Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-06-2007, 23:09
spartacus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
spartacus spartacus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Onur Üyeliği 

Standart Re: babası, dedesi ve büyük dedesi peygamber olan kimdir...?

Hehe, Anadolu peygamberler Torunu yatağıdır, Arabistan ise Peygamber Torunu fakiri, acaba Bizler mi Arap'ız Yoksa Araplar mı Anadolu halklarından belli değil. laf aramızda ben bu işte biraz kraldan çok kralcılık görüyorum, yalakalıkda denebilir

Bir sırrımı söyleyeyim, ben alemlere ve milletlere üstün kılındım, Heptelehübü, Hübü'nün nurlu elçisiyim. Dolfen daha ben hayatta iken mirasa kondu *:twisted:

İbrahim - > İshak -> Yakup(İsrael) ->Yusuf ->Davud - >Süleyman

Cevap: Bunların alayının dedesi, babası, büyük dedesi peygamber(Kral) Dolfen hangisini soruyorsun

Karışık oluyor sanırım, hepside altı üstü Büyük krallar, yüce krallar bunların, babadan oğula geçer bir krallık, tabi peygamberlikde, aslı Tanrının oğludur bunlar, peygamberlik işin raconu... Yüce Yaratan Hübü'den aldığım Ayetlere göre bunların hiç biriside peygamber değilmiş...

Sersemler akıllıların 7 yılda cevaplandıramayacağı soruları 1 günde sorarlar.
-------
Korku ve menfaat dalkavukluğa yol açar.
-------
İnsan korktuğuna ya da arzuladığına çok kolay inanır. La Fontaine
-------
Öküz tahta çıkarsa padişah olmaz, saray ahır olur. Çerkes Atasözü
-------
Akıllı bizi arayıp sormaz, aptal bacadan akar.
------
Su dağları kemirir, vadileri doldurur.
------
Aslanlar kendi tarihçilerine kavuşuncaya kadar kitaplar avcıyı övecektir.
------
Hürriyet, başkalarına vermedikçe alamayacağımız tek şeydir. William Allen White
------
Belki söylendi herşey,/ belki de gece bekleniyor/ yazılsın diye aynı cümle. Tüm nedenleri yeryüzünün/ bir çakıltaşına takılıp kaldı. Esteban
------
Sıradan insan kendini evrenin merkezi yapmanın yolunu arar; bilge kişinin evreni onun merkezindedir. Lao Tzu