manzaraları, pasta tarifleri
kelimeden bulmaca saçmalıkları .... başka bir şey varmı okuyacak.
yoksa varda ben mi görmüyorum.
eğer buraya geliyorsan sebebi okunacak metinlerin bulunmasıdır. aksini söylesende inanmam.
'' kazibül-katip'' durumuna düşmeni istemem

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 14:58 .