Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 06-05-2007, 23:45
mep
Üye Değil

Standart Re: Lafla yürüyen PEYNİR GEMİSİ

şimdi bu lamerler bizi sabote etti ya!
n'oldu yıkıldıkmı şimdi biz?
saflarım benim tanıyamadılar bizi!
hadi biraz kendimizle dalga geçelim
kendimize gülelim!
İnadına gülelim inadına!

Â* Â* Â* AHİRETTE CÜMBÜŞ VAR!

T.D sitesi bir lamer saldırısı sonucu çökmüş,site sakinleri enkaz altında kalmak suretiyle
hakkın rahmetine kavuşmuş ve beklenen an gelmiştir,ahirette hesap zamanı!

VARTOR. Â* Â* Â*
- Aaaa! Allah!
-Dimi! sen kimi bekliyodun canım?
VARTOR Â* Â* Â*
-Yok! ..! Â* aman ! yani var! Â*şaşırdımda yani!
-Allah şaşırtmasın..! nası şaşırttım ama?
VARTOR Â* Â*
-Ya! hay Allah! bizde yok filan diyoduk!
-Eee! varmışım dimi?
VARTOR Â* Â* Â*
-Öhö! biz şeyedemedik!..! Kanada daydık! teblig filan şeyolmadıydıda!..yani! kem!.
-Deme! teblig etmedilermi size?vah!vah!
VARTOR Â* Â*
-!...?.!
-Kanada'da çok soğuğa maruz kalmış,üşümüşündürde sen?ısıtsaydık Â*biraz!
DELİCEVAT Â*
- Bak kardeşim bunlar benu mustalikte millete tecavüz ettiler..!
CEM Â* Â* Â* Â* Â* Â*
- Cevat Müslo değil oğlum o! Zebani lan! uğraşma şununla çatallı değnee
daldırıcak şimdi bi tarafına!.
FRODO Â* Â* Â*
- Eh lan Gandalf !günde on tane topic açıp,sistemi şişirdin be çüş diyom sana yani!
MADDEÖZ
- Eee! huriler nerde?bu kazanlar ne....? Â* !..zebani kardeş pilavmı pişiyo bu kazanlarda?
SORO Â* Â* Â*
-Hiyaa! bırakın be!bırakın beni! yannış yapıyonuz !Liop'u buraya atıp Â*beni cennete alıcanız!
Lioopppp! çıkarın onu cennetten! imdaaattttt!
GANDALF Â*
- Ben size bi topic açiim.....!,Zebani efendi! burda topic açabiliyozmu?
MHMMD Â* Â*
- Allah! Allah! yav ben müslümanım diyom! Â*anlamıyonuzmu?Cehenneme niye soktunuz beni?.
- Size kafirleri dostlar edinmeyin demiştik!Gül gibi müco ları bıraktın,bu ibibikleri dost edindin.
MHMMD Â* Â*
- !...? Hatalarımızı cehaletimize bağışlayın ama ben bi dörtlükle Â*açıklama yapmak istiyom.
Â* Geçme namık kemal köprüsünden,ürkütürsün vak vakları....! ..?
Â* Â*Hıı! Allah !Allah! niye kazan'a giriyomuşum..?..! dürtmesene bee!
HİRAMUSTA
- Ya! Dedim ben size !Görüldüğü gibi Cehennemde Â*çoğunluk müslümanlardan teşkil etmiştir.
bi keresinde mahşer meydanında elli milyonluk miting yapmıştık!
CEMAL Â* Â* Â* Â*
-YaşşaR !! SaNA koFTelri çevirttİR Â*YAncaKlar dedim,Snıf,snıf! Bak YAnnık KokUllARI GeliYo*
DİLAVER Â* Â* Â*
-Cennet ehli orda vur patlasın çal oynasın...! Â*biz burda sahanda yumurta gibi..!,sosyal adalet bilem yok be! Kahrolsun faşizm....!..? Â*Aaaa! Marks abi'de burda...!
PANTE
- O'da bişeymi? şu ilerdeki kazan varya! onda Sait'i haşlıyolar be!
SPARTACUS
-Şşşşt ! Öhö! Cebrail bey bi bakarmısınız?Benim ben!..Hani Hebelehübü'den vahy şeettiriyodunuz ya! Â*Heptelehübü ben! Â*....Nası tanımıyon ya? (yemedi lan!)..
TEBLİGATÇI Bİ DALLAMA
-Ben size dediydim.! Küresel ısınma olcek diye.! nasılmış,bak ortalık nasılda cehennem gibi oldu dimi? rabbim sen nelere kadirsin!.. Â*valla aynı cehennem gibi oldu...!..? Â*
da ! Eee! ben niye burdayımki?
ANTİMUHAMMED
-Zebrail bey??.! aman yani...! neydi lan bunlar?.! hıh! zebani bey..! Mogadişu'ya gitmem gerekiyoda...! ben size dönüşte uğrasam?.......! Hı !..?.... Â*
İyide niye ağzını bozuyonki, Allah Allah!
ÖZGÜR BEYİN
Kazanınızında!,Ananızında ! çıkarın beni burdan lann! Beyin çorbasımı yapıyonuz? inbeler!...
PSİKO
-Valla Â*can'lar elele verirsek cehennemi cennet gibi yaparız diye düşünüyom...! fekat bu
ateşleri söndürme meselesinin zorluğuda beni düşündürmüyo değil hani !!
EXCLUSİVE
-Hi ! ho ! ha ! Keçi'ye benziyo Â*lan bu zebaniler,Selamın Aleyküm Abduraman çelebi abiler...! Hi ! hi ! hi !........! Â*ıhhh! ananı.! Hiyaaa! .. Çıkarın gözümden şu değneği beeee!..
SİRİUS
-Hayatta olmaz valla! Uçan daire ye binmeden kazana filan girmem ben....! evet girmem dedim n'olcek?.....! Â* Gluk!gluk! bastırma bee! boğuluyom lann! glookk!
SARGON
-Hani köprüden geçicektik...! Bi deneseydik be abi ! belki geçerdik sırattan..! köprü çokmu Â*kalabalık ?Düşüp bi tarafımızımı kırarız..! He ! he ! he ! ne şakacı zebani lan!
COMMANDANTE
-Heyyy! and dağları sierralar, che nin gül bahçeleriyiz,che nin gül bahçeleriyiz,,ühü ! ühü !
Devrim'i görücektik daha! karpuz kesip yiycektik ....! çek len şu değneği sende .ıçmıyim değneğine ahhhh! ebeni !!.
ALDOSTU
Bırakın Cenneti cehennemi,aşkı hissedin içinizde!bakın nasıl herşey güzel gelecek gözünüze! merhaba güzel zebani!...Eeee! şeyyy! ben kazana girmesem,şurda kıyıda dursam ? Â*hı! .... ben senin!
RESPENDİAL
-Tew dikkat et saçların yanmasın!! Hihohoho!
TEWDERİ
-Tamda dökülmelerini engellemiştim! yanıcaklar!!...! hieyttt! yoldurtmayın saçımı başımı bana lennn!
CEM
-Eşhedünnülahiyellah...!! nasıldı bu laf be! çabuk söyleyin bee! eyuzubulug! gluk! gluk! boğulcamgluk!gluluk!böğk!
GÖZDE
-Aaa! ayol erkekler hamamınamı girdim ben! üstüme iyilik sağlık! çıkarın beni burdan be! Şşşt! boynuzlu şey! çıkış ne tarafta acaba? Â*......! Â* Â*Salak n'olcek!.. tamam be! aman ! kazan'a girerim !! terbiyesiz zebani!
K.C
-Kırk yılın başı bi siteye gireyim dedim kafamıza çöktü be! Cami ye girsek kimbilir noolucak. Â*....!
burdada kadın haklarına saygı yok dimi?.. Niye cehennem personeli hep erkek,niye bi kadın zebani yok? Allah belanızı versin emi!..
İNVİTATİO
-Evet!Devrimci,Sosyalist,Müslümanım.. Hayır ! kaddafiyi filanda tanımıyom....Hayır! Arap değil türküm..! hayır ! Irak yada libyada değil Almanyada yaşıyom...Ama bu ahiret soruları çok politik oluyo zebani bey..!
MEP
-Ciyakkkk! ... zebani abi Allah çarpsınki Â*ben sana sazan demek istemedim,kazan demiştim kazanlar ne güzelmiş diycektim dilim dolaştı birden!!..ekmek çarpsınki bak. imdatttttt ! yanıcam lannnn! manyak zepevenk!
GAMEOVER
-Ehem! ee! oyun bitti ben kalkıyim bari....! hııı! yok!yok tamam oturiyim,kazan dibi demek istediniz herhalde...! kazanamı gireyim?....! ama namaza gidicektim. namazdan sonra şeyetseydik..!
Alt 07-05-2007, 04:53
vartor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
vartor vartor isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Onur Üyeliği 

Gemi tadilat gormus galiba, ben yokken motorlarini mi degistiniz? Bayagi hizlanmis valla, hem de eskisinden iyi yariyor kafalari,(pardon, dalgalari diyecektim).Yakiti da bol tutarsak, bence kimse durduramaz bu gemiyi....

Iman, ask gibidir,gozleri koreltir,beyni muhurler.
Alt 07-05-2007, 15:14
mhmd mhmd isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

* *
Alt 07-05-2007, 17:06
maddeoz maddeoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

çok güzel yazmışsın mep.
ellerine sağlık.

http://maddeoz.blogcu.com
Alırım anahtarını elinden şakirtt !..
Alt 07-05-2007, 17:08
tewderi tewderi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Mep ,
Biz cehenemde ebedi mi kalacaz ?

"Yeryüzünde hic bir insan toplulugu, biribirinden daha asagi, daha önce ve daha antik degildir. Tümü de insanin dogaya yüksek uyumunu geleneksellesmis kültürel yasamin binlerce yillik ürnünü temsil eder." Gordon Schild.
Alt 07-05-2007, 17:53
irfandenizi irfandenizi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Aday Üye

İnce ince serilmiş kağıtlara sarılan tütüne andolsun ki topikini sabote etmeye geldim Mep.
Hoş geldin... ne iyi ettin de geldin...

* * neye andolsun diyor siz çok komiksini yav fikirlerle yazılarla canım sıkıldıkça girim bundan sonra * * *neye andolsun diyor siz bir sınava girmeden cevab anahtarını görmek istiyorsan o zaman sınav niye bu amçsızlık neden?
Alt 07-05-2007, 17:54
InVitatio
Üye Değil

sevgili mep
ben suna inaniyorum biz ahiret gününde öyle veya böyle ayni yerde bulusacagiz
Alt 07-05-2007, 17:58
irfandenizi irfandenizi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Aday Üye

doğrudur
Alt 07-05-2007, 19:56
spartacus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
spartacus spartacus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Onur Üyeliği 

Hepiniz aynı yerdesiniz zaten, eğer buluşmak değerli ise, öte alemlerin sanal dünyalarında değil, bu dünyada buluşmuş olduğumuzun farkına varırdık...

Hey sen, acıların mı var, eziliyor, sömürülüyor köleler gibi kullanılıyor, kimileri altın çanaklarda yer içerken sen onlara kutsal bir görevle hizmet mi ediyorsun, o halde senin bu durumun bir sınav olmakla birlikte, isyankar olmadığın sürece sınavın hakkını veriyorsun demektir, isyan etme, karşı çıkma, kaderine razı ol, sakın değiştirmeye çalışma çünkü bu senin elinde değil, sende öldükten sonra elma şekeri yiyebilirsin. Ama seçim senin eğer Tanrının kutsal düzenine karşı çıkar ve bu nizamı bozmaya kalkar isen bilki yardımcın şeytandır ve şeytana uyarsan gideceğin yer cehennemdir. Elma şekeri seni bekliyor, hadi canım, çalışmaya devam et, savaşmaya devam et, hadi canım kızdırma beni, uysal ol ve bilki neden seni yoksulluk ve acılar denizinde ve neden beni bolluklar ve eğlence denizinde yarattı biz bilemeyiz, ve benim işim seninkinden daha zor, ahirette sen kolay verirsin hesabını ya ben, bunca malın, mülkün, insanın hesabını nasıl verem? haline şükret ve benim gibi olmaya çalışma, sen böyle daha şanslısın..... Cennette kısaca ölünce alırsın sende elma şekerini ölünce alırsın benden hakkını, ölkünce alırsın alınterini, ölünce alırsın özgürlüğünü ve bilki ölünce kurtulursun köle olmaktan... O halde bu fani dünyada takma kafaya, uysal ol, biat ve itaat de kusur etme, isyankar olma, haline şükret ve nizama isyan etme...

Sersemler akıllıların 7 yılda cevaplandıramayacağı soruları 1 günde sorarlar.
-------
Korku ve menfaat dalkavukluğa yol açar.
-------
İnsan korktuğuna ya da arzuladığına çok kolay inanır. La Fontaine
-------
Öküz tahta çıkarsa padişah olmaz, saray ahır olur. Çerkes Atasözü
-------
Akıllı bizi arayıp sormaz, aptal bacadan akar.
------
Su dağları kemirir, vadileri doldurur.
------
Aslanlar kendi tarihçilerine kavuşuncaya kadar kitaplar avcıyı övecektir.
------
Hürriyet, başkalarına vermedikçe alamayacağımız tek şeydir. William Allen White
------
Belki söylendi herşey,/ belki de gece bekleniyor/ yazılsın diye aynı cümle. Tüm nedenleri yeryüzünün/ bir çakıltaşına takılıp kaldı. Esteban
------
Sıradan insan kendini evrenin merkezi yapmanın yolunu arar; bilge kişinin evreni onun merkezindedir. Lao Tzu
Alt 07-05-2007, 23:12
mep
Üye Değil

Abiler herkese teşekkürler.

Tew abim ''Biz cehennemde ebedimi kalıcaz demişsin"
Yok be abim.cehennem inananlar için,bırak istedikleri kadar kalsınlar!

İnvitatio abim.

ben suna inaniyorum biz ahiret gününde öyle veya böyle ayni yerde bulusacagiz demişsin
doğrudur abim ama şunada inanki buluşacağımız tek yer topraktır.Yok ölüpte dirilicem
orda buluşucaz diyosan,beni hiç bekleme ben gelemiycem abi

Önerilen Siteler