Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 04-08-2009, 11:04
ism@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ism@ ism@ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Standart Eşcinsel Olmama Rağmen Allahı İnkar etmiyorum !!!

Evet. Eşcinsel olmama Rağmen Allahı inkar etmiyorum Çünkü kendi suçum için Allah,ı inkar etmek Küçük çocuklar gibi Kulaklarını tıkayıp köşeye Büzülmüş ve Yok öcü yoq der gibi olur.ATEŞİ Allah'a iftira atmaya Onu yok saymaya tercih ederim. . . Çünkü Gerçekleri Ancak aptallar örter. . Kendi zewki için varlığını bildiği şeyi Yoq. Sayma ise açıklanacak bi şey değildir söz Bulamıyorum Onlara. . . Küçük Çocuklara bakarlarsa kendilerini görürler. . Bu sayfayı Eşcinseller Ebedi cehennemlik Dinden Çıktı Öldürülmeli . . . diyen Gözünü kan bürümüş üzerlerine İslam Bayrağını bürünmüş kalplerinde Nefret kin Savaş Karanlıklar Ellerinde Kan Olanlara Karşı açtım. .Hiç kimse hiç kimseyi dinden Çıkarma ve ebedi cehenneme Atma Hakkına sahip değildir biz Tüm bu filleri Allahı sevmediğimiz ondan Korkmadığımız ona inanmadığımızz inkar ettiğimiz için değil nefsimize yenik düştüğümüz için yapıyoruz Babasının Yapma dediğini yapan Çocuk Tamam der ama Sonra yine Yapar ama onu babasını inkar ettiği onu sevmediği ondan Korkmadığı için değil nefsine Yenik düştüğü zayıf olduğu için yapar. . O yüzden Kimse Dinden Çıkarma Yetkisine Sahip değildir Buradaki Forumlardada yazıldığı üzere Bugün Dinler adına sergilenen eşcinsel ruhu çıkartma recm etme Cezalandırmalar İslama Ait değildir . . . Şüphesiz ki Ben Müslümanım diyen gerçekten iman etmiş kişileri öldürenler Ebedi cehennemliktir. .

Her kim haksız yere cana kıyarsa Tüm insanlığı öldürmüş gibidir ve onun varacağı yer ebedi/Uzun Uzun süreler Cehennemdir -KURAN*

Sizlerden onu (fuhşu) yapanların ikisine . . . . KURAN*

Sizlerden Yani müslümanlardan . . . Hem müslüman hemde günahkar olunabilir.. O yüzden Kimsenin kimseyi dinden Çıkarma-AforoS etme öldürmeye hakkı Yokturç

Önerilen Siteler