Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-04-2024, 23:52
bilgivehis bilgivehis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Yıldıztozu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Düşük zekalı arkadaşım, aramızda uçurum boyutunda IQ farkı olduğundan söylediklerimi anlayamamanı doğal karşılıyorum.
Düzgün bir cevap vermiş olsaydın sana bir şeyler öğretmeye çalışırdım, fakat haketmiyorsun.
Canım sıkkındı, bu cevabın beni bir hayli güldürdü, kahkaha atmadım ama halen gülümsüyorum.
"Karaktersizlik iyi birşey" diyen sensin, hatta karakterin özgürlüğü kısıtladığını söyleyecek kadar gerizekalılığını açığa vuran da sensin.
Ee, buna cevap verdim, yanlış olduğunu ve hatta kibarlık gösterip herhalde sürçü lisandır dedim.
Bunun yanlış olmadığını, yanıldığımı izah etmen gerekirdi ama hiçbir olumlu cevabın olmadığı için işi alaya almayı yeğledin.

Madem bir başlık açıp bir görüşte bulunuyorsun o halde insanların görüşlerine düzgün cevap vermen gerekir. Aksi bulduğun her görüşe böyle tırt cevap vereceksen ya başlık açma ya da bir görüşte bulunma.
Sonuçta burası görüş alış-verişi yapmak içindir. Elbette herkes kendine göre görüş belirtecek ama insanlara değmezsin, aklın kıt gibi cevaplarla kendi başlığında kendini küçük düşürdüğünün farkında değilsin.

Neyse altta sana ait bu görüşün en azından felsefi bir izahını yapabilir misin?
Hani başlık sana ait olduğu için soruyorum.
Bunu bir "değişim" sözcüğü yerine karaktersizlik olarak tanımlaman bir sürçü lisan mı değilse senin karakter tanımın nedir?
"Karaktersizlik iyi birşey"