Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam > Kadın & İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 21-02-2008, 00:48
walla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
walla walla isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bulunduğu yer: Ben anadolunun her karış topragindan, suyundan, güneşinden ve havasından doğdum, ben anadoluyum...
Standart Türban her yerde serbest olsun

Binlerce genç kızımız İnançları gereği Türban takıyor, fakat Laik Türkiye Cumhuriyetinin Üniversitelerinde Kılık kıyafet kanununa muhalefet edildiği için Türbanlı kız öğrencilerin üniversite eğitimleri engelleniyor. Savunma; Dini öğeler ile kamusal kesimde bulunulamaz.
*Peki bu Müslüman kardeşlerimiz inançlarından dolayı Eğitim hak ve özgürlüklerinden faydalanamıyacaklarmı?
Benim Dinimde Darwinizmdir. Benim Tanrım EVRİMdir
Peygamberim Darwindir. Ben darvinin, Tanrının (Evrimin) resülü olduğuna inanırım. Beni ve diğer bütün canlıları Evrim yaratmıştır. Darwinizme göre insan milyarlarca yıllık bir süreçte tek bir canlı hücreden gelişmiştir. Bu süreç içinde insan hiç bir zaman son 5-6 bin yıla kadar örtünmemiştir. Çıplaklık insanın yaratılışında vardır. Hiç anasından giyinmiş, örtünmüş, başını bağlamış bir bebeğin doğduğunu gördünüzmü.
* İnsan ancak Doğanın fiziksel etkilerine karşı (aşırı güneş ışını>radyasyon ve dondurucu soğuğa karşı kumaşı icad ettiği ve deriyi işlemeyi öğrendiğinden beri giyinmektedir. Darvinist dinde Çıplaklık ibadettendir. İnsanlar normal ortamlarda, evde yolda, Üniversitelerde, mahkemelerde (aşırı güneş ve soğuk olmayan) her yerde ÇIPLAK dolaşmalıdır. Ben bir Darvinist din inananı olarak Üniversiteye ÇIPLAK olarak gitmek istiyorum, çıplak olarak derse girmek istiyorum, bu benim en doğal inanç ve ibadet özgürlüğüm, en yasal Eğitim Hakkım ve özgürlüğümdür. Şimdi soyunup ibadet edelim herşey meydanda derslere girelim sevgili Darwinist kardeşlerim , sizde türbanlarınızı takın sevgili müslüman kardeşlerim. Diğer Laik insanlar sizde bizim inançlarımıza saygılı olun lütfen ve Eğitim hakkımızı ENGELLEMEYİN lütfen...

Bedenimin her zerresi Anadoludur. Ben anadolunun her karış topragindan, suyundan, güneşinden ve havasından doğdum, ben anadoluyum...

Önerilen Siteler