Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-11-2009, 00:15
Freester Freester isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Smile

Paolo´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Öyle derdim yokki.Nerden çıkarıyorsunuz?Bu arada verdiğiniz birçok sorunun cevabınıda vermiştim.Siz anlayamadınız yada anlamak istemediniz.O gerçek dedikleriniz felsefeden mevcut sadece.Felsefeyle GERÇEKLERİ niye birbirine karıştırıyorsunuz ki?Peki siz niye İSA MESİHE ve İseviliğe bu kadar önyargılısınız?Birde bana cahil demişsinizYa siz peki?Kendinizi çok bilge mi sanıyorsunuz?RAB derki:

37«Başkasını yargılamayın, siz de yargılanmazsınız. Suçlu çıkarmayın, siz de suçlu çıkarılmazsınız. LUKA 6

3Sen neden kardeşinin gözündeki çöpü görürsün de kendi gözündeki merteği farketmezsin? 4Senin gözünde mertek varken nasıl olur da kardeşine, `İzin ver de gözündeki çöpü çıkarayım' dersin? 5Seni ikiyüzlü! Önce kendi gözündeki merteği çıkar, o zaman kardeşinin gözündeki çöpü çıkarmak için daha iyi görürsün.MATTA 5

sayın paolo

1.Bana hangi soruma cevap verdiniz ? Gösterirmisiniz ?

2. Ben size teori yada kavram konusunda söz etmeyin diyorum siz üstüne basa basa bunları bana tekrar ediyorsunuz?

3. Bana din kitaplarındaki romanları yazmayın onları okudum ve gayet baya güldüm bana mantıklı ve somut bilgi ile gelinki sizin fikirlerinize kulak vereyim?

4. Haklısınız felsefeyi anlıcak kadar bilginizin olduğunu zannetmiyorum size hak veriyorum.

5. Gördüklerinizi gördüğünüz gibi algılamayın onları sorgulayın vede ayırın sonra bakmayı deneyin?.

Saygılarımla...

Hangi Aptal Bana Tanrı Var Diyebilcek Kadar Kesin Ve Keskin ? Ve Hangi Aptal Bana Tanrı Yok Diyebilcek Kadar Cesaretli Olabilir ? Johann Wolfgang von Goethe