Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 31-01-2005, 19:06
haci haci isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

İslam’ın şiddetten uzaklaşması mümkün değildir. Herşeyden önce zındıklara şiddet göstermek Allah’ın emridir. Yoksa terörizm ve İslam bu kadar iç içe olamazdı. Kur’an’da şiddet vardır. Hiç bir hoca, imam yoktur diyemez. İslam’dan dönen öldürülür ve bunu Kur’an yazar. Nitekim Mısır’da yıllar önce bir gazeteci öldürülmüş ve şeriat kanunlarına göre onu öldüren suçsuz bulunmuştur. Kur’an’da İslam’dan dönenler ve O’nu eleştirenleri öldürün emri vardır. Gazeteci bu günahı işlemiş ve cezasını hayatı ile ödemiştir.

HACI
Alt 31-01-2005, 21:34
at_arabas? at_arabas? isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

bende bir kitap yazsam ,ona insanların inanmayacaklarını ve ilerde kesinlikle karşı çıkacaklarını bildiğimden böyle bir emir yazardımki nasılsa allah yok onu böyle çevreliyim derdim ve
Kur’an’da İslam’dan dönenler ve O’nu eleştirenleri öldürün emri vardır. Gazeteci bu günahı işlemiş ve cezasını hayatı ile ödemiştir.

HACI
böyle olurdu .
bunuda allahın üstüne atardım herzamanki gibi yanıma kar kalırdı.
NE GÜZEL DÜNYA BE (keriz dolu keriz)

SAYGILAR

yar?m do?rular yalanlardan daha tehlikelidir
Alt 31-01-2005, 22:56
Üye Değil

haci Diyor ki
İslam’ın şiddetten uzaklaşması mümkün değildir. Herşeyden önce zındıklara şiddet göstermek Allah’ın emridir. Yoksa terörizm ve İslam bu kadar iç içe olamazdı. Kur’an’da şiddet vardır. Hiç bir hoca, imam yoktur diyemez. İslam’dan dönen öldürülür ve bunu Kur’an yazar. Nitekim Mısır’da yıllar önce bir gazeteci öldürülmüş ve şeriat kanunlarına göre onu öldüren suçsuz bulunmuştur. Kur’an’da İslam’dan dönenler ve O’nu eleştirenleri öldürün emri vardır. Gazeteci bu günahı işlemiş ve cezasını hayatı ile ödemiştir.

HACI
Haci selam
amerikalilarin tuzagina düsmüssün,
yazik sana
Islam ve terör, :?:

Uyansan iyi olur.... Turan Dursun un kitaplarini yayinlayan yayinevinin diger kitaplarini da oku, anlarsan ve ya islama saldiridan zaman ayirabilirsen, oku, oku, oku,,,,,, da anla neden islami terör dendigini....
Yahu yasindan basindan utan....
Amerkali Haci..... Yakinda Türkiye ye de saldirirlar, zaten terör ülkesi olarak gösterilmeye de baslandi....Islam bahane.....

Uyan Hey haci.....
Uyan da baliga gidelim....

Öpüldünüz
Alt 01-02-2005, 00:02
Üye

Amerika’nın bazı İslam ülkelerine şiddet uygulaması İslam’ın şiddet uygulamasını yasallaştırmaz. İslam terörü Amerika’ya bulaşmasaydı, Irak ve Afganistan’a hiç bir şey olmazdı, değil mi?
Amerika gibi bir devi uyandırmakla ve öfkelendirmekle İslam hiç de iyi yapmadı. İki İslam ülkesi halledildi. Sıra İran’da, Suriye’de ve diğerlerinde.. Bekle ve gör..
Amerika’yı daha da güçlü ve sonunda saldırgan yapan nedir biliyor musun? İslam’dır.. Kardeşim. İslam!
Eceli gelen köpek cami duvarına işermiş..
Müslüman terösistler de onu yapıyor.. Çoğu temizlendi.. Ama geride daha da çok var.. Onlar da teker teker temizlenecek..
Elbette hepsinin haklarından gelinecek.. Onların hakkından Amerika gelmese, Türkiye gelecek.. Biz yapılan zulümleri unutmayız..
Arap kıçı öpmeyiz. Biz Türküz ve intikamımızı elbette alacağız..

HACI
Alt 01-02-2005, 00:11
Üye Değil

Yaziklar olsun sana Haci, seni hakkaten adam sanardim. Su soyledigin sozleri ayik kafaylami soyluyorsun yoksa bir taraftan icim bir taraftanda yaziyormusun.

Senin gibi turk kardesim oldugu icin cok uzgunum, ama elden ne geleirki senin gibi curuk keresteyi Turk yapmis yuce mevlam. Neyse saglik olsun bakalim.

Demek siddeti once Amerika baslatti ha. Tabii onlarin ekmegini yiyip onlarin dilinden havlamak cok normal, senin sozlerini eminimki cogu amerikali bile kabul etmez, nihayet etmediklerinide biliyorum, sen amerikadan cok amerikali olmussun. Elin... le gerdege girmek bence hos degil. Cok yazik yaw, koskoca essek kadar adamin su sozlerine bir bakin, sonrada cikip millete ornek olacaksin, milleti aydinlatacaksin oylemi.

Sen karanligin tam bir temsili iken nasil aydinlatirsinki. Once Amerika satasti, bunu sende biliyorsun, amerkanin derdinin islam olmadigini daha cok para oldugunu orta doguya onun icin asildigini sende biliyorsun, durduk yere iraka saldiranin amerika oldugunu sende iyi biliyorsun ama cok yazikki onalrin cenkirdikleri gibi cenkiriyorsun.

Allah hakattiginiz versin. Utanc duyuyorum sizin gibi insanlarla ortak paydalarim oldugu icin.

Allah birgun o koynuna siginipta kendine kufur ettigin Amerkani elinden alinca bakalim nereye gideceksin. Teyin seni.

Damdanakan.
Alt 01-02-2005, 00:26
Üye

Ikiz kulelere ben mi saldirdim? Masum 3 bin kisiyi ben mi oldurdum.
Ben mi Ispanyada katliam yaptim?
Sen bir hayal aleminde yasiyorsun kardesim..
Sapikligin yetmiyormus gibi, baskalarini da kendin gibi sapik saniyorsun.
Uyan uyan.. Silkin de uyan. Turkiye''ye yapilan bombali saldirilari, oldurulen Turk soforleri dusun.
Bre hain Arap casusu.. Bre sahte insancil Muslo.. Bre nankor Turk..
Seninle yalniz utanmiyorum.. Kusura bakma ama, biraz da midemi bulandiriyorsun..

HACI
Alt 01-02-2005, 01:01
Üye Değil

Aptal herif

Ikiz kulelerden once iraka sebebsiz yere benmi saldirdim. Ilk Iraka saldiri 1990 yada 1991 de oldu, ikiz kule saldirisi 2001 de oldu, esas hayal aleminde yasayan vede gozleri korelmis olan sensin. Kuveyti isgal ettiyse bundan Amerakaya ne, Irak amerikanin komsusumu yada Kuvet maerkanin babasinin oglumu ki gidipte iargi bombaladi. O yetmiyormus gibi, her bir yada iki yilda bir Iragi sudan sebebler yuzunden bombalamadimi, binlerce insani sirf cikarlari icin oldurmedimi, esas cani olan vede cani ruhlu olanlar sizlersinizki tum bunlara gozunuz korelmis. Yaziklar olsun size.

Daha bide uste cikmaya calisip ikiz kuleleri kim bombaladi diyor ya. Senin beynin 2001 den oncesine calismiyormu. Amerikanin propagandasi nede cok ise yaramis.

Sen saniyormusunki yasadigin ulkede, onlara iyi yapiyorsunuz bombalayin onlari demekle onlara yaranilir, onlar senin gibi yalaka tiplemelerden nefret ederler.

Gozleri korelmis, zihinleri bayagalismis zavallilar ordusunun neferleri sizi.

Damdanakan.
Alt 01-02-2005, 01:06
Üye Değil

Haci senin Türk oldugundan süpeleniyorum...
olsan olsan T. Dursun gibi ve diger Kaynak cilar gibi ajan ....
olabilirsin.
Baya da cahilmissin
Alt 01-02-2005, 01:09
Üye Değil

haci Diyor ki
Ben mi Ispanyada katliam yaptim?

HACI
ispanya da katliam mi ????
Alt 01-02-2005, 01:11
Üye

Aptal sensin.... Kor olan da sensin.. Irak''a saldiri nedeni kitle imha silahlari bulunmadi mi? Elbette bulundu. Vardi onlar her zaman ve imha edildi. Kurt''lere karsi onlari kullanilmadi mi? Ne demek Kuveyt''in isgalinden Amerika''ya ne? Sen iyice aptslsin. Dunya petrolunun yarisini Saddam''a mi kontrol ettirecekti Amerika. Demek ikiz kuleleri Amerika bombaladi. Ulan siz manyaklar buna mi inaniyorsunuz? Herseyiniz yalan sizin. Allah''iniz, dininiz, ahlakiniz.. Siz pisliksiniz pislik.
Yalniz ikiz kuleler mi? Ispanya, Rusya, Turkiye? Diger yerler ve zamanlar! Onlarda mi kendilerini bombaladi. Bugune kadar oldurulen binlerce insan intihar mi etti?
Bre aptal zalim Muslo.. Git biraz daha Arap kici yala.. Zavalli

HACI

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil