Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Politika

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 26-04-2020, 13:42
ilahimasal ilahimasal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Faşistin Hulyası-turan ve kızılelma

Faşist ırkçı tiplerin hulyasıdır , turan ve kızılelma .
Hangi ruyaya yattıklarında görüldügü bilinmeyen sevdalarıdır. Turan ve kızılelma

Evet gercekten bir hulyadır. Faşistlerin peşinde koşarak ömürlerini boşuna geçirdikleri bu hulyaları bir çok insanı kendilerine gülmeye sevk ediyor.

turancı ve kızılelmacı hayalperestlerin bir kısmı din ile irtibatlı iken bir kısmıda dinden uzak durarak hulyalarının hokus pokusla gerçekleşmeyeceği gerceginin farkına varınca KALEM OYNATMA yoluna girdiler.

Kalem oynatanların başında ise şu ALMAN özentili tipli kravatlı faşist yazar geliyor.

Bu alman özentili faşistin yazıp çizdiklerine bakarak turan ve kızılelma gibi hulyaların gerçekleşecegini düşünen tiplerin bu gün bu çagda halen atlarına binip ellerinde kılıç Dunya yı ele geçireceklerine inanmalarına büyük önderleri adolf hitler denen lagım atığının dahi ulaşamadıgını görememeleri onlara daha nasıl anlatılabilir.
Ha bu arada lagım atıgı adolf hitleride tarihe gömen STALIN di galiba ☺

Resimdeki alman özentili faşist tipin komunizme ve hata sosyalizme olan düsmanlıgıda stalinin , adolf hitler denen lagım atıgını gömmesinden kaynaklı bir kin ve nefret olma olasılıgıda büyük.

Resimdeki alman özentili faşistin yahudi düşmanlıgı tıpkı lagam atıgı adolf hitlere benzeşmektedir.

Resimdeki alman òzentili faşistin araplara olan kin ve nefreti , lagam atığı adolf hitler üzerinden nasıl açıklanır bilmiyorum.
Ancak bu alman özentili faşistin savundugu kimlikle biçim olarakta pek bir ilgisi gözükmüyor.

Resimdeki alman özentili faşistin ayakta gördügü turan ve kızılelma hulyalarını toprağın altındanda sürdürdügünü söylemek pek mümkün görünmesede , atıp sallayıp nefretini kustugu tüm insanlar ve canlılarla aynı sonu o toprak altında paylaştığı KESIN.

Alman özentili faşistin onca yazdıgı karanlık yazının hulyasına hiç bir faydası olmadı fakat sözde islam karşıtı olmasına rağmen , mezarı başına gelip fatiha okuyan tiplerin yazdıgı onca yazıya itibar etmedikleri ortada.

Bu alman özentili faşisti bir kenara bırakırsak.
Geride kalan turan ve kızılelma hulyacılarına tavsiyemiz başkasının kapısını taşlarken attıgınız taşın o kapıdan sekip sizin kapınıza degdigini hiç unutmayın.

Bu alman özentili faşistin emekci duşmanı , sırtında küfe ile amelelik yapanların yönetimde söz sahibi olamayacağı sözlerininde gerçek maksadının ve kimlere hizmet edip gününü gün ettikten sonra topragı boyladığını bilinmesini istedim.

Bu tipten o kadar çok işlevsiz hulyacı varki alayı kapitalizmin uşağı olmuş , kapitalizm bunlara bir küfe takıp güzelce ulutuyor.
Alt 26-04-2020, 15:26
Üye

Ey ırkçı faşistler ve aynı zamanda sadece islam yani arap düşmanlıgını yapan sığ ateistler.

tüm ömrünü kurallarını kabul etmedigi muhammed isimli kişinin kurallarını reddederek geçiren tiplerin hazin sonu gibi olucak☺

Öldüğünde islami usulde cenazesi yıkanıp pamuk tıkılmasının ardından , islami usulde cenaze NAMAZI kılınıp , islami usulde HELALLIK istenip , kuran ayetleri eşliğinde bir kabre yüzü mekke deki kabe adındaki binaya döndürülerek defin edilecek ve mezar kapatıldıktan sonra tekrar kurandan ayetler okunarak başından ayrılınacak.
Oradada bitmeyecek her ziyarette mezarınıza FATIHA okunacak.

En kral faşistiniz bile bunu bildigi halde aksi bir sòz söylemeden ölmüş ve

Altta görüldügü gibi diger muslumanlarla aynı şekilde mezarı kıbleye cevirilmiş.
turancı uzanmış boylu boyunca yüzü o sevmedigi tarafa bakarak

Direnmeyin faşist arkadaşlar sonunuz bu olucak. Sizlerde itiraz etmeden kuzu kuzu tüm reddetiginiz şeylere muhalif yatacaksınız oraya. ☺

Faşistlerin ırkçıların hazin sonu diyebiliriz.

Şunu hiç unutmayın
Tüm ortaya koyduğunuz kutsal şeyler islam temelinde sekilleniyor.

Islam kilimini altınızdan ceker cekmez yıkılıp dagılacağınız ortada iken neden garip bir islam düsmanlıgı ve daha garip olan ırkçı bir ateist duruşu sergiliyorsunuz?

Sizde gram dürüstlük yok.
Alt 26-04-2020, 15:38
antkanser antkanser isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

ahlaksız ve turdur gibiler bu kadının [*] kadar bile değiller.

ben atsızcıların varlığını, daha doğrusu islam ile uğraşan faşistlerin de var olduğunu agnostik.net de öğrendim. ilk kezfaşistlerin ilam düşmanlığını duyduğumda önce inanmadım rol yapıyorlar diye düşündüm ama sonrasında öğrendimki bunlar bir avuç turançı tengrici şamanizmi din bile kabul etmeyen mallardan oluşuyormuş. türkiyedeki sayıları da hepi topu 3-5 bin kadar.

bu kadına bakıldığında araplarında bizler gibi aynı dertten muzdarip olanları var.

not: kadının her dediğini kabullenen birisi değilim. lakin bu atsızcı arsızlardan 10 kat daha dürüstler.

[*] Üslubunuza dikkat ediniz.
TuranDursun.com moderasyonu

Konu Şüpheci Dinsiz tarafından (26-04-2020 Saat 18:08 ) değiştirilmiştir. Sebep: Hakaret içeren kısımlar kaldırıldı
Alt 26-04-2020, 15:55
Üye

Yerim senin milli şuurunu
Lafa bak yattıgı yerden seyrettigi yere bak
Karaca Ahmet ten kıbleye

« Hakkımda türlü türlü sözler söyleyen insanlara ve hakiki fikrimi soranlara şunu söylemek isterim ki ben ne faşistim, ne demokratım. Ben, yabancı kaynaklı hiçbir fikri benimsemeye tenezzül etmeyecek kadar millî şuur ve gurura malik bir Türk'üm . Siyasi, içtimai mezhebim Türkçülüktür. »

Alt 26-04-2020, 16:10
Üye

antkanser´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

ahlaksız ve turdur gibiler bu kadının [*] kadar bile değiller.

ben atsızcıların varlığını, daha doğrusu islam ile uğraşan faşistlerin de var olduğunu agnostik.net de öğrendim. ilk kezfaşistlerin ilam düşmanlığını duyduğumda önce inanmadım rol yapıyorlar diye düşündüm ama sonrasında öğrendimki bunlar bir avuç turançı tengrici şamanizmi din bile kabul etmeyen mallardan oluşuyormuş. türkiyedeki sayıları da hepi topu 3-5 bin kadar.

bu kadına bakıldığında araplarında bizler gibi aynı dertten muzdarip olanları var.

not: kadının her dediğini kabullenen birisi değilim. lakin bu atsızcı arsızlardan 10 kat daha dürüstler.

[*] Üslubunuza dikkat ediniz.
TuranDursun.com moderasyonu
Sevgili anti kanser
İsim vermeye gerek yok bence onlar kendilerini bilirler.

Forumdaki bu çakma ateistler sòzde devletci ve hatta ırkçı şovenler.

Şu arkasına takıldıkları faşistlerin devlete her daim hırçınlık edip durmadan fitne çıkarıp aga babalarının onlara kış kış diye güdüleyip güzel insanlara saldırdıktan sonra önlerine atılan kemikle doyup ve en nihayetinde musluman mezarlığına yatıp seyredeler kıbleyi.

Gelip buralarda ateistçilik oynarken hem islama hem sosyalizme çakma girisimleri ise gerçekten komik duruyor.

Hele birde dinlerden özgür aidiyeti alınca sanıyorlarki atayız oldum. ☺

Bunların her şeyi hulya AVSAR degil Koçyigit. Koçyigitin taklalarını bilmeyen yok. Karı öyle bir degiştiki sanarsın ASENA

Konu Şüpheci Dinsiz tarafından (26-04-2020 Saat 18:10 ) değiştirilmiştir. Sebep: Alıntıdaki hakaret içeren kısımlar kaldırıldı
Alt 26-04-2020, 16:47
bilgivehis bilgivehis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

antkanser´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

ahlaksız ve turdur gibiler bu kadının sıçtığı bok kadar bile değiller.

"Batılıların konuşmanı yumuşat demesinden bıktım"
İşin asıl püf noktası bu cümlede yatıyor.
Bir yandan İslam karşıtı, bir yandan İslamdan beslenen Batılılar ama bir yandan da İslamdan beslenen özgür ABD.
Tam bir çelişki yumağı.
ABD hem özgür hem islamdan besleniyor.
Batılılar hem modern hem islamdan besleniyor.
İslamın kötülüğünü islamdan beslenen ülkede anlatmak ne yaman çelişki.
Oysa asıl düşman o özgür dediği ülkenin bizzat kendisidir.
ABD-AB olmazsa islam günümüzde bu derece etkin olamazdı.
İslam adına faaliyet gösteren bütün tarikat ve örgütlerin kurucusu, destekçisi o özgür dediği ABD-AB'dir.
Alt 26-04-2020, 16:54
antkanser antkanser isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

bilgivehis´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
"Batılıların konuşmanı yumuşat demesinden bıktım"
İşin asıl püf noktası bu cümlede yatıyor.
Bir yandan İslam karşıtı, bir yandan İslamdan beslenen Batılılar ama bir yandan da İslamdan beslenen özgür ABD.
Tam bir çelişki yumağı.
ABD hem özgür hem islamdan besleniyor.
Batılılar hem modern hem islamdan besleniyor.
İslamın kötülüğünü islamdan beslenen ülkede anlatmak ne yaman çelişki.
Oysa asıl düşman o özgür dediği ülkenin bizzat kendisidir.
ABD-AB olmazsa islam günümüzde bu derece etkin olamazdı.
İslam adına faaliyet gösteren bütün tarikat ve örgütlerin kurucusu, destekçisi o özgür dediği ABD-AB'dir.
dediklerinin hepsine katılıyorum.

ancak bu kadınla ilgili kısım şu şekilde düşünülmelidir:

4 evre akciğer kanseri olan birisi , hastalığının kanser olduğunu ve bu hastalık dan dolayı öleceğini bilir, kendince bir mücadele verir kanser denen illetten kurtulabilmek için , ama kanser diş ağrısı gibi değildir .

yani çektir dişini kurtul. kanserden bu şekilde kurtulamazsın. ama kanserli iken dişin ağrıdığında ya ben kanserim önce bundan kurtulmam lazım diyemezsin. önce dişini çektirmek zorundasın.

ilaveten bir örnek daha vereyim :
dişiniz şiddetle ağrırken , evde turlarsının bir öteye bir beriye, o turlama sırasında şayet ayağını bir masaya zehpaya vitrine ve benzeri bir yere çarptığınızda ne kanser ne diş ağrısı kalır . hepsi uçar gider. dert ayağınızı çarptığınız yerde zonklamaya başlar.

kadın amerikanın ne yada batının ne halt ettiği ile ilgili biçare önce dişini çektirmek durumunda.
Alt 27-04-2020, 09:47
kartopu kartopu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

« Hakkımda türlü türlü sözler söyleyen insanlara ve hakiki fikrimi soranlara şunu söylemek isterim ki ben ne faşistim, ne demokratım. Ben, yabancı kaynaklı hiçbir fikri benimsemeye tenezzül etmeyecek kadar millî şuur ve gurura malik bir Türk'üm . Siyasi, içtimai mezhebim Türkçülüktür. »

Bu da saçmalık değil mi Kalsa idin orta asya da ne geldin . Bir yerden bir yere yolculuk yaparsan ya değiştirirsin ya değişirsin Orta asyadan anadoluya kadar nelerle karşılaştın elbette değişeceksin. bir sürü kültürle tanıştın
Mezhep diyorsun nedir meshep bir örgütlenme biçimi değil mi

Artık insan olmayı becereceğiz Ne Türk ne başkası insan sadece İnsan. 600 yüz yıllık osmanlı tarihine sahipleniyorsan oradaki değişimleri de dikkate alacaksın zorla müslüman ettiğin halkları kestiğin kafaları işgal ettiğin toprakları. Öyle ABD yi AB yi suçlayarak kendini aklayamaz sın o suça sen de bulaştın.

Dünyayı olduğu gibi kabul et ki değişimler boğazına oturmasın İnsan ız hepimiz Türk ten ve diğerlerinden önce. Bir geri değişim olacaksa bu değişim İnsanlaşmaya doğru olacaktır.
Alt 27-04-2020, 14:43
tolonbey tolonbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Iste böyleee,
Tabiat anamiz ne yapmistir---- HAYVANLARI ----cinslere ayirmistir.
Öküz
Ayi
Deve
Essek
Inek gibi
Meyvalarida ayni sekilde
Armut
Elma
Seftali
Kayisi gibi
Bitkileride öyle cins cins
Agaclarda öyle pekcok cesidi var
Hatta ulan Muuuu itlerin bile cesidi var.
Baliklarinda öyle
Senin gibi YILANLARINDA bir cok cesidi vardir.
Tabiat anaya söyleseydinde insanlari cins cins yaratmasaydi.

Tüürklerin nufusu Cinden,Hindistandan cok az nufusu olmasi yaninda Dünyanin 4 yaninda bircok devletler kurabilmislerdir.Türklere bu gücü veren acaba hindistana Cine bu gücü NATUR niye vermemis?
Macaristanin dünyanin engüclü hakanlarindan biri olan ATiLLA icin avrupalilar söyle demisler.Türklerin gectigi yolda ot bitmez.Atilla yarim milyonluk orduyla Romanin kapisina dayanir.Yarim milyonun gectigi yolda ot bitermi?Yolsuz izsiz o devirde 500,000 lik orduyu nasil roma kapilarina dayadi.
Amarikada kizil derililerde TÜRKTÜR.Bilin bakalim bundan binlerce yil önce nasil gittiler amarikaya.Daha Amarika deye bir kitada bulunmamisti.Bilinmiyordu.
Koca hindistanda gazneli devletini nasil kurdular.Dünyanin dillere destan binasi TACMAHALIDA bizim TÜRKLER yapti.Cindeki PiRAMiiTLERIDE Türkler yapti.Görünmesinler deye Cinliler bu piramitleri toprakla üstlerini kapatip tepelere benzetip üstlerinede agac dikip ormana cevirmislerdir.
O bölgeyede giris yasaklanmistir.
Ilk defa amarikan ucaklari yüksekten ucarak bu piramitleri ROTGENLEMIS böylelikle bu piramitler ortaya cikmistir.
Misir sarayina hizmatci olarak giren TÜRKÜN oglu TOLON sarayda süratle yükselerek MISIRDA TOLON devletini kurmustur.Daha anlatiyimmi.Varmi dünyada tolonun baska bir örnegi.
HABESIATANDANi kuran Habesler ne yapmistir?.
Ne yapacaklar,ayni topraklar üstünde ilkel orarak yasamaktadirlar.
Ingilizleri düsünelim,sahip olduklari topraklar üzerinde günes batmamaktadir.
Pekiiiii,Gürcüler niye binlerce yildir bizim konya kadar büyüklükte yasamaktadirlar.
Osmanliyi TÜRKLER bir asiretten kurdular 620 yil yasattilar.
Bu ne demektir?
TABIAT milletlere ayri ayri ayri özellklerr vermistir.
Her millet sahip oldugu güclerden dolayi cok seyler yapar veya hicbirsey yapamaz.

Kimi milletlerede az özellik verildiginden yaptigi seylerde cok az olur.
Dinlerde insanlarin sahip oldugu bu özellikleri insanlardan sakal gibi tiras edip almistir.
Islam ülkelerinin geri kalmasindaki neden DiNDiR.

Iste size bir müslüman sairin siiri:

RIZK icin cekme teessür(üzülme)
HAYI birak HUYA yönel (calismayi birak iBADET et.

iki TAHTA arasinda
JHALIKIM besler seni

ihtiyaclarin icin üzülmeyecekmisin
Calismayi birakacakmisin ibadet edecekmisin
Iki tahta arasinda bile olan ALLAH seni besliyecekmis.Iki tahta arasinda olan canli, insan degil tahta kurusudur.

Iste size birde müslümanlarin uydurdugu ÖNERI(nasihat).
DiN AKIL iSi DEGiL , NAKIL iSiDiR. Ne demektir bu?Dinde AKIL kullanilm,az-Peki ne kullanilir NAKIL.Nedir nakil arabin uydurdugu.Pekiiiiiiiiii,din bütün yasamimizi organize etmeye calisiyor.Pekiiiii Allah o zaman niye kafamiza akil koyduku.Bakin Allah bu kuralin tersini söylüyor.AKLINI KULLANMAYANIN BASINA PISLIK YAGDIRIRIM.Müslümanda AKILLARINI kullanmadigindan baslarina pislik yagiyor.
Müslümanlar AKILLARINI kullanmadigindan DiKiS ignesiyle SiKiS hapi wiyagrayi bile gavur almanyadan aliyor.Gecen yil izmirde bir manifaturacidan bir kutu dikis ignesi isteyip aldim.Kutunun üstünde almanca söyle yaziyordu,---madein Deutschland---Bunlar alman malidir deye.
Yunanistana bir gidin,birde arnagutluga gecin.sunu görürsünüz.Iki millette birbirinin tam zitti.Yunanlilar süper insan Arnagutlarda ve cevre milletlerde Yunanistanin tamtersi.
Yunanistanda otelciye dedimki kapali garajin varmi.Napcan dedi?Dedim arabayi koyacam ,arabanin icide,,üstüde,bagajida dolu dediki su otelin karsisina koy birseyin calinirsa ben ödiyecem.Sabahleyin kalkip baktimki hicbirseye el sürülmemis.
Türkiyeden avrupaya giderken benzinciye girip kenara part ettik ve uyuduk.Sabahleyin kalktikki bagaz acilmis icinden birkac sey yürütülmüs.Burasida Türkiye.Hemide bizde arabanin icinde uyuyoruz.Amennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.
dedeniz tolonbeg
Alt 27-04-2020, 15:19
spartacus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
spartacus spartacus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Onur Üyeliği 

Bu resmi mitolojiler bir yana da, tabiat milletlere ayrı özellikler vermişmiş vs, 6 yaşa doğru hızla gidiyor gibisin.

Millet dediğin kavram bir kaç yüzyıllık ve tamamen subjektiftir. Objektif ve geçerli kavram "toplumdur".

Evveliyatı soy isimleri ve insanlar binbir biçimde harman olmuşlar.
Boşverin palavraları, bir faydası yok. Aslolan bilimdir bu tabiki salt kimya, fizik değil sosyal bilimi de kapsar.

Ülkelerin geri kalmasının en önemli sebebi, SÜRÜ PSİKOLOJİSİ;
1. Din
2. Milliyetçiliktir.

Bu kadar basit ve bilimseldir.

Ülkelerin birlikteliği, sanayi, ekomi, sosyal ve bilimsel temellerde mümküdür.

Yoksa her çoban, gerizekalı sürüsünü güderken, kendi sınırını da çizecek ve sürü psikolojisi için subjektif, kof holiganlığı kullanacktır, hem çobanların hem de bağnazlığın, gericiliğin en etkili silahlarıdır.

Sersemler akıllıların 7 yılda cevaplandıramayacağı soruları 1 günde sorarlar.
-------
Korku ve menfaat dalkavukluğa yol açar.
-------
İnsan korktuğuna ya da arzuladığına çok kolay inanır. La Fontaine
-------
Öküz tahta çıkarsa padişah olmaz, saray ahır olur. Çerkes Atasözü
-------
Akıllı bizi arayıp sormaz, aptal bacadan akar.
------
Su dağları kemirir, vadileri doldurur.
------
Aslanlar kendi tarihçilerine kavuşuncaya kadar kitaplar avcıyı övecektir.
------
Hürriyet, başkalarına vermedikçe alamayacağımız tek şeydir. William Allen White
------
Belki söylendi herşey,/ belki de gece bekleniyor/ yazılsın diye aynı cümle. Tüm nedenleri yeryüzünün/ bir çakıltaşına takılıp kaldı. Esteban
------
Sıradan insan kendini evrenin merkezi yapmanın yolunu arar; bilge kişinin evreni onun merkezindedir. Lao Tzu

Önerilen Siteler