Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-04-2006, 01:37
sodomo-- sodomo-- isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Re: PUTLAR GERÇEKTEN KIRILDI MI ?

sevgili panteidar,
söylediklerin doğru ama
hayata doğrular ve yanlışlar, faydalılar ve zararlılar ikilimleri ile bakamayız ki.
burada kastedilen bir insanın iç dünyasıdır.
türbe ziyareti yapan bir insanın kime ne zararı var ki ?
kendi iç dünyasında huzur buluyorsa ne diye bu vahabi arap din bezirganları buna haram, günah, putperestlik falan gibi isimler takıyorlar.

NEDEN İNSANIN İÇ DÜNYASINA BAKMIYORUZDA da DİN KİTAPLARINA VE ONLARIN ZIRVALIKLARINA BAKIYORUZ ALLAH ADINA

abiciğim artık boğuldum, sıkıdım, fenalık geçirecem bu DİN ADAMLARI sınıfı ile BİLİM ADAMLARI sınıfından. Bunlar insanları RUHSUZLAŞTIRIYORLAR. ONA NESNE MUAMELESİ YAPIYORLAR. ONA GÜNAHKAR MUAMELESİ YAPIYORLAR. AŞAĞILIYORLAR ONU.

Üstelik nerede görülmüş abiciğim hekime gitmeyip türbeye gitme durumu ? yani doğunun en ücra köyünde bile insanlar doktor isteriz, öğretmen isteriz diye bas bas bağırıyorlar, yani bu ülkenin insanları o kadar cahil mi? oğlu ameliyat olacak bir anne, veya eşi hasta olan biri gidip türbeye dua da eder dilekte de bulunur iyileşsin diye evladı ama doktora gitmeyen birini gördün mü hiç hayatında ?
bu bir önyargı değil mi ?

adam kalkmış nazar boncuğu günahtır diyor, din dersinde ilkokul çocuklarına bunu söylüyor.
NE DİN AMA ??? NE DİN DERSİ AMA ???

yani nazar boncuğu günah ama çoluk çocuğun önünde kurban kesmek, hayvan boğazlamak, kaçan danaları elinde bıçakla kovalamak ve bilumum her türlü vahşet ve dehşet görüntüsü sevap dimi ???? BU DİN DİMİ? BUNLAR DİN ADAMI DİMİ?

bak söylüyorum, din adamları isterlerse 10 bin cilt külliyat okusalar, günde 800 yüz rekat namaz kılsalar, 80 kere hacca gitseler, 8 bin kere hatim indirseler, bilim adamları da *kainatın bütün sırlarını çözseler, hatta enerjiyi maddeye dönüştürseler, maddeyi varken yok etseler, yokken var etseler... bile hiç bir baltaya sap olamayacaklardır. Bunların peşinden gidenlerde çölün ortasında kupkuru kalırlar öylece.