Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 07-12-2010, 02:25
Lynx Lynx isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Resmen kendini kandiriyorsun ! Buyur bakalim bende escinselim ! Simdi bana acikla bakalim nedemekmis iliskiye girmedikdan den sonrasi ? Bir anlatsana bana olayi girmedikden sonra kendine bir sorun yoksa girdikten ne oluyormus ? Kendine yedirebilecen mi olacaklari ? Eger kabullenemiyorsan dinden cikman gerekiyor. Bugün toplumda hos karsilanmamamizin nedeni sadece din saaaadece din ! Dinin altindan her halt cikiyor ! Ve sende bunu savunuyorsun ?

Simdi merak ediyorum iliskiye girmedikden sonra düsüncesi ile kac sene dayanabileceksin yada sen daha körpe bir insansin ?

Sen hic asik oldunmu ? Asil kabak ondan sonra basina patlayacak !

Bu toprakta bir kalp çarpar hakkın bilimin aşkına
Bir kalp çarpar her bedende Cumhuriyet uğruna
Bir çarpar ki hep ileri Mustafa Kemal adına
Öyle çarpar ki ritmine cümle alemler aşina
Alt 07-12-2010, 09:57
ism@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ism@ ism@ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Sen inanmak zorunda degilsin kardesim ister kurandan cikaralim ister bilimden ister arastirmalardan adina her ne dersek diyelim ben anala karsiyim ve kendime guveniyorum yapmam gorduklerim o kadar gozlerimi yakti duyduklarim o kadar icimi acitti ki analdan kesinlikle sogudum bir kadin olsaydimda yapmazdim bunu sadece dinim emrdiyor carpilirim hayal cehenneminde ciz biz olurum diye degil bilimsel olarak hatta bilimseli bos ver gorumsel olarak bile orasi onun yeri degil ayrica tatmin olmanin baska yollarida vardir su anda ben gercekten istemiyorum ve sevmiyorum ama eger dedigin gibi daha sonralarda boyle bir istek gelirse ve ben bununla basa cikamazsam korunarak sakinarak dikkatli bi bicimde vs..... Boyle bir iliskiyi cok nadir zamanlarda yapabilirim o da esimle yada guvendigim partnerimle olabilir ancak sen kabul etmeyebilrsin ancak ben aksi takdirde onume gelenle hayvanlar gibi-bu benim tabirim yaparsam kendimi cook kotu hissederim. Iste psikolojim o zaman bozulur ve o zaman tibben hasta olurum
Alt 07-12-2010, 10:30
Kıdemli Üye

Sanirim asik degilim ve aski bulmamda cok zor cunku (normal)bir insan ancak kendi cinsine (INSAN OLAN) asik olabilir ki o INSANi bulmak bu devirde cook zor.ayrica sunu belirtmeliyim ki cocukluk donemimi atlattim ama hic bir zaman duygularimla olan hareketlerim bana zarar vermedi buyuk konusmayayim ama ask gozlerimi kor edemez kardesim!
Alt 10-12-2010, 10:30
Bilge Engin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilge Engin Bilge Engin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Konu ilginçmiş. Peki İsmet arkadaşım, pasif olarak ilişkiye girmem diyorsun, aktif de yapmıyorsun, istek de duymuyorsun, peki senin neren eşcinsel? Senin bu mantığınla dünyadaki herkes eşcinsel.

Bir de bu şekilde bir durumu eşcinselliğe bağlayıp üstüne de tanrıyı katıyorsun ya asıl eşcinsellik orada.

Bir diğer mevzu da sizin tanrınız bir tarafınızın ucunda durup da pak yolu mu pok yolu mu tercih ediyor diye çetere mi tutuyor? Afedersin ama inanışınıza göre tüm evreni (ki söylendiği kadar kolay değildir tanımlaması) yaratan tanrınızın işi gücü yok da sizinkinin çeteresini mi tutuyor? Aklı her şeye çalışıyor da, neden bu konuya daha fazla çalışıyor tanrınızın?

Açıkçası ilk msg'dan beri, sırf konuyu dinle eşleştirip muhammedin tanrısını överek sempati toplamaya çalışan, bir yazar olduğunu sessizce takip ediyorum.

Diğer dinleri araştır, bak sana garanti veryorum, Ahura Mazda sizin tanrınızdan çok daha üstün ve erdemli. En azından düşünme sistemi bu konulara daha az yer verecek nitelite. Sizin tanrınız gibi idlerle beslenmiyor.

Bir de dini bakış açına göre değerlendirirsek, sen kendini bu şekilde kontrol altında tuttun diyelim, tanrı da mükafat olarak cennete kabul etti seni diyelim, sen kendini orada düttürecen mi? 20-30 senede bir kuşku içine düşerken, sonsuz bir ömürde nasıl kontrol altında olacaksın?

Neyse bu şekilde dinine taraftar toplamaya çalışacaksan sen eşcinsellik yapmaya devam et.
Alt 10-12-2010, 17:17
Lynx Lynx isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Sen ilk önce yasini yazda ondan sonra karar verelim !

Sen asik olmayi kendi istek ve arzularina bagli oldugunumu saniyorsun ? Ben hala lafimin arkasindayim sen hele bir asik ol bakalim tanri neymis din neymis görelim !

Arkadaslar bu adam kesinlikle escinsel degil ! Olsaydi kendini karalama gibi bir niyeti olmazdi ! Kesinlikle bir nevi numara yapiyor ! Yada yasi kücük ! Kafasi basmiyor ! Kendin ile celismekdesin eger ben iliskiye girmiyorum diyorsan escinsel degilsin!

Ilgi duydugun erkekden ne arzuluyorsun onu bir aciklada ne oldugunu ögrenelim !

Bu toprakta bir kalp çarpar hakkın bilimin aşkına
Bir kalp çarpar her bedende Cumhuriyet uğruna
Bir çarpar ki hep ileri Mustafa Kemal adına
Öyle çarpar ki ritmine cümle alemler aşina
Alt 10-12-2010, 22:35
Kıdemli Üye

Siz gercekten hastasiniz her anal ilisiye giren escinsel midir? escinsel olmak anal iliskiye girmek mi demektir? Benim savundugum anal iliskiyi sevmiyorum ve sakincali buluyorum aslinda sakincali buldugum icin sevmiyorum benim icin allah sadece bunu yasaklamis olabilir diyorum sonucta tatmin olmanin baska yollarida var hic iliskim olmadi demiyorum sevisme opusme el ele tutsma vs... Oldu velevki olmasin kucuk bi kiz cocugu kiz olup olmadigini cinzel iliskiye girmeden anlayamaz mi ve anlamiyorum bunda sizi kizdiran ne var onu anlamiyorum lutfen tanimlari bari biraz okuyun ayrica bu toplumda bunu sakasi bile olmaz laf olsun diye yazmiyorum adina escinsel denilen hayatlari hayatlarin(alemlerin rabbi) rabbi terbiye edicisi Allaha havale ediyorum konum kendimi karalamak degil ben escinselligimi kabullenmis ve hatta cevreme soyleme cesaretini kendimde bulmus bir insanim simdi kalkipta neden kendimi karalayayim ruh hastasi miyim ben...... Ayrica dusunceleriniz yine soyluyorum ki sapikca bi escinsel anal iliskiye girmekle escinsel olmaz onlar(sonradan tecavuz,merak vs.....) escinsel degil hasta gurubudur ayrica yine birden parlayacaginizi bilerek tekrar bi aciklama daha yapayim blmiyorum bu konda bi arastirma var mi ama benim gozlemim anal yapanlarin cogu sado mazo gurubu insanlar ve bunlar tibben hasta...... Ben kabul ediyorum escinselim ancak su anda ozellikle internet araciligi ile yasanan gay hayatlar bana ters bunu anlatmaya calisiyorum bir kiz olsaydim da zinayi savunmazdim ve biliyorum ki bu benim bir kiz olmadigimi gostermezdi... Ayrica neyi savunmaya calistiginizida anlamis degilim gercekten.
Alt 10-12-2010, 22:45
Kıdemli Üye

Bilge engin escinsellik degil ****lik diyecektin herhalde dolayli olarak hakaret ediyorsunda cik adam gibi hakaret et edeceksen korkma cekinme cunku ben kufurden ne kafirden cekinip korkarim laf sokusturmam
Alt 10-12-2010, 23:03
Kıdemli Üye

Yasim on sekiz, otuz olsa ne olacak kirk olsa ne olacak bu gercekleri degistirir mi size Allahimi kabul edin demiyorum sadece gorduklerimi anlatiyorum arastirmalarimi goruslerimi paylasiyorum Allaha inanin die bir sey soyledim mi veya en ufak bir tenkit? Ben bilimselilimsel konusalim diyorum sadece ama sanirim yaraniz var sizin?
Alt 13-12-2010, 11:43
Bilge Engin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilge Engin Bilge Engin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

İsmet18

Bu sitede senin yönteminle islam misyonerliği yapan arkadaşlarla çok karşılaşıyoruz. Genellikle ben ateistim diyekonuya başlayıp sonradan müslüman oldum ile devam ediyorlar.

Senin de onlardan çok farkın yok, ben gizli İ...neyim ile konuya girip, islam tanrısının yüceliğini hoşgörüsünü anlatma gibi bir hedef ile yola çıkmışsın. Sonra da ben bu işten vazgeçtim, allaha sığındım, aydınlandım ile evam edeceksin.

Biz buraya bu şekilde gelen her islami İ..neye inanıp ona göre hareket etsek işimiz var derim.

Bakın bu sitede gerçekten eşcinsel olan dostlarımız var. Eğer ki gerçekten böyle isen onlarla empati yapma yeteneğin vardır. Onlarla yazış ve sana anlatsınlar kendi cinsine ilgi duyana sapık aşağılık diyen bir tanrıya sahip olduğunu ayrıntısıyla açıklasınlar.

Bir fıkra anlatacağım ona göre de ders almanı beklerim...

Bir gün uçakta bir papağan ile eşek yan yana oturur, uçak harekete geçer ve iyice yükselir.
Bu sırada Papağan hostes çağırma düğmesine basar, hostes gelir ve sorar
Buyrun efendim ne istediniz?
Hiçbirşey!
Hostes çağırma düğmesine bastınız ama?
Evet bastım
Niye bastınız?
Sırf i..nelik olsun...
Hostes gider, papağan bir daha düğmeye basar, hostes yine gelir, yine aynı cevap:
Sırf i..nelik olsun.
3-4 derken yandaki eşek te görür bu durumu o da düymeye basar, hıstes gelir:
Buyrun efendim ne istediniz?
Hiçbirşey!
Hostes çağırma düğmesine bastınız ama?
Evet bastım
Niye bastınız?
Sırf i..nelik olsun...
Duruma iyice sinirlenen hostes durumu pilota söyler, pilot biraz düşündükten sonra ''ikisini de uçaktan aşağa atın'' der
Tam atılmadan önce papağan eşeğe dönerek sorar
Sen uçmayı biliyor musun?
Eşek cevap verir:
Hayır.
Sonra papagan atılıp uçarken sorar
O zaman niye uçakta i..nelik yapıyorsun!?

Şimdi sen bu forumda yazı yazarken burayı uçak olarak düşün, gerçekten ben böyleydim ama allah rızas için düzeldim diye bir sohbet yapacaksan uçma bilmiyorsun demektir. O yüzden de i..nelik yapmanın lüzumu yok.

Saygılar
Alt 13-12-2010, 16:13
nehir nehir isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Sn.isma;
''müslümanlık gayet ılımandır,İslamiyetin Allahı çoooooook merhametlidir!.. eşcinselleride affeder,dolayısı ile ateistleride,herkezide affeder!.. '',demeye mi çalışıyorsunuz?anlamadım, ama eğer bunu demeye çalışıyorsanız yanıldınız derim sizin inandığınız din de ;Allaha inanmıyorsanız ,sonsuza dek cehennemlerde yanacaksınız!.. budur!.. üstelik allaha inanmayanlardan oluşan ordular kurup katliamlar yapmamış olsanız bile!..daha uç ne olabilir şu an aklıma gelmedi ama düşününce örnekler çoğaltılabilr!.. neyse konuyu dağıtmayalım!.. )

Eşcinsellik olayına gelince;islamiyet eşcinselliği onaylamıyor,sodom ve gomore halklarının başına gelen kuranda anlatılmış ,uzun uzun anlatmaya gerek yok!..bu nedenle eğer müslümanım diyorsanız ,bencede bu sizi vicdanen hep rahatsız edecektir!..müslüman değilim dersenizde kendi düşünce yapınız bu dürtülerinizi eyleme dökmeye engel oluyorsa zaten bence aslında eşcinsel değilsinizdir!.. aradaki çizgi baya ince ne dersiniz?..yani olay sizde, sizin beyninizde bitiyor bence!..

insan düşüncelerinin ürünüdür!

Konu nehir tarafından (13-12-2010 Saat 16:27 ) değiştirilmiştir.

Önerilen Siteler