Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 08-03-2017, 22:17
Hiççi Hiççi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

Standart Umutsuz Bir Aşk ve İntihar

Merhaba. Umutsuz bir Aşk hikayesinden ötürü intihar etmek istiyorum. Kızın evini biliyorum ancak bulamıyorum. Okul gidiş dönüş saatlerini biliyorum ancak evinin önünde beklememe rağmen bulamadım. Bir kitap teslim edip intihar edeceğim. Yaratıcı fikirlere ihtiyacım var. Sizce nasıl bulabilirim? Evini biliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Alt 08-03-2017, 22:46
spartacus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
spartacus spartacus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Onur Üyeliği 

Hiççi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba. Umutsuz bir Aşk hikayesinden ötürü intihar etmek istiyorum. Kızın evini biliyorum ancak bulamıyorum. Okul gidiş dönüş saatlerini biliyorum ancak evinin önünde beklememe rağmen bulamadım. Bir kitap teslim edip intihar edeceğim. Yaratıcı fikirlere ihtiyacım var. Sizce nasıl bulabilirim? Evini biliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bulma, neden yardımcı olalım ki... Umutsuz aşk hikayesiymiş, madem öyle -umutsuz!- ve biliyorsun, gerisi anlamsız, sanırım ego merkezli bir durumda söz konusu, zira alınan karar buna da işaret ediyor...

Psikolog, psikiyatr artık tercihi sen daha iyi bilirsin. Takıntılarınızı, saplanıp kaldığınız umutsuz durumları ve burada yazdıklarında ifade ettiğin zayıflığı...

Sersemler akıllıların 7 yılda cevaplandıramayacağı soruları 1 günde sorarlar.
-------
Korku ve menfaat dalkavukluğa yol açar.
-------
İnsan korktuğuna ya da arzuladığına çok kolay inanır. La Fontaine
-------
Öküz tahta çıkarsa padişah olmaz, saray ahır olur. Çerkes Atasözü
-------
Akıllı bizi arayıp sormaz, aptal bacadan akar.
------
Su dağları kemirir, vadileri doldurur.
------
Aslanlar kendi tarihçilerine kavuşuncaya kadar kitaplar avcıyı övecektir.
------
Hürriyet, başkalarına vermedikçe alamayacağımız tek şeydir. William Allen White
------
Belki söylendi herşey,/ belki de gece bekleniyor/ yazılsın diye aynı cümle. Tüm nedenleri yeryüzünün/ bir çakıltaşına takılıp kaldı. Esteban
------
Sıradan insan kendini evrenin merkezi yapmanın yolunu arar; bilge kişinin evreni onun merkezindedir. Lao Tzu
Alt 08-03-2017, 22:54
Ahlaksız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ahlaksız Ahlaksız isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Hiççi;
Aşk diye bir şey yoktur..Olan şey sadece seksüel dürtülerdir..Yani seks vardır,aşk yoktur..Seks yapmak istediğin birinin,sana yüz vermemesi yüzünden intihar etmen anlamsız..
Geçinemediğin için veya yakın birilerini kaybettiğin için veya kanser gibi ciddi bir sağlık sorunun yüzünden intihar etme isteğini anlayabilirim ama aşk yüzünden intihar etme isteğini saçma bulurum..Yani saçmalama..
Yaşadığın yerde seks yapacağın milyonlarca insan var..Başka birini de istersen rahatlıkla bulabilirsin..!
Alt 09-03-2017, 00:10
Save The Day Save The Day isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

Neden intihar?
Alt 09-03-2017, 00:11
Yasaklandı

Save The Day´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Neden intihar?
İnandığım gibi ölmek için.
Alt 09-03-2017, 00:13
Yasaklandı

spartacus´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bulma, neden yardımcı olalım ki... Umutsuz aşk hikayesiymiş, madem öyle -umutsuz!- ve biliyorsun, gerisi anlamsız, sanırım ego merkezli bir durumda söz konusu, zira alınan karar buna da işaret ediyor...

Psikolog, psikiyatr artık tercihi sen daha iyi bilirsin. Takıntılarınızı, saplanıp kaldığınız umutsuz durumları ve burada yazdıklarında ifade ettiğin zayıflığı...
İnandığım gibi ölmek, bir hiç olarak yaşamaktan iyidir. Bulmak zorundayım.
Alt 09-03-2017, 00:14
bilgivehis bilgivehis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Sen o kızı tanıdıgında zaten intihar etmişsin haberin yok.
Asıl şimdi dogrusunu yapıp yaşamaya bakmalısın.
Hem "Hiççi"likle kız için intihar bir çelişki değil mi?
Bence sen önce çelişkini düzeltmeye bak, o zaman anlarsın neyin "hiç" oldugunu...
Alt 09-03-2017, 00:15
Yasaklandı

Hiççi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
İnandığım gibi ölmek için.
Şaka mı yapıyorsun yahu? Bir kadın veya erkek için ölünmez yahu. Başka kişi bulursun. Senin aşık olduğun şahıs eşi benzeri olmayan bir varlık mı? Hint kumaşı mı? Yaşını bilmiyorum ama önüne birsürü insan çıkar. Başka kişi bul ve unut. Bi kız yüzünden kendini silahla öldüren birisi vardı da gerçekten değmez. Sağlığın yerinde mi bilmiyorum ama insanın sağlığı yerindeyse ve düzgünce bir hayat da varsa neden intihar edilir ki? Bir kişiye saplanıp kalma.
Alt 09-03-2017, 00:16
Yasaklandı

Ahlaksız´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hiççi;
Aşk diye bir şey yoktur..Olan şey sadece seksüel dürtülerdir..Yani seks vardır,aşk yoktur..Seks yapmak istediğin birinin,sana yüz vermemesi yüzünden intihar etmen anlamsız..
Geçinemediğin için veya yakın birilerini kaybettiğin için veya kanser gibi ciddi bir sağlık sorunun yüzünden intihar etme isteğini anlayabilirim ama aşk yüzünden intihar etme isteğini saçma bulurum..Yani saçmalama..
Yaşadığın yerde seks yapacağın milyonlarca insan var..Başka birini de istersen rahatlıkla bulabilirsin..!
Alt 09-03-2017, 00:17
Yasaklandı

Ahlaksız´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hiççi;
Ben öyle düşünmemiştim. Aşk'a inandım.

Önerilen Siteler