Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-07-2014, 10:46
Burak92 Burak92 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

vartor´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence Burak, muhammedin atla cennete, allahin huzuruna ciktigina bile inaniyordur. Iman iste, insani bu hallere sokar da ruhu bile duymaz. Hangi uckagitci din alimi, bu insanlara salakliklari mucize diye yutturuyorsa, helal olsun, bu kafayla baska turlusunu de anlayamiyacaklari asikar. Dogru durust yazi yazmasini bilemeyenlere, Buyuk bir marifetmis gibi, anlamadiklari mevzularda olmayan mucizeler uydurup, koordinatmis, karismayan denizmis, Yuri Gagarin'in eviymis filanla, ellerindeki uc kurusu da almalarini amacladiklarina bahse girerim.
tam adamına soyledın Peygaberımın bınıp ALLAHIN katına cıkarken kı bınegın adıdır BURAK... Benım ruhum duydugu ıcın bu haldeyım ruhsuz olsaydım ınanmayan olurdum kör olurdum yalanlamak ıcın bırseyler arar dururdum... kımsenınde benı kandırıp paramı aldıgı yok ben vıcdanım geregı yardım edebıldıgım kadar ınsanlara maddı manevı destek aoluyorum donup bakıyorum benım dınımde bunu emredıyor o yuzden celısmemı gerektırcek bırsey kesınlıkle yok vıcdan pusulası ıman pusulası dogru yonde bırı saptımı kulda sapar akılda sapar kalpte sapar. su ayetı hatırlayım sana
O, kimi dilerse doğru yola iletir... burda dıleyen ALLAH degıl kulldur bunuda farklı yerlere cekıp zaten bız ıstesekte saptırılıyoruz dıye kacıs yolu arayanlar cok olmustur bunun tek bır sebebı vardır korkmak eger kabul edersenız bız mahvolduk ne yapacagız demekten hayatınızı yasayamaz hale gelırsınız korkma ALLAH cok bagıslayan çok affedendir...