Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-06-2010, 02:31
Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nova Nova isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

insan_olmak´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili nova arkadaşın genel olarak konularda yazdıklarına bakarsan çok nadiren düşüncelerini ayetlerle desteklemektedir.Bazı ayetlerle düşüncesinin yanlış oldğunu söylediğimde verdiğim ayetleri görmezden gelmektedir.

Bu aslında bize müslümanların kendi kitaplarınsan bir haber olduğunu çok rahat gösteriyor.Merak ediyorum bu ''özgün''kuran'a dayalı olmayan islami yorumlar ne kadar bilgi birikimi taşımaktadır yine merak ediyorum bunları yazan arkadaş kuran'ı okumuşmudur?

Ayrıca sanada uzun uzun açıklama sabırını genel olarak başlıklarda gösterdiğin için teşekkür ediyorum

Saygılarımla
Abi, sünneti okuma yazma öğrenmemek olan bir dinin eseridir bunlar, çok ta şaşırmıyorum bu yüzden garip içseslerin dinleştirilmesine

Üstad ben teşekkür ederim nedemek, birbirimizden kazandıklarımızla varız Ne mutlu farkında olabilene.

sevgi ve saygılarımla.

İddia ediyorum ki ikimiz de "Tanrıtanımaz" larız. Sadece benim inandığım tanrı sayısı seninkinden bir eksik. Diğer olası tanrıları neden reddettiğini anladığın zaman, benim de seninkini neden reddetiğimi anlayacaksın.

Zihin paraşüt gibidir, sadece "açıkken" çalışır.

Benim manevi mirasın akıl ve bilimdir. Atatürk.