Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Politika

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 15-06-2013, 09:56
uyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
uyar uyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Standart melih gokcek cok tehlikeli

dun aksam beyaz tv de melih gokcekin konusmalarini dinlediniz mi bilmiyorum ama adam gercekten acinacak halde (umarim hakaret diye dusunulmez ben psikolojik acidan diyorum)... kendisini komplo teorilerine o kadar kaptirmis ki... ama cok tehlikeli... hem de cok cok tehlikeli

http://eksisozluk.com/14-haziran-201...i--3879250?p=1

1- ankara gibi bir sehrin belediye baskani... gercekten ankaralilar icin uzuldum. eger bu zat sehri bu komplolar duzeyinde sozde internetten sans eseri allahin bir lutfu olarak (!) buldugunu iddia eden filmlerden aldigi bilgilerle yonetiyorsa vay halimize.... bu zat hayal dunyasinda herseyin bir altsenaryosu var zihniyetiyle bir baskentin yonetimindeyse ona bir proje goturmek vs de mumkun degil...cok yazik

2- basbakana cok yakin... diyordum ki neden rte bu kadar dis gucler, illegaller ve cehape deyip duruyor herseyde bunlari sucluyor... iste cevabi bu .. melih gokcek gibi tipler var etrafinda ve rte yi inandiriyorlar... ilk gunlerdeki rte nin tutumu tamamen bence bu adam gibi dusunenler belirlemis

acil rte nin etrafinda varsa makul birileri bu adama karsi basbakani uyarmalilar... bu adam cok ama cok tehlikeli

kuranı okuyun cunku okudukca allahin olmadigini daha iyi anlayacaksiniz .......

Konu uyar tarafından (15-06-2013 Saat 10:05 ) değiştirilmiştir.
Alt 15-06-2013, 10:40
murted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
murted murted isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderator

Melih Gökçek, Recep Tayyip'in daha kontrolsüz versiyonu, kafa olarak birbirlerinden çok farklı değiller. Başbakan ona hiçbir halt yapamaz, aralarında tuhaf bir ilişki olduğu yıllardır konuşulur durur.

Başbakanın kendi söylediklerine ne kadar inandığı da tartışılır. Başbakan kandırılıyor, o yüzden gerçekleri göremiyor türünden yorulara hiç katılmıyorum ben.

Gökçek gibiler başbakanı etkilemiyor, bilakis başbakan ve Gökçek gibiler birbirlerini tamamlıyorlar.

Beyaz Tv bu arada Gökçek'in oğlunun kanalı. Başbakanın Ankara'ya dönüşündeki mitingleri falan organize eden Melih Gökçek. Üstelik Beyaz Tv'de de canlı yayında veriyor.

No Religion No Cry

Ateizmi Anlamak için tıkla!
Alt 15-06-2013, 10:57
evrensel-insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
evrensel-insan evrensel-insan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

evrensel-insan - MSN üzeri Mesaj gönder

Gökçek'in skandalları bitmiyor

Melih Gökçek Gezi Parkı direnişini çarpıtarak akla hayale sığmaz iddialar ortaya attı.

İSTANBUL - Melih Gökçek Gezi Parkı direnişini çarpıtarak akla hayale sığmaz iddialar ortaya attı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, canlı yayında skandal iddialarda bulundu.

Beyaz TV’deki Basın Kulisi Özel programında Ferda Yıldırım’ın konuğu olan Gökçek, Gezi Parkı direnişini yorumladı.

“POLİSİ BİLEREK TAHRİK EDİYORLAR”

Canlı yayında ekrana bir fotoğraf koyan Melih Gökçek şoke eden bir yorumda bulundu.

Twitter’da sürekli olarak Gezi Parkı direnişi hakkında provokasyon yapan Melih Gökçek’in polislere karşı kitap okuyan gençler için yorumu şu oldu:

“Polisin karşısında kitap okuyup tahrik ediyorlar.” Yani polisler karşısındaki insan kitap okuyunca tahrik oluyor ve halka karşı saldırıya geçiyorlar.

“ETHEM PROVOKATÖRLERİN KAFASINA ATTIĞI TAŞTAN DOLAYI VEFAT ETTİ”

Direnişte hayatını kaybeden Ethem Sarısülük hakkında da iddialarda bulunan Gökçek, Ethem Sarısülük’ün provokatörlerin kafasına attığı taş sonucu vefat ettiğini iddia etti.

Ethem Sarısülük’ün polis kurşunuyla ölmesinin provokasyon olduğunu iddia eden Melih Gökçek, Sarısülük’ün yayımlanan video görüntülerine rağmen polis kurşunu ile vurulmadığını iddia etti.

“BİRA FİRMALARI BEDAVA BİRA DAĞITIYOR”

Melih Gökçek, iki bira üreticisi firmasının Ankara Kuğulu Park’ta bedava bira dağıttıklarını iddia ederek skandalda kendini aştı.

“HER ŞEYİN SEBEBİ SOROS VE TESEV”

Melih Gökçek, Gezi Parkı olayların başlamasının altında Soros’un olduğunu, Soros’un Türkiye’deki en önemli kolunun TESEV olduğunu iddia etti.

Gökçek, programın ilerleyen bölümlerinde CHP’nin kapatılmasını bile istedi.

POLİSE ÇİLEK VERENLER PROVOKATÖR

Melih Gökçek’in akıl almaz iddiaları arasında polise çilek ikram eden direnişçiler de vardı. Halkın, polise çilek vermesinin altında yatan gerçek sebebin, polisi kendi saflarına çekerek hükümetin gücünü zayıflatmak olduğunu ifade eden Gökçek, Taksim Meydanı’nda piyano resitali veren sanatçının da aynı sebeple getirildiğini ileri sürdü.

Gökçek’e göre böyle bir sanatçının parasının verilmeden getirilmesi imkansız. “Kuyuklu piyanoyu nasıl getirdiler oraya?” diyen Gökçek, halay çekenlerin de planın parçası olduğunu ileri sürdü.

NAZLIAKA SOROS’UN PLANI

Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili Aylin Nazlıaka’nın İçişleri Bakanı Muammer Güler’e Meclis’te çiçek vermesinin de tesadüf olmadığını ileri süren Melih Gökçek, bunların hepsinin Soros’un oyunu olduğunu iddia etti.

NE İŞİN VAR GEZİ PARKI’NDA?

Gezi direnişine katılan sanatçıları da hedef alan Gökçek, “Senin ne işin var eylemde?” diyerek sanatçılara yüklendi.

Mİ MİNÖR

Yeni Şafak gazetesinin iddialarına katılan Gökçek de sanatçı Mehmet Ali Alabora'yı hedef gösterdi.

http://www.yurtgazetesi.com.tr/gunde...or-h36726.html

Evrensel-Insan - Yapılandırmacı Epistemoloji/Bilişsel Bilim/Qua Felsefesi/Serbest Düşünce/Devrimci Sorgulama/Zihinsel Devrim - Evrensel-Insan Zihniyeti
Alt 15-06-2013, 11:57
Kozmik Perspektif Kozmik Perspektif isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

İyice paranoyak oldular.

Yiğit Bulut Ülke TV Sıradışı programında diyor ki "Gezi Olayları illegal örgütlerin bir komplosudur. Avrupa, Türkiye'nin kalkınmasını çekemedi ve bu oyunu tezgahladı. Bu yüzden Avrupa Parlamentosu kararını onaylamıyoruz. Bazı gizli güçler Atatürk'ü, Menderes'i ve Özal'ı iktidarlarının 10. yılında yalnızlaştırdılar, itibarsızlaştırdılar ve öldürdüler. ERDOĞAN İÇİN DE FARKLI DÜŞÜNMEDİLER ancak Türk milleti derin uykudan uyandı. Şükürler olsun."

Görünüşe bakılırsa komplo teorileriyle hedef saptırılmaya çalışılıyor.

İslam'a dönmüş eski bir ateist
Alt 15-06-2013, 12:23
errata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
errata errata isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Ekşi sözlükte gördüm. Az kalsın yerlere merlere düşecektim.
Alkolü yasaklayıp, üretim fazlasını hortumla kendilerine bağlatıyorlar, kendilerine!

Yiğit Bulut: "ben eminim ki, bir çok merkezde telekinezi, uzaktan etkileme ve daha bir çok yöntemle recep tayyip erdoğan'ın ölmesi için sürekli çalışma yapılıyor."

http://tvarsivi.com/player.php?y=483...-14%2022:20:00
Alt 15-06-2013, 14:57
Moderator

Bu adamın yaptıklarını, söylediklerini yazmaya kalksak ayrı bir forum bölümü açmamız gerekir. Abartısız Türkiye'nin en pişkin adamıdır.

25 yaşındaki oğlunu Çankaya belediye başkanı yapmaya çalışmış, Akp bunu durdurabilmek için yasa çıkarmak zorunda kalmıştır. Diğer oğlu 30 yaşında Ankaragücü gibi köklü bir birinci lig takımının başkanı olabilmiştir.

Kendisi twitter'ın en büyük trollüdür ayrıca. Herkese hakaret eder, kendisine bir şey dendiğinde dava açar.

Reşit bile olmayan bir kız çocuğuna dava açar, yetmez özel fotoğraflarını yayınlar.

http://www.odatv.com/n.php?n=melih-g...ti--2702131200
http://www.odatv.com/n.php?n=melih-g...cek-0803131200

Melih Gökçek bana dava açtı mı?
Ben de "Nereden esiyor?" diyorum…

Bütün Ankara bunun ne mal olduğunu bilir ama de gene de seçilir.

Yiğit Bulut'un da söylemek istediklerini tersten söylediğine inanmak istiyorum. Çünkü karikatür olsa bu kadar olmaz.

No Religion No Cry

Konu murted tarafından (15-06-2013 Saat 15:11 ) değiştirilmiştir.
Alt 15-06-2013, 15:14
Subat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Subat Subat isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

Ethem'in göstericiler tarafından kafasına sopayla vurulup öldüğünü söyledi.
Otopsi raporunda mermi çekirdeği çıktığı belirlendi.

Bir insan evladı bu kadar yalanı nasıl rahatlıkla söyleyebiliyor?
Akp ilk kurulduğunda hoca'nın son kalesiydi. TVlere çıkıp etmedik hakaret bırakmadı AKP'ye. 10 gün geçmeden AKP'ye geçti. Ne pazarlıklar döndü diye merak etmiyor değil insan..

Yarattığımız her etki bize bir düşman kazandırır, çoğunluğun kabul ettiği bir insan olmak için sıradan biri olmak gerekir.

Sigmund Freud
Alt 22-06-2013, 15:46
Moderator

Melih Gökçek: 'Beni vurabilirler!'

Melih Gökçek Gezi Parkı eylemleriyle ilgili açıklamalarda bulunarak dış güçlerin tehlikeli senaryoları olduğunu, kendisini vurabileceklerini söyledi. Gökçek vurulması durumunda 'kimsenin sokağa dökülmemesini' istediğini de sözlerine ekledi.

No Religion No Cry

Alt 22-06-2013, 16:52
Natürelist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Natürelist Natürelist isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

....."Melih Gökçek iddialarına sanatçı Mehmet Ali Alabora'yı da ekleyerek "Mehmet Ali Alabora bu işin liderlerinden birisi" dedi. Gökçek "Devlet senin yakana yapışmalı, savcılar senin yakana yapışmalı" diyerek devam etti"....

Adam resmen hedef gösteriyor!

E be kiytirik gökce, sen milleti hedef gösterirsen ve baska dilden de anlamazsan, elbette seni de götürürler? tayyip'i de?

Galiba artik son kozlarini oynuyor ve cok tehlikeli oynuyor...!

Gizli ajan aramalarina gerek yok, zira BOP'un ne oldugunu bizzat basbakan tayyip kendi agzindan anlatiyor... hala cikmis ajan ajan.. yaygaralarini halka kakalamaya calismalari da oldukca absürd! Ajan var ise alin size BOP projesi, isteyenler buradan bakabilirler: http://www.turandursun.com/forumlar/...&postcount=234

İnsanlık onuru her şeyden üstündür

Önerilen Siteler