Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-12-2005, 23:43
Bulent
Üye Değil

Kimin öldürdüğünü bilemem. Ama, günümüzde bu tür şeyler yazıp çizen insanların öldürülmesine karşıyım; İslam'ın da (bu devrin koşullarında) böyle insanların öldürülmesine cevaz vermediğini düşünüyorum. Zaten Turan Dursun'un öldürülmesi, onun yazdıklarının yaygınlaşmasını isteyen çevrelerin amacına hizmet etti. Turan Dursun öldürülmeseydi bu kadar çok okunur muydu? Hiç sanmam! Aslında T.Dursun cinayetinde bir takım gizli yönler olabilir. Müslüman kimliğindeki bir tetikçi kullanılmış olabilir. Önemli olan ona o tetiği kimlerin çektirdiği, hatta, o tetiği çektirenlerin arkasında da kimlerin olduğu önemli. Öyle değil mi? Günümüzde, radikal islamcı terör örgütü ve törörist olarak sunulan kişi ve grupların hemen hemen tümünün ardında anti islamcı güçlerin olduğunu hepimiz biliyoruz. El kaide örgütünü ABD'nin kurup kontrol ettiğini hepiniz biliyorsunuz.

Herkes inanıp inanmamakta serbestse, neden inanıp neden inanmadığını ifade etmeke, bunu kamuoyunun önünde tartışmakta, yazıp çizmekte de serbest olmalı. Ama, bu sitedeki bazı kişilerin yaptığı gibi, hakaret ve tahrik içeren yazılar hiç bir zaman kabul edilemez. Milyarlarca insanın mensup olduğu bir dinin temel değerlerine küfür etmek, bilimsel olmakla övünen bir insanın tavrı olmamalı. Sizin dininiz (ve dinsizliğiniz) size, benim dinim bana denmiyor mu?