Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 10-11-2013, 00:06
Ahlaksız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ahlaksız Ahlaksız isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Sesli´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Üstelik bu maaşlar alkollü içkilerden alınan vergilerle de karışmış olunca gel de helal veya haramdan sözet!
Genelevlerden veya içkiden kesilen vergiler ile imamlar maaş alıyor..İnanılmaz bir şey bu..Bunu idrak edemiyorlar ama her türlü rezil düşünceyi idrak edebiliyorlar..Mesela kızlarla erkekler aynı ortamda kalmasın diyebiliyorlar,aynı okula gitmesin diyebiliyorlar..Bu kadar da reziller/ilkeller..!

Müslümanları teşhis edelim sn.sesli..

1-Muhammed'in peygamber olduğuna şahidim diyenler açıkca yalan söylüyorlar..Yani MÜSLÜMANLAR YALANCIDIR..
2-Özel ibadetleri için kamuya ait olan kaynakları(haram helal demeden) kullanıyorlar..Yani MÜSLÜMANLAR HIRSIZDIR..
3-Laik bir ülkede gayrimüslimleri günde 5 vakit ezan ile rahatsız ediyorlar..Yani MÜSLÜMANLAR RAHATSIZ EDİCİDİR..
4-Alevi/Şii deyip insanları Suriye gibi yerlerde katlediyorlar,etmeyenler de bunu destekliyorlar..Yani MÜSLÜMANLAR KATİLDİR..
5-Sırf kitap/makale yazdı diye(Mesela Hanefi Avcı) insanları hapsetmeyi uygun görürler..Yani MÜSLÜMANLAR HOŞGÖRÜSÜZDÜR..
6-Dünya'da ve Türkiye'de milyonlarca insan açlıkla/yoksullukla boğuşurken,müslümanlar defalarca hacca/umreye giderler,Jeeplere binerler,gemiler alırlar..Yani MÜSLÜMANLAR BENCİLDİR..

Belki daha da uzatılır bu liste..
Alt 10-11-2013, 00:15
inferno inferno isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

NOLAN´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Genelevlerden veya içkiden kesilen vergiler ile imamlar maaş alıyor..İnanılmaz bir şey bu..Bunu idrak edemiyorlar ama her türlü rezil düşünceyi idrak edebiliyorlar..Mesela kızlarla erkekler aynı ortamda kalmasın diyebiliyorlar,aynı okula gitmesin diyebiliyorlar..Bu kadar da reziller/ilkeller..!

1-Muhammed'in peygamber olduğuna şahidim diyenler açıkca yalan söylüyorlar..Yani MÜSLÜMANLAR YALANCIDIR..
2-Özel ibadetleri için kamuya ait olan kaynakları(haram helal demeden) kullanıyorlar..Yani MÜSLÜMANLAR HIRSIZDIR..
3-Laik bir ülkede gayrimüslimleri günde 5 vakit ezan ile rahatsız ediyorlar..Yani MÜSLÜMANLAR RAHATSIZ EDİCİDİR..
4-Alevi/Şii deyip insanları Suriye gibi yerlerde katlediyorlar,etmeyenler de bunu destekliyorlar..Yani MÜSLÜMANLAR KATİLDİR..
5-Sırf kitap/makale yazdı diye(Mesela Hanefi Avcı) insanları hapsetmeyi uygun görürler..Yani MÜSLÜMANLAR HOŞGÖRÜSÜZDÜR..
6-Dünya'da ve Türkiye'de milyonlarca insan açlıkla/yoksullukla boğuşurken,müslümanlar defalarca hacca/umreye giderler,Jeeplere binerler,gemiler alırlar..Yani MÜSLÜMANLAR BENCİLDİR..

İslam Satanizm den bile iğrenç bir dindir.
Alt 10-11-2013, 00:20
Sesli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Sesli Sesli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Sayın NOLAN,

Saptanılan hususlarda ben Müslümanları suçlamak yerine, onun kaynağının suçlanması taraftarıyım. İnanan insanlar inandıkları kaynağın farkında olmayanlardır. Bilinci yerinde olmayana adalet dahi ceza vermiyor.

Burada asıl suçlu olan MÜSLÜMANlar değil de, onları kandıran, ALLAH MASKESİ TAKANDIR. Öyle değil mi? Her insanın inanmaya yönelik bir yapısı vardır. Mesela FENERBAHÇE taraftarları en esaslı takımın Fenerbahçe olduğuna inanmaktadırlar. Ve diğer taraftarlar da kendi takımlarının en iyi olduğuna inanmışlardır. Bunun nedeni, herkesin KİŞİLİK dediğimiz konuda olgunlaşmış olmadığıdır. Ancak bir takımla kendilerini bütünleştirebilmektedirler.

Herhangi bir dine inananın durumu da bundan farksızdır. Onlar birleştikleri din ile kişilik sahibi olmaktadırlar. Bu nedenle onları mazur görmekten yanayım.
Alt 10-11-2013, 00:30
Üye

inferno´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
İslam Satanizm den bile iğrenç bir dindir.
Din denilen şeyin gayesi,insanları kötülüklerden uzak tutmak olarak lanse edilir ama bu tam anlamıyla bir zırvadır..Asıl kötüler dindarlardır..

Binlerce yıl önce hırsızlara çok büyük cezalar verirlermiş..Mesela yangın esnasında hırsızlık yapan birini,o yangının içine atarlarmış..Hırsızlık,geçmiş toplumlarda çok kötü bir suç olarak aktarılırmış..

Günümüzdeki hırsızlara bakın şimdi..

Ben şimdi atıyorum sıfır bir otomobil alıyorum(80 milyarlık diyelim) ve bu otomobilin yaklaşık 20 milyarı vergi..(Ateist olduğumu da belirtiyim..)
Devlet benden aldığı bu vergi ile imamlara maaş ödüyor..
Olaya bak ya..!

Bu badem bıyıklı imam,inandığı öteki Dünya'da hurileri becerme hayali ile kafirlerin vergilerine sarılıyor..!

Yahu,sen inandığı öteki Dünya'da huri becereceksin diye,niye ben bu Dünya'da beceriliyorum?!

Adaletini seviyim Türkiye/Dünya..!
Sayın NOLAN,

Saptanılan hususlarda ben Müslümanları suçlamak yerine, onun kaynağının suçlanması taraftarıyım. İnanan insanlar inandıkları kaynağın farkında olmayanlardır. Bilinci yerinde olmayana adalet dahi ceza vermiyor.

Burada asıl suçlu olan MÜSLÜMANlar değil de, onları kandıran, ALLAH MASKESİ TAKANDIR. Öyle değil mi? Her insanın inanmaya yönelik bir yapısı vardır. Mesela FENERBAHÇE taraftarları en esaslı takımın Fenerbahçe olduğuna inanmaktadırlar. Ve diğer taraftarlar da kendi takımlarının en iyi olduğuna inanmışlardır. Bunun nedeni, herkesin KİŞİLİK dediğimiz konuda olgunlaşmış olmadığıdır. Ancak bir takımla kendilerini bütünleştirebilmektedirler.

Herhangi bir dine inananın durumu da bundan farksızdır. Onlar birleştikleri din ile kişilik sahibi olmaktadırlar. Bu nedenle onları mazur görmekten yanayım.
Burada Muhammed'i her türlü eleştiriyoruz ama bu müslümanlara da arada kızmak lazım..Ben mesajımda sadece kızıyorum ve gerçekleri söylüyorum..Benim söylediklerime itiraz edecek bir müslüman varsa,buyursun hodri meydan..

Konu Ahlaksız tarafından (10-11-2013 Saat 00:36 ) değiştirilmiştir.
Alt 10-11-2013, 00:59
Sesli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Sesli Sesli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Burada Muhammed'i her türlü eleştiriyoruz ama bu müslümanlara da arada kızmak lazım..Ben mesajımda sadece kızıyorum ve gerçekleri söylüyorum..Benim söylediklerime itiraz edecek bir müslüman varsa,buyursun hodri meydan..
Sayın NOLAN,

Değişik nedenlerden dolayı bu dünyada yaşayan herkes kendine güveni olan değil de başkalarına güvenerek yaşayanlardır. Bu bir dereceye kadar hepimiz için doğrudur. Kendine güvenmek bir eğitim ve yetenek işidir. Şimdi herhangi bir dine mensup olan kişi kendine son derecede güvenmeyen ve ancak bir efendisi olduğunda yaşamaya hakkı olduğunu sanandır.

Yani sadece müslüman değil, Hindularda da, Musevilerde de, hrıstiyanlarda da budistlerde de olan bir durumdur bu. Dünyadaki yaygın dinlere bakarsanız milyonların bu şekilde olduklarını da kolayca saptarsınız.

Sorgulayabilmek için bilginiz ve kendinize güveniniz olmalıdır. Bilginiz ve de kendinize güveniniz yoksa, size olduğunu söyleyenlere inanarak yaşamınızı sürdüreceksiniz demektir.

Ne mutlu size ki kendinize güvenmektesiniz. Siz varsanız bu alemin de var olduğunu bilmektesiniz. Bu herkese nasip olan bir durum değil. onun için Müslümanları hoş görmekten yanayım. 25 yaşıma kadar ben de onlardan biriydim.
Alt 10-11-2013, 01:13
Üye

Sayın NOLAN,

Değişik nedenlerden dolayı bu dünyada yaşayan herkes kendine güveni olan değil de başkalarına güvenerek yaşayanlardır. Bu bir dereceye kadar hepimiz için doğrudur. Kendine güvenmek bir eğitim ve yetenek işidir. Şimdi herhangi bir dine mensup olan kişi kendine son derecede güvenmeyen ve ancak bir efendisi olduğunda yaşamaya hakkı olduğunu sanandır.

Yani sadece müslüman değil, Hindularda da, Musevilerde de, hrıstiyanlarda da budistlerde de olan bir durumdur bu. Dünyadaki yaygın dinlere bakarsanız milyonların bu şekilde olduklarını da kolayca saptarsınız.

Sorgulayabilmek için bilginiz ve kendinize güveniniz olmalıdır. Bilginiz ve de kendinize güveniniz yoksa, size olduğunu söyleyenlere inanarak yaşamınızı sürdüreceksiniz demektir.

Ne mutlu size ki kendinize güvenmektesiniz. Siz varsanız bu alemin de var olduğunu bilmektesiniz. Bu herkese nasip olan bir durum değil. onun için Müslümanları hoş görmekten yanayım. 25 yaşıma kadar ben de onlardan biriydim.
Ben sadece gerçekleri söylüyorum sn.sesli..''Yalan söylüyorsun sen'' diyebilecek bir müslüman varsa,ben buradayım..

Hiç kimse kamuya ait suyu/elektriği(kaynakları),kendi kişisel inançları adına kullanamaz..Bunun adı hırsızlıktır..Hırsızlara da hoşgörülü davranılamaz..Davranırsanız,daha çok çalarlar..

Bakın,doğudaki kaçak elektrik kullananlara..Neden kaçak elektrik kullanmaya devam ediyor bu insanlar?
Çünkü birileri hoşgörülü davranıyor bunlara..!
İnsanlara hoşgörülü davranmak yerine,gerçekleri anlatmak daha doğru olur..
Alt 11-11-2013, 11:23
Yergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yergin Yergin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Ben sadece gerçekleri söylüyorum sn.sesli..''Yalan söylüyorsun sen'' diyebilecek bir müslüman varsa,ben buradayım..

Hiç kimse kamuya ait suyu/elektriği(kaynakları),kendi kişisel inançları adına kullanamaz..Bunun adı hırsızlıktır..Hırsızlara da hoşgörülü davranılamaz..Davranırsanız,daha çok çalarlar..

Bakın,doğudaki kaçak elektrik kullananlara..Neden kaçak elektrik kullanmaya devam ediyor bu insanlar?
Çünkü birileri hoşgörülü davranıyor bunlara..!
İnsanlara hoşgörülü davranmak yerine,gerçekleri anlatmak daha doğru olur..
Doğuda kaçak elektrik kullanılmasına kim hoşgörülü davranıyor? Azıcık dolu dolu konuş NOLAN, muallakta sözler bırakma. Doğuda insanlar kaçak elektrik kullanıyor da, kaçak akaryakıt kullanmıyor mu? Peki bırakalım doğuyu, batıda da kimi kaçak elektrik kullanabiliyordur belki ama kaçak akaryakıt kullanabiliyor mu?

Din ile siyaseti karıştıracaksın, ondan sonra da Diyanet'e karşı olacaksın.

Ben söylüyorum sana, yalan söylüyorsun...

Rabbim; Ben hiçim, Azametin karşısında acziyetimin bilincindeyim. Sen ne yazarsan güzel. Sen neyi silersen güzel. İstediğin gibi yaşat. İstediğin gibi öldür.
Alt 11-11-2013, 15:29
Üye

Yergin´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben söylüyorum sana, yalan söylüyorsun...
Şadırvana oturup suyla bir güzel abdestini alıyorsun..Peki o suyun faturasını kim ödüyor?
Madem bir inanca sahipsin,madem bu inancına dair ibadet etmen lazım,bunu özel mülkiyetinde yapman lazım..Kullandığın suyun faturasını kendin ödemelisin..Kullandığın suyun faturası kamuya kesiliyorsa,bunun adı hırsızlıktır/dolandırıcılıktır/sahtekarlıktır..
Ben arabamı yıkayacağım zaman,gidipte caminin şadırvanına hortum bağlamıyorum..Siz huri hayalleri ile şadırvandaki suyu,sanki babanızın malı gibi hoyratça kullanıyorsunuz..!
Alt 11-11-2013, 23:15
Alim52 Alim52 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Lynx´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ateistlerin Müslümanlara sorupda hic cevap alamadigi sorular oluyor !

Bazen kivirarak konuyu degistirmeye calisiyorlar bazende hic cevap vermeksizin kisinin diger yazdigi yazilara yönelik yorum yapip sorulari es geciyorlar.

Bu denli sorular okadar ciddi okadar mantik barindiran bir sorularki aslinda cevaplarida herkez bilir. Ama soruya cevap verecekleri zaman sorunu verecegi cevabi kabullenmek zorunda olduklarini bildikleri icin bunu yapamazlar. Bu denli sorular tamamen onlarin görüsüne karsit ve ya göre olusturulmus sorulardir !

Iste o sorular !

1 - Akil , Zeka , Fikir Yürütme ,Düsünme görevlerini ve Bütün duygulari beyin denen organ yapmiyorda icimizde bedenden bagimsiz bir ruh varsa tamamen ona aitse ALKOL ve ya uyusturucu alan kisinin düsünme ve bütün bu yetenekleri ve duygulari neden etkilenir. Yoksa ruhdami alkolden etkileniyor ? Eger öyle ise Madde olmayan bu sey maddeden nasil etkilenir ?

2- Cahiliye dõnemi diye dile getirdikleri toplumda kizlarini diri diri gömüyorlar diyorlar ! Eger böyle ise o insanlarin soyunun 100 sene icinde tükenmis olmasi gerekdi.

a-) Cahiliye dönemi kac sene sürmüsdür ?

b-) Her firsatta gömdükleri kiz cocuklarini doguran KARILAR nerden geliyor ? Bu kadinlar bir aralar kiz cocugu degilmiydi ? Direkt Kadin olarak mi dogdular ?

3- Müslümanliga gecis sarti Kelime isadet de neden Allahin varligindan degilde tekliginden baslar ? Bir Ateist allahin varligini kabul etmeden tekligini mi kabul etmeli ? Yoksa ateizm tanri inancini degilde TANRILAR inancini mi red ediyor ?

Ya da Ateisti bir Köseye Birakalim ! Hristiyan , Musevi ve diger Dinlere Mensup olan Insanlar Müslüman Olmak Isterse neden Allahin Tekliginden Baslamasi gerekiyor ! Hristiyan , Musevilerin 10 Tane Allahi mi var ?

4- Ayni anne ve babadan dogmus iki öz kardesin cinsel birlesimine ne denir ?

5- Erkeklerde neden meme vardir ?

6- Insanlar istege göre kiz ya da erkek cocuk dogurtabilir mi ? Eger bir doktorun anne rahmine Y kromozomlu sperm nakletmesi sonucu ne olur ? Artik burda allahin bir hükmů varmidir ? Dogacak cocugun ne olacagini allah belirleyebilir mi ?

7- Cennette huriler ne amacla verilir ?

8- Muhammedin babasinin adi neden Abdullahdir ? Muhammed dedesi yada nenesi bu isimi nerden almakdadir ! Muhammed dogmadan önce Ortada Allah mi vardi ?
Sevgili Lynx,
Hayatta hiç bir zaman kıvırtmadığım için, sana da kıvırtmadan yanıt vereyim...
1- İnsan ruh,beyin,can falan ne diyorsan hepsi ile bir bütündür...Alkol alınınca farklı bir bir kişi olmuyorsun ki?Kaldı ki Alkol;müzik, sanat ve ruhu güzelleştirir))
2- Uydurma... araştır,öyle yaz...
3- Nereden çıkartıyorsun, Kelime-i Şahadet getirmeden müslüman olunmaz...Şahadet getirmeden ölenler cennetlik değil mi???
4-Ensest denir...Allaha inanmasan da ensesti kabul ediyorsan,helel olsun denir..
Bir şekilde Anne öldüğünde, baba yavruyu oyalasın diye olabilir mi???...Benim yavru kedim, hala göbeğimi ve atletimi emiyor( emmeye çalışıyor)....
5- 4.cü maddeye bak...
6- Allah bize ilim,bilim ve Fen'i niye verdi?Sen istiyorsan kız evlat yap, istiyorsan hidrojenden motor yap...
7-Internete takılıp,el arabasına mahkum olmaktansa, iki Huri vermesi çok mu kötü))....
Alt 12-11-2013, 00:17
Üye

Alim52´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
3- Nereden çıkartıyorsun, Kelime-i Şahadet getirmeden müslüman olunmaz...Şahadet getirmeden ölenler cennetlik değil mi???
Önce şehadet yazmasını bir öğrenin..Düzgün bir şekilde kelime yazmasını bile beceremiyorsunuz ve naifce sözler ediyorsunuz..
Şehadet olmadan müslüman olamazsınız..Bunu bile bilmiyorsunuz..!

Önerilen Siteler