Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-09-2021, 16:03
Pasteur Pasteur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyeliğini Sonlandırmış

Balçık -> insan = bilimsellik.

@barlas' ın dediği gibi bu mantıkla "ölümsüz vampirler" de gayet bilimsel olsa gerek.

"yeryüzü tamamı ile allax' ın oluncaya dek, fitne(islam dışında inanç) kalmayıncaya dek onlarla savaşın, öldürün... allax canlarınızı, mallarınızı, cennet karşılığında satın almıştır." sözde ayetlerine rağmen bunları iddia edebilmesi için birisinin ya tam ahmak olması gerekir. Ya da karşısındakileri kandırabileceğini sanan bir insan müsvettesi olması gerekir.

Dolayısı ile, bir ışidci, taliban kadar düşmana saygıyı hak etmiyorsunuz.

Onların müslüman ilkeleri, kitap doğrultusunda, hareket ettikleri görülüyorda. Sizin bidattan başka hiç bir numaranız görülmüyor...
Siz bu cüreti nereden alıyorsunuz? Bir ürünün orjinalini taklitle bozup(bidat) cafcaflı ambalajla örtüp, milleti kandırma hakkını nereden buluyorsunuz? E şimdi ben yargıç olsam ve bana bir talibanı, senin gibi birinin ellerini ayaklarını çarprazlama kesmişliği cinayeti ile getirseler. Ve buna islam fıkhı ile hüküm ver deseler. Niye tutukladınız ulan bunu der geçerim yani...

Hep diyorum... Siz müslimansanız, bende uzaylıyım... Hatta başka evrenden ana rahmine düşerek geldim dünyaya...