Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-10-2009, 06:24
mongus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
mongus mongus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

arkadaşlar bebek konusunda gerçekten bir işaret olabilir bilmiyoruz kesin olarak Allah istediğini yapmaya kadirdir zamanla açıklanacaktır , fakat bazı arkadaşların bazı söylemleri üzerine bişeyler yazmak istiyorum ben inanıyorum ve tanrı olmasada inandığım için bir şey kaybetmem diyen arkadaşlar kınanmış ve korktuklarından , yalaka lıktan, yada birşeyler kazanmaktan dolayı Allah'a inanmaya aftedilmiş fakat bunlar doğrudur Allah'tan korkulur, rızasını kazanmak için elinden gelen yapılır ve tabiki birşeyler kazanmak için çaba sarfedilir islam inancında çünkü dünya ahretin tarlasıdır,yani Allah' ı sevmekten çok ilkönce ona inanmak ve daha sonra insandan neler istediğini anlayıp ona yönelmek gerekir zira inanmayan insanların yaptığı her iyiliğin bu durumda boşa çıkacağınıda Allah vahyetmiştir. ayrıca x tanrı varsa yada başka tanrı varsa gibi söylemler bir varsayımdan ibarettir önemli ve mantıklı olan yıllar öncesinden bu güne ismini getirmiş ve şu anda dünyada 4 milyar insanın bir şekilde mensubu olduğu semavi dinin tanrısı Allah'tur ve çoğunluğun tanrısıdır yani başka bi tanrı varsa ki yk ona karşı galip durumdadır. bu durumda son gönderdiği elçi ve kitap ölçü alınmalıdır.