Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-10-2010, 16:01
Averroes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Averroes Averroes isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

emre94´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
DİYANET İŞLERİ:

İşte ben, hem benim, hem sizin Rabbiniz olan Allah’a dayandım. Yeryüzünde bulunan hiçbir canlı yoktur ki, Allah, onun perçeminden tutmuş olmasın. Şüphesiz Rabbim dosdoğru bir yol üzerindedir.”

11 / HÛD - 56

E yani muhammed rabbini tabii övecek. Son cümlede dememiş mi:

Şüphesiz rabbim dosdoğru bir yol üzerindedir´´ diye.

Müslümanlar duyun sesimi. İnsanları hala körelttiğiniz yetmedimi. Birazda doğruları araştırın..

Sevgili Emre,

Buradaki stajını tamamladıktan sonra ikinci aşama olan Kuran'dan çelişki bulma safhasına geçtin demek? Hayırlısı olsun. Allah seni çelişkisiz bırakmasın. Zaten DTA (Duygusal Türkiye Ateizminin) en önemli yeter koşulu Tanrı'ya inanmamak değil, çelişkiye inanmaktır. Ama keşke sen abilerine yol gösterseydin. Abiler, ateizmi biz yanlış biliyormuşuz, faraza Kur'an'daki çelişki onu bir başkasının yazdığını gösterse de, bu olsa olsa "Allah yoktur"a götürür bizi, "Tanrı yoktur"a götürmez deseydin.

Üstelik kısa başlıkta bize neyi anlattığın net değil. Ayette çelişki nerde göremedik doğrusu.

Bir de şu var Emrecim, bu genç yaşında İslam düşmanlığı o kadar seni hapis almış ki, ayette konuşması aktarılan kişinin Hz Muhammed değil de Hz Hud olduğunu bile görmüyor, görmek istemiyorsun. Çelişki arıyorsun, yine ara arayacaksan ama hakkaniyetini kaybetme canım kardeşim.

-Şeytanın yaptığı en büyük hile bütün dünyayı yaşamadığına inandırmakmış-

"The Usual Suspects" filminden