Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Dinlerden Özgürlük > Özgür Düşünce Platformu > Dinsel İnançlardan Nasıl Kurtuldum?

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 16-03-2016, 00:15
Natan Natan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyeliğini Sonlandırmış

Hahahha

Benim duygu dusuncem ve uslubum bu sekildedir. Seni assagilamak degildir niyetim. Seni tanimiyorum bile. Yonetimde deist arkadaslar da vardir ustelik. Sanirim bir tane. Ataturkcusu de kurdistani'si de, komunisti de, ateisti de deisti de.

Dusunmen sorman sorgulaman insani sevindiriyor ama bir tanri uydurman bana mantiksiz geliyor. Ustelik bilim, henuz bir konuda cevap vermedigi hala arastirdigi icin buradan kesin bir sekilde tanri uretmenize gicik oldum. Yasam nasil basladi? Bilim bu konuda henuz susuyor diye tanrinin varligini "suphe goturmez bir sekilde" ongormeniz rasyonellikten de akildan da mantiktan da uzak geeldi ve ifade ettim. Ben bu sekilde bir uslup kullaniyorum. Incittiysem kusura bakmayin. Fakat uslubum bu sekildedir. Rahatsiz oluyorsaniz okumayin yazdigimi. Ustelik sahsina da degil, ifade ettigin o seye gicik oldum. Tabii bu sizi baglamaz. Siz kendinizi ifade etmekte ozgursunuz.

Önerilen Siteler