Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam > Kadın & İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 04-08-2008, 03:31
meaculpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
meaculpa meaculpa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Standart Sokakta Vahşet!!! Müslüman Gence Aşik Olan Yezidi Kizi Böyle öldürdüler

Yetkili arkadaşlardan bu forumun adının yanlız Kadın Forumu olarak değiştirilmesini talep etmiştim. Nitekim yine sıkıştım köşeye...

Bu haberin islamiyetle ilgisi olmasada kadın adına forum oldugu için burda acmayı zaruriyetten öngörüyorum. Şimdiden bir sıkıntı varsa yarattıgım, affola....

Yezidi bir genç kız Müslüman gence aşık oldu. Farklı dinden biriyle beraber olduğunu öğrenen akrabaları 17 yaşındaki kızı sokak ortasında yarım saat boyunca taşladı.

Irak’ta Du’a Khalil Aswad adlı genç kız Müslüman bir gençle aşk yaşamaya başladı. Bir gece eve gelmeyen kızın yasak aşkı ortaya çıkınca Aswad’ın akrabaları evinden zorla çıkartarak genç kızı Bashika sokaklarında sürükledi. 8-9 kişiden oluşan grup kızı onlarca insanın gözü önünde taşlamaya başladı. Yarım saat boyunca süren taşlama sonunda Aswad kanlar içinde yere yığılarak can verdi.

Geçtiğimiz ay gerçekleşen bu olay, görüntülerinin internete düşmesiyle gün yüzüne çıktı. Olayı izleyen topluluğun kızın ölümüne seyirci kaldığını vurgulayan kaynaklar genç kızı taşlayan kişilerin kızın yaptıklarıyla ‘kendisini ve ailesini utandırdığını’ söylediğini belirtti.

İŞTE TÜYLER ÜRPERTEN GÖRÜNTÜLER....

http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=324591

Tanrıcılık oynamaya niyetli vasıfsız yaratıklar ! yerin dibine girsin sizin kutsal belleyip de uyguladıgınız bu zulüm ! Kendi kanınızda bogulmanızı varsa bir tanrınız onunla birlikte ve de ondan talep ediyorum !

Önerilen Siteler