Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 13-06-2023, 14:04
Muhyiddin Arabi Muhyiddin Arabi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Arkadaşlar büyük bilginler ezoteristlerden çıkıyor. Newton Gül ve Haç Kardeşliği tarikatının lideriydi. Cabir bin Hayyan'ı yukarıda yazdım. Diğerleri de ezoterizm kökenli düşünce sistemine sahipler. Araştırırsanız Plato'nun da böyle olduğunu görürsünüz. Demiurge gnostik metinlerde yaldabaoth'tur. Çarpık din anlayışına karşı bunları bilmeden mücadele edemezsiniz.
Alt 13-06-2023, 14:57
ilahimasal ilahimasal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Gaipten birileri geliyor bu insanları buluyor bunlara " sır" ları veriyor öylemi , gaipten gelenlerin hedefi nedense hep erkekler olmuş , erkeklere cumadırda , kadinlara persembe mi ?

Bu tür şeylere safsata diyorum. Bilimle ilgilendikleri kadar o konuya hakim insanlar bunlar , kendinizi kandirmayin , ne kadar ekmek o kadar köfte

Kimseye ozel bir bilgi falan gelmiyor . Ezoterist masalları gerçekleride degiştirmez , din yobazlarınıda engellemez. 21 yy da bu cagda bile halen fal büyü , tılsım , birden ortaya çıkan ak sakallı hayali tipler. Üç tutam şundan beş tutam bundan devri bitti , çok hassas ölçüler kullanıliyor artik .

Kusura bakma ama sesli gülüyorum sizlere , gaipten haber getiren ak sakallilar hemde insan seçip , kadınların eline bilim degil hamur yakışır kafası ilede iyi gidiyor

Önerilen Siteler