Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-03-2013, 00:27
aliyarasfal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
aliyarasfal aliyarasfal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Benim mesajlarımda itiraz edemediğin gerçekler karşısında kişisel çamur atma olayına dönüştüren dostum, utanmanı beklemiyorum. Çaresizliğinide anlıyorum. Olay basit, bilim diyelimki , varsayalımki masallarıyla tanrıyı kanıtlamaya çalışmaz.

Ayrıca bir daha konuyu saptırdığımı iddia edeceğine kanıtla. Konudan nerde sapmışım, ortaya somut koy ki rezilliğe dönüşmesin mesajın.

Bak arkadaşım, sizin derdiniz gerçekler değil, konuyu tartışmak hiç değil, öyle olsa kişiseleştirme gayretini bırakır şu tanrınızı varlıyacak somut veriler sunarsınız. İmkansız olduğu yerde taktiğiniz hep aynı, anlamıyoruz hikayesi ve karşıyı demogojik söylemlerle yoksaymaya çalışmak.

Şimdi önce şu iftiradan dolayı özür dileyin, sonrada varsa itirazınız buyrun mesajlarımda gösterip, şurası yanlış diyin. Yoksa sorun değil,nasıl olsa bozuk plak gibi defalarca anlatılanı anlamadık diyerek temcit pilavı gibi sürüp duruyorsunuz. Tanrınız maddeden bağımsız ise buyrun kanıt sunun(böylece yokluğunuda kanıtlarsınız) , değilse neresi tanrı anlatında bilim dünyası şaşakalsın.

Evet, bir daha ya adam gibi cevap yazın, yada kişisel saçma ithamlarınızı kendinize saklayın.Anlamak,öğrenmek istemiyorsanız önemli değil, okuyan biri öğrense yeter. Bilmekle inanmak arasındaki fark bu neylersin.

Şimdilik saygımla gittim...

Sorular sormuyorsan ya ölüsün ya da köle...