Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Turan Dursun > Turan Dursun

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 17-09-2008, 03:48
yalnızlık yalnızlık isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

çok büyük alimmiş canım öyleki derme çatma kürt medreselerinde saçma sapan bilgi bile demeyeceğim safsatalarla yetişmiştir...sonunda haklı olarak bunların düşmanı olacağına dinin düşmanı olmuştur.....
Alt 20-09-2008, 07:59
Black_TIGER Black_TIGER isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Vay be

demek turan dursun onlari susturmus.simdi bakıcam yazilarına ve konusmalarına .

isusturdugu kisilerinden biri varki yasar nuri ozturk u de susturmus vay vay neymis bu adam boyle bir bakalım.
Alt 20-09-2008, 08:19
Üye

Standart once secme yazilarına gozatalim

kuran in tanrisi nerde basligini aciyoruz.

Onlar, Tanrı'nın ve meleklerin, gölgeli bulutlar (ya da buluttan gölgeler) içinde gelmesini beklerler yalnızca. Ve işin bitirilivermesini...İşler, Tanrı'ya döner." bakara suresi 210 uncu ayet

buyrun KURANDA ALLAHIN 99 ismin icinde tanri varmdir.yoktur bu muftu olan turan dursun yalana burdan basliyor.ve devam ediyor

Hadisçilerce tartışmasız sağlamlıktaki bir hadiste de Muhammed, şöyle der:

"Efendi Tanrımız, her gece, gecenin son üçte biri kaldığında, dünya göğüne iner..."(Bkz. Buhari, e's -Sahih, Kitabu'tanrı-Tehacüd/14;Tecrid, hadis no:590)

bakınız hz muhammed de ALLAHIN İSİMİNE efendi tanrimiz diyor.

bu efendi bana biryerden birşey hatirlatiyor ama neydi unuttum
Alt 20-09-2008, 08:41
Üye

Standart ikinci olarak rusveetle musluman olanlar basligi

buna sadece bir ornek vereyim .turkiye teroirste af cıkariyor.bu teroriste rusvetmidir?
Alt 20-09-2008, 09:08
Üye

Standart seytan ayetleri basligi

evet balik bastan kokar diye bu basliga uygundur herhalde.bakalım ne demis turan dursun aciklamasında.

Gördünüz mü Lat'ı, Uzza'yı, Menat'ı; İşte bunlar yüce turnalardır, şefaatleri de elbette ki umulur."

dedigine gore hz muhammed bu sozu demis. buna karsi bir ayet getiriyor bakiyoruz

"Ey Muhammed! Seni, sana vahyettiğimizden uzaklaştırıp daha başkasını ileri sürerek bize iftira etmeye sürüklüyorlardı nerdeyse. O zaman seni dost bulacaklardı. Eğer seni pekiştirmiş olmasaydık, andolsun ki, onlara eğilim gösteriyordun, az kalsın. O zaman sana, yaşamı da , ölümü de kat kat azab biçiminde tattırırdık. Sonra da bize karşı bir yardımcı bulamazdın."isra 73/75

bu ayette onlara meyl (egilim) edicektin diyor dikkat edin.meyl etmek kalpten gelir dilden gelmez.sana vahyettigmizden diyor yani ayetlerden turan dursun ne cikarmis.bakın

Putataparların Peygamberle birlikte secde etmelerinin nedeni :"Peygamberin üç putu (Lat, Uzza, Menat) öven sözlerle anması ve bunu, ayet olarak okumasıdır." Bu sözlerin oluşturduğu ayetler, tanrının ayetleri değil "şeytanın ayetleri"dir. Bu ayetler sonradan sureden çıkarılmıştır. Hacc suresinin 52. ayetinde anlatılanda budur.

ayet vahiymizden uzaklaastirip diyor. turan dursun ne diyor ayet olarak okumasi diyor.biz sunu diyelim seytan ın ayeti olmaz vesvesi olur nasıl olurda bu muftu kisi vesvesiyi bilmez

Konu Black_TIGER tarafından (20-09-2008 Saat 09:17 ) değiştirilmiştir.
Alt 20-09-2008, 09:33
Üye

Standart Islama göre türkler isteseler de müslüman olamazlar

bakınız yeni basliga bu resmen iftiradır.ayrica konunun icinde araplara kin gutmemiz icin sozlerde mevcuttur.neymis efendim arap muslumanlar bizi turkleri oldurucekmis.bu resmen araplari hedef gostermek muslumanlari birbirine kırdırmaktan msulumanlari bolmekten baska bişey degildir.tarihi hatirlayın ingilizlerde araplara fitne vermis araplar isyan etmislerdi biz bu oyuna gelmeyelim .bu yazi apacik misyonerligin kokusunu dagitmis siteye.
Alt 01-10-2008, 05:28
derivasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
derivasyon derivasyon isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

maşallah herkesi susturmus,
perperişan olmuş herkes.
cevap bile verememişler
"bugune kadar herkesden gizledik foyamız acıga cıktı napcaz" diye etekleri tutusmuş islam aleminin.
koylum memet aga, "dunyanın sayılı kuran arapcası" tercumanlarından olup ambar bekciligi yaparmış.
tırnak kazırmış.foya cıkartır, sokrates takılırmış.
millete ayar verirmiş.
supurgeyi bi sallamış koca islamiyeti çurutuvermiş.herkesin agzı acık kalmış.

"bana kendini ovme, bana para ver" demesinler sonra. yarım saattir dolanıyorum elle tutulur bise bulamadım sitede.
"kendin pisir kendin ye"
kendiniz az arastırın diyorum kaynagından.
Alt 01-10-2008, 10:55
pante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
pante pante isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

maşallah herkesi susturmus,
perperişan olmuş herkes.
cevap bile verememişler
"bugune kadar herkesden gizledik foyamız acıga cıktı napcaz" diye etekleri tutusmuş islam aleminin.
koylum memet aga, "dunyanın sayılı kuran arapcası" tercumanlarından olup ambar bekciligi yaparmış.
tırnak kazırmış.foya cıkartır, sokrates takılırmış.
millete ayar verirmiş.
supurgeyi bi sallamış koca islamiyeti çurutuvermiş.herkesin agzı acık kalmış.

"bana kendini ovme, bana para ver" demesinler sonra. yarım saattir dolanıyorum elle tutulur bise bulamadım sitede.
"kendin pisir kendin ye"
kendiniz az arastırın diyorum kaynagından.
Yardımcı olalım sana, madem elle tutulur birşeyler arıyorsun.
Örneğin;

http://www.turan-dursun.com/forumlar...t=1464&page=39

http://www.turan-dursun.com/forumlar...t=3258&page=54

Görelim bakalım neler söyleyeceksin..
Alt 08-11-2008, 21:09
yucemanitu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
yucemanitu yucemanitu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Bir süpürge deneyi lafıdır gidiyor. Bunun alegorik bir şey olduğunu sanki anlamıyormuş gibi. Ayrıca Turan Dursun kitaplarında "süpürge salladım diye" şeklinde bir şey demiyor söylediği şeyleri en sağlam hadislere ve Kuran ayetlerine dayandırıyor. İyi ki okuduk kitaplarını yalan konuşmadığını biliyoruz. Eğer adam yalan söyleseydi ya da saçmalasaydı kimse onu öldürmezdi. Adam bayağı bir şeyler biliyor ki "tehlikeli" idi ve öldürüldü.
Alt 14-12-2008, 01:51
sudem.71@hotmail.com sudem.71@hotmail.com isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Aday Üye

Neden sizinle ayni fikir ve inançta olmayan insanlara karşi bu kadar saldirgansiniz.azinlik olduğunuzdan mi yoksa ne kadar bağirirsan okadar haklisin fikrini benimsemiş olduğunuzdan mi??...Turan Dursun biçok safsata yazmış çizmiş ve bunada candan inanmış ne acıdırki kendine inandırdığı bir azınlığın sözde lideri olmuş...bu denli cehalet pes doğrusu kitabı tersden okumayı bırakında birde normal beyinlerin yaptığı gibi düzden okuyun........

Konu sudem.71@hotmail.com tarafından (14-12-2008 Saat 02:02 ) değiştirilmiştir.

Önerilen Siteler