Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-03-2015, 02:56
spartacus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
spartacus spartacus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Onur Üyeliği 

insannedir´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Şehvetin konuşulduğu yerde Ahlak konuşulmaz abestir.
her insan, özellikle her erkek Şehvettine esirdir. bu kuvvet onu sürükler.
Bu söylediklerin AHLAKSIZLIĞA, NAMUSSUZLUĞA kılıftır, en ideal MEŞRUİYET de islamdadır. Meşrulaştırmak adına zırvalamayı kes.

Ahlaksız, kadınıda ŞEHVET KÖLESİ olarak mı yarattınız?
Tabi AHLAK'IN ne olduğu diye öyle SAÇMA SAPAN şeyler sıralar bu saçmalığa da inanırsanız, tabiki sizin ahlaklı olmanız mümkün olmaz, o sraladığın maddelerin tek bir tanesi bile ahlakla ilgili değil, kendinizi pazara sunmuşluğunuz!

Yani erkek şehvet için, kadında erkeğin şehvetini gidermek için yaratıldı öyle mi? Yahu insanlar din ile ahlaklı olmaz, dinsiz olunca da ahlaksız olmaz, AHLAK insani bir edinimdir, üstelik çağa göre de değişir, siz insan değil misiniz?!

Ama erkeğin amacının şehvet gidermek olduğunu söyleyip, kadını da şehvet giderici olarak görmek AHLAKSIZLIĞIN en alasıdır. İki bakımdan;
1.) Erkeği şehvet içinlikle MEŞRU ZEMİN yaratmak
2.) Bu amacını gidermek içinde kadını şehvet giderici olarak yarttığını iddia etmek.

İşte bu nedenledir ki ülkemizde sizin gibiler 3 yaşında bebeği çıplak görse aklına kötü şeyler gelmektedir, çünkü sizlerde AHLAK YOK! SİZLERDEKİ AHLAK DEĞİL, KORKU FASLI!!!!! Ki kendinden öttün zaten bunu, itiraf ettin, ben AHLAKSIZIM dedin, NAMUSSUZUM dedin ama korkuyorum ki Allah beni cezalandırır, bilsemki dedin cezalandırmayacak her türlü edepsizliği yaparım çünkü bende AHLAK yok dedin!. Sen buna ahlak dersin, ben ise düpedüz sapıklık, şerefsizlik, alçaklık.

Sen bunu erkeğin fıtratı diye meşrulaştırırsın, ben ise tüküreyim sizin bu inancınıza da(şehvet için!), fıtratınızada diyorum. Şimdi kim ahlaksız, sen mi ben mi?

Ben kötülüğü bir şeyden korktuğum için yapıp/yapmama pazarlığına girmem, kötülüğün hem vicdanen hem de sonuçalrıyla taşıdığı kabul etmezliğimi barındırdığı için ve neden karşı çıktığımı bildiğim için ret ederken sen, korktuğun için geri durduğunu iddia ediyorsun. İşte seninkine ahlaksızlık deniyor, yani sen korkmasan bebelere sarkacağını iddia ediyorsun!...

Sonrada başlanıyor din ahlaksızlığı nasıl meşru kılmış, nerede açık kapı bırakmış vs... İşiniz gücünüz de bu oluyor, cariye helal, harem kurmak(paran varsa) helal, 3-5 lafla imam nikahı kıyıp namussuzluk meşru...... Parası olana ahlaksızlık gırla, parası olmayana da saplantılı bir hayat verir, sizin bu korku/baskı düzleminiz. insanlara ahlak veremiyorsunuz, siz korku ile baskılayıp, balon gibi patlamasını bekliyorsunuz, o balonlarda günümüzde en çok İslam ülkelerinde patlıyor, neden? Çünkü günümüz islamı sağlıksız toplum yetiştiriyor, daha bebeleri bile KIZ-ERKEK DİYE AYIRIP, UZAK KUTUPLAR HALİNE SOKUYOR, ŞEREFSİZLER 8 YAŞINDA BEBELERDEN NE İSTİYORSUNUZ, AHLAKSIZ ALÇAKLAR 8-9 YAŞLARINDAKİ ÇOCUKLARI HANGİ YÜZLE CİNSEL OBJE GÖRÜYORSUNUZ, ÇOCUKLAR EL ELE TUTUŞSA SİZİN BİR YERİNİZE BİR ŞEYLER Mİ GİRİP ÇIKIYOR? BAK NASILDA AHLAKSIZSINIZ VE AHLAKSIZLIĞI BEBELERE DE HASTALIK GİBİ AŞILIYORSUNUZ?!.... Öyle sağlıksız bir toplum yetiştiriyorsunuz ki, örneğin bir hırzılığın kötü olduğunu bildiğiniz için değil, korktuğunuz için yapmadığınızı iddia ediyorsunuz(potansiyel hırsızsınız yani!), tecavüzü korktuğunuz için yapmadığınızı iddia ediyorsunuz, kötü olduğu için karşı çıkmıyorsunuz siz, korktuğunuz için yani yine siz potansiyel tecavüzcüsünüz, çünkü tecavüz kötü değil size göre, ceza alırsınız kısımları kötü, yani korku!

Sersemler akıllıların 7 yılda cevaplandıramayacağı soruları 1 günde sorarlar.
-------
Korku ve menfaat dalkavukluğa yol açar.
-------
İnsan korktuğuna ya da arzuladığına çok kolay inanır. La Fontaine
-------
Öküz tahta çıkarsa padişah olmaz, saray ahır olur. Çerkes Atasözü
-------
Akıllı bizi arayıp sormaz, aptal bacadan akar.
------
Su dağları kemirir, vadileri doldurur.
------
Aslanlar kendi tarihçilerine kavuşuncaya kadar kitaplar avcıyı övecektir.
------
Hürriyet, başkalarına vermedikçe alamayacağımız tek şeydir. William Allen White
------
Belki söylendi herşey,/ belki de gece bekleniyor/ yazılsın diye aynı cümle. Tüm nedenleri yeryüzünün/ bir çakıltaşına takılıp kaldı. Esteban
------
Sıradan insan kendini evrenin merkezi yapmanın yolunu arar; bilge kişinin evreni onun merkezindedir. Lao Tzu

Konu spartacus tarafından (11-03-2015 Saat 03:03 ) değiştirilmiştir.