Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-08-2012, 01:48
barristor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
barristor barristor isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

undersun´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
işte o yüzden O Hz Muhammed sende basmagülsün....

O doğruları,sen zıpırlıkları yaparsın..

Zaten Hz Muhammedin yaşadıgı zaman aralığı kesin olarak belli değil ama Kuranın tevrat incil sümerlerden araklaandığı belli öylemi..?

Nuh tufanıda bir destan aslında hikaye bu kesin fakat Hz muhammedin yaşadığı zaman aralıı gı belli değil..öylemi?

ÇElişkili konuşuyorsunuz...

İşinize geldiğinde Tarihde yok bu böyle şu şöyle dersiniz..

ama 571-632 yıllarında neler olup bittiği belli değil dersiniz..

bence çelişkili konuşuyorsunuz..
Evet cok farkliyiz.Ben o ogretmene yazdigim mektupla,onun karisina kizina takip olmadim.
Sadece ogretmenler odasindan telefonla annesinin olum haberini veren ve Turkce bilmeyen dedesiyle konusmaya calisan bir Kurt ogrenciye,sirf kurtce konusuyor diye yandan yumruk atan serefsiz hocanin haddini bildirdim.Hemde kurtlukle uzaktan ,yakindan alakam olmadigi halde.

Eger bir insan evladi yasindaki evlatliginin karisina goz koyarak,amca kizi,teyze,dayi,hala kizlarina Allah adina talip oluyorsa ve bunlar dogru, benim yaptigim zipiliksa,kusura bakma ben zipirlik yapmaya omrumun sonuna kadar devam edecegim.

Isterseniz hayati boyunca kadin ve ganimet avciligi yapan birinin isminin basina HZ ,bizimkine PZ koyun.Ama insanlik onuru sonunda kimin HZ,kimin PZ oldugunu cok iyi anlayacak.