Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Politika

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 02-09-2013, 22:33
rastaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
rastaman rastaman isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Standart ''Gezi'de zinanın fuhuşun haddi hesabı yoktu'' yalan haberi nasıl patladı

[IMG][/IMG]

18 YAŞINDAKİ GENÇ KIZIN İTİRAFLARI HABERİNVAKTİ.COM'DA

HABERDEN KONU BAŞLIKLARI

-HER GECE ÇADIRIMIZA ERKEKLER GELİYORDU
-PARA VERİYORLAR, BİRA VE YEMEK SINIRSIZ
-GECELERİ ZİNANIN FUHŞUN HADDİ HESABI YOKTU

Bu sabah ne mal olduklarını iyi bildiğimiz haberinvakti.com sitesi inanılmaz bir haber yayınladı.

Bir saat kadar önceyse -yalan olduğu açıkça anlaşıldığı için olacak ki- haberi apar topar kaldırdıklarını gördüm,link boş veriyor;

http://www.haberinvakti.com/guncel/h...du-h33112.html

O yüzden haberin(!) içeriğini veremiyorum,ama zaten başlıklardan anlıyorsunuzdur.

Adı falan verilmeyen bir lise öğrencisi eylemci genç kız,güya haberinvakti.com sitesinden biriyle röportaj yapıyor ''biz zaten eğlenmeye gittik,her gece fuhuş ve zina vardı,bize para verdiler'' gibi saçma sapan şeyler anlatıyor.

Ama bunun ötesinde işgüzarlar yalanlarını ortaya çıkaracak ciddi bir hata yapıyor.

Sizce yukarıdaki haberin yalan olduğu nasıl anlaşılır?

Haber yok ama başlıklarla idare edin.

Haberin kaldırılma nedeni de bu sahtekarlıklarını ele veren önemli bir hata yapmaları.

Sizce bu hata nedir?
Alt 02-09-2013, 22:45
evrensel-insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
evrensel-insan evrensel-insan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

evrensel-insan - MSN üzeri Mesaj gönder

Gezi Parkına başından beri destek veren Sevgi isimli 18 yaşındaki genç kızın anlattıkları akıllara durgunluk veriyor… Kasımpaşa’da oturan Sevgi evin tek çocuğu… Taksim’de çiçekçilerin olduğu bölgede başından geçenleri Talha Akyürek’e anlatmış Sevgi… Kendi ağzından dinleyelim
“Abi bu olaylar bizim için bir eğlenceydi, kendimize heyecaln, aksiyon arıyorduk. Ne devrimi, ne parkı, ne Başbakanı, biz işin heyecan kısmındaydık. Ne bileyim öyle tomaların su sıkması, gaz geliyor diye arkadaşların bağırması, taş atmak falan bize acayip heyecan veriyordu. Oradakilerin çoğu zaten liseli çocuklardı, üniversitelilerde çoktu. Hem niye katılmayayım ki, para veriyorlar, bira ve içki sınırsız, yemekte veriyorlar, her gece çadırımıza erkekler geliyordu ama almıyorduk, abi geceleri zina fuhuşın haddi hesabı yoktu, kim kime belli değildi geceleri, e hal böyleyken nasıl katılmayalım. Şimdi akıllandım artık gitmiyorum.” (haberinvakti.com)

................................................

Kaynak: http://www.tarsusmedya.com/iste-gezi...#ixzz2dlV8TCYA

“Her gece çadırımıza erkekler geliyordu“

02 Eylül 2013 Pazartesi 16:35

........................

Haberin Vakti

http://www.mebpersoneli.com.tr/gunce...du-h91888.html

Evrensel-Insan - Yapılandırmacı Epistemoloji/Bilişsel Bilim/Qua Felsefesi/Serbest Düşünce/Devrimci Sorgulama/Zihinsel Devrim - Evrensel-Insan Zihniyeti
Alt 02-09-2013, 22:58
murted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
murted murted isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderator
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

'Kızınızı kızımıza istiyoruz'

19 yaşındaki kızlarının Gürkan isminde bir erkeğe kaçtığı şikâyetiyle polise başvuran aile Gürkan’ın aslında bir kadın olduğunu öğrenince çok şaşırdı. Sonunda “Evlenmek istiyoruz” diyen kızların birlikte yaşamasına razı oldu.

ntvmsnbc, haberinvakti.com sitesine konuşan kızın resmini bir başka haberde kullanmış, çok ayıp etmiş.

No Religion No Cry

Ateizmi Anlamak için tıkla!
Alt 02-09-2013, 22:59
Kıdemli Üye

evrensel-insan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Gezi Parkına başından beri destek veren Sevgi isimli 18 yaşındaki genç kızın anlattıkları akıllara durgunluk veriyor… Kasımpaşa’da oturan Sevgi evin tek çocuğu… Taksim’de çiçekçilerin olduğu bölgede başından geçenleri Talha Akyürek’e anlatmış Sevgi… Kendi ağzından dinleyelim
“Abi bu olaylar bizim için bir eğlenceydi, kendimize heyecaln, aksiyon arıyorduk. Ne devrimi, ne parkı, ne Başbakanı, biz işin heyecan kısmındaydık. Ne bileyim öyle tomaların su sıkması, gaz geliyor diye arkadaşların bağırması, taş atmak falan bize acayip heyecan veriyordu. Oradakilerin çoğu zaten liseli çocuklardı, üniversitelilerde çoktu. Hem niye katılmayayım ki, para veriyorlar, bira ve içki sınırsız, yemekte veriyorlar, her gece çadırımıza erkekler geliyordu ama almıyorduk, abi geceleri zina fuhuşın haddi hesabı yoktu, kim kime belli değildi geceleri, e hal böyleyken nasıl katılmayalım. Şimdi akıllandım artık gitmiyorum.” (haberinvakti.com)

........................

Haberin Vakti

Aynen,haber budur.Her şey sıcağı sıcağına.Senin verdiğin linkler Habervaktimden bugün 4 buçukta siteye alınımış,ana kaynak Habervaktim'se bir kaç saat önce haberi kaldırmış.

Ne diyorsunuz arkadaşlar,sizce bunlar nerede hata yaptılar?
Yani zaten kullanılan ifadeler falan ciddiyet bir yana önümüzdeki günlerde tüm mizahına yön verecek boyutta,sizce bu haber neden doğru olamaz?
Alt 02-09-2013, 23:00
Şüpheci Dinsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Şüpheci Dinsiz Şüpheci Dinsiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Bu haberi önce AK-İT yapmış.

http://friendfeed.com/5posta/2a09a31...n-mudhis-haber

Sonra haberinvakti.com haber yapmış.
Gezi Parkına başından beri destek veren Sevgi isimli 18 yaşındaki genç kızın anlattıkları akıllara durgunluk veriyor... Kasımpaşa'da oturan Sevgi evin tek çocuğu... Taksim'de çiçekçilerin olduğu bölgede başından geçenleri Talha Akyürek'e anlatmış Sevgi...

Kendi ağzından dinleyelim

"Abi bu olaylar bizim için bir eğlenceydi, kendimize heyecaln, aksiyon arıyorduk. Ne devrimi, ne parkı, ne Başbakanı, biz işin heyecan kısmındaydık. Ne bileyim öyle tomaların su sıkması, gaz geliyor diye arkadaşların bağırması, taş atmak falan bize acayip heyecan veriyordu. Oradakilerin çoğu zaten liseli çocuklardı, üniversitelilerde çoktu. Hem niye katılmayayım ki, para veriyorlar, bira ve içki sınırsız, yemekte veriyorlar, her gece çadırımıza erkekler geliyordu ama almıyorduk, abi geceleri zina fuhuşın haddi hesabı yoktu, kim kime belli değildi geceleri, e hal böyleyken nasıl katılmayalım. Şimdi akıllandım artık gitmiyorum."

Haberin Vakti
sol.org.tr'de Gezi'ci doktor çocuklar olayı açıklığa kavuşturmuş.
http://haber.sol.org.tr/devlet-ve-si...z-haberi-76847
Özgür
Başka fuhuş yakaladık. O nasıl oldu. Büyük baskına bir gün kala, çocuklar geldi bizim, aşağıda bir çadır var, adam alıyor sürekli ve kadını da tanıyoruz fuhuş sektöründe. Dedim çadır nerede, çok stratejik bir yerde, Divan'dan gelirken iki merdiven var hemen çık orada sağda yükselti var çimenlik tam orada. Tezgah tam orada. Etrafa bir baktım. Divan'ın çaprazına hemen 20-25 m. uzaağına tripotu koymuşlar, direk orada abiler. Direk oraya kadrajı koymuşlar, görüntü alıcaklar, tezgah belli, Gezi'de fuhuş diye verecek sonra. Ne yapsak, ne yapsak, dedik çadırın fermuarını çekin, öyle içindekilerle getirin. 40 kişi gitti işte çadırı söktü dışarı çıkardı parçaladı falan. Kadını itiraf ediyor 500 TL para almış bu işi yapmak için, para da üstünde, bu Gezi'de ücretsiz yapıyor işi. Demişler 8-10 kişi al diye sayı vermişler, çekim öyle tamamlanacak. İmha edildi.
Yazıyı sonuna kadar okursanız polisin veya yandaş çakalların Gezi'yi karalamaya yönelik başka ne alçaklıklar denediklerini anlayacaksınız, ama eminim ki şaşırmayacaksınız.

--/--

Sorunuzun cevabı fuhuş-zina arasındaki farkı bilmemesi mi ? Parkta ezici çoğunlukla bekarlar varken zina olmazdı sonuçta.

Sevgiler

* Bir ben vardır bende, benden içeri. (Yunus Emre)
* Gören bizi sanır deli, usludan yeğdir delimiz. (Muhy-i)
* Kadınlar insan, biz insanoğlu. (Neşet Ertaş)
* Bu otobüs de benim Maserati'm, halkımla birlikte kullanıyoruz. (Tuncel Kurtiz)
* Rahat yaşamak uğruna gerçeği mezara mı götüreyim; halka gerçeği anlatmak uğruna ölümü mü göze alayım? (Turan Dursun)
* Beneath this mask there is more than flesh, beneath this mask there is an idea Mr Creedy, and ideas are bullet-proof. (V for vendetta)
* O iyi insanlar, o güzel atlara binip çekip gittiler. Demirin tuncuna, insanın piçine kaldık. (Yaşar Kemal)
* Sen yanmazsan, ben yanmazsam, biz yanmazsak, nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa. (Nazım Hikmet Ran)
* Çin'den İspanya'ya, Ümit Burnu'ndan Alaska'ya kadar her milli bahride her kilometrede dostum ve düşmanım var. Dostlar ki; bir kere bile selamlaşmadık, aynı ekmek, aynı hürriyet, aynı hasret için ölebiliriz..
(Nazım Hikmet Ran)
Alt 02-09-2013, 23:12
Kıdemli Üye

Bu haber, bir asparagos olarak; daha once ortaya atuilan ve yalanlanan "turbanli bir kiza ustleri ciplak 100 kisinin tacizi ve hatta uzerine isemeleri" haberine benziyor.

Evrensel-Insan - Yapılandırmacı Epistemoloji/Bilişsel Bilim/Qua Felsefesi/Serbest Düşünce/Devrimci Sorgulama/Zihinsel Devrim - Evrensel-Insan Zihniyeti
Alt 02-09-2013, 23:19
Kıdemli Üye

Deist_tr´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu haberi önce AK-İT yapmış.

http://friendfeed.com/5posta/2a09a31...n-mudhis-haber

Sonra haberinvakti.com haber yapmış.
Evet Habervaktim zaten Yeni Akit gazetesinin internet sitesi.

Deist_tr´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

sol.org.tr'de Gezi'ci doktor çocuklar olayı açıklığa kavuşturmuş.
http://haber.sol.org.tr/devlet-ve-si...z-haberi-76847
Hah,ben de bunu yollayacaktım ama bu çok eski bir haber,onlar nikahtan sonra yapmışlardı bu açıklamayı,aylar önce.Bu haberse bugün yayınlandı.Ama çocuklar öyle güzel anlatmış ki yaşadıkları rezillikleri,bunların palavralarına aylar önceden cevap veriyor.Ben de radikalde okumuştum o zamanlar.Bu başlığı okuyanlar daha önce okumadıysalar kesinlikle bir üstteki haberi okusunlar.Yoksa neler döndüğünü kavrayamazlar.

Başka ne düşünüyorsunuz bu iğrenç haber hakkında?
Alt 02-09-2013, 23:21
Kıdemli Üye

........................

Haberin Vakti

Birincisi bolgeye dikkat-Kasimpasa

Ikincisi ifadeye dikkat-" Hem niye katılmayayım ki, para veriyorlar, bira ve içki sınırsız, yemekte veriyorlar, her gece çadırımıza erkekler geliyordu ama almıyorduk, abi geceleri zina fuhuşın haddi hesabı yoktu, kim kime belli değildi geceleri, e hal böyleyken nasıl katılmayalım. Şimdi akıllandım artık gitmiyorum.”

Olayin oldugu yere dikkat- Taksim’de çiçekçilerin olduğu bölgede başından geçenleri

Cadirlar sadece gezi parki icinde kuruldu.

Alt 02-09-2013, 23:24
Kıdemli Üye

murted´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

ntvmsnbc, haberinvakti.com sitesine konuşan kızın resmini bir başka haberde kullanmış, çok ayıp etmiş.
Hakikaten aynı fotoğraf,rezillik üstüne rezillik bu nedir ya.
Alt 02-09-2013, 23:30
Kıdemli Üye

Birincisi bolgeye dikkat-Kasimpasa

Ikincisi ifadeye dikkat-" Hem niye katılmayayım ki, para veriyorlar, bira ve içki sınırsız, yemekte veriyorlar, her gece çadırımıza erkekler geliyordu ama almıyorduk, abi geceleri zina fuhuşın haddi hesabı yoktu, kim kime belli değildi geceleri, e hal böyleyken nasıl katılmayalım. Şimdi akıllandım artık gitmiyorum."

Olayin oldugu yere dikkat- Taksim'de çiçekçilerin olduğu bölgede başından geçenleri

Cadirlar sadece gezi parki icinde kuruldu.
Belirttiklerinin çoğunun hakikaten çok net yalan olduğu ortada ama kırmızıyla işaretlediğim yeri çok iyi yakalamışsın.Çiçekçilerin olduğu yerde çadır falan kurulmadı doğru diyorsun.

Mürted o fotodaki kızı kim ne ara farketmiş?

Önerilen Siteler