Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam > Kadın & İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 03-11-2006, 17:28
istavrit istavrit isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Tecavüzcüler cennete gider mi?

genclige adim attigimda donemlerde oruc tutmaya gayret ederdim...cocuk bedenime agir gelirdi..anneme cok aciktim dedigimde "islam kolayliklar dinidir" derdi..

hic anlam veremezdim..gunde 5 vakit namaz..1ay boyunca ac kalmak..bunun neresi kolaylikti...

islamin kolayliklar dini oldugunu, minareyi calanin kilifina uydurdugunu *25 yasimdan sonra ogrenmeye basladim..

kuranin allahi cok bagislayicidir, cok merhamet edendir..

jet fadil da,dursun uyar da, i haftada masum 7 insani olduren canide,18 aylik bebege tecavuz eden vatandaslarda cennetten aslan payini alacaklar.. hepsi muslumanlar...

zira "elhamdulillah" diyen herkes gunahlarinin bedelini "kisik ateste" odedikten sonra cennette hurilerin yaninda sonsuz yasama devam edeceklerdir..

allah cok merhamet edendir, cok bagislayandir..

omrunu insanliga adayan ateist bir bilim adamida, darwinde, turan dursunda *cehennem atesinde sonsuza dek yanacaklardir...

bagisla beni anne..ben bu dini anlayamamisim..sen hakliymissin..

hortumcuda olsan, tecavuzcude olsan, cennette yerin hazir..

ISLAM KOLAYLIKLAR DINIDIR..

yalancılar,maymunlar,domuzlar,eşekler,pislikler!aş ağılıklar!canı çıkacasılar,Köpekler,Alçaklar,yabani eşekler,merkepler,susamış develer,geberesiciler,reziller,sapik Kişiler,beyinsizler,kofkütükler,zorbalar,soysuzlar ,Kahrolasılar,yalancılar,
HZ.ALLAH

Önerilen Siteler