Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 30-09-2008, 01:16
mehmetsalih mehmetsalih isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

Post Turan Dursun'a Cevap Diye Bir Sayfa Açıldı...!

Turan Dursun'a Cevap Diye Bir Sayfa Açıldı...!
Değerli kardeşlerin Turan'a cevap olarak İlahimesaj.com bir sayfa hazırladı. http://www.ilahimesaj.com/tdcevap/ Turan'ın tüm iftiralarına, çelişkilerini dile getiren bu sayfa Din BU KİTABI BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM İTİRAZLARINA CEVAP VERMEKTEDİR. Bayram akşamı hazırlanan sayfa diğer tüm iftiralarada cevap vermeye hazırdır. Allah'ın izni ile sayfa dahada geliştirilecektir. Saygılarımla...
Alt 30-09-2008, 01:20
AKHENATON
Üye Değil

yahu şimdi parası olan site açıyorsa bu üstünlükmüdür.Site açan vatandaş benim karşıma çıksın varsa bilgisi becerisi ve yüreği.
Alt 30-09-2008, 01:27
qw19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
qw19 qw19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Adını ilahi komedya olarak koysanız daha anlamlı olurdu.
Selamlar.
Alt 30-09-2008, 01:33
çakırcalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
çakırcalı çakırcalı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Evet vgm, http://www.ilahikomedya.com/dntcevap/ olmalıymış
Alt 30-09-2008, 01:42
Yasaklandı

Thumbs down

çakırcalı seni unutmuştuk ya sendemi katılmak istersin tüh sayfaya niye talep formu yerleştirmedik
Alt 30-09-2008, 01:31
Yasaklandı

Bağışlayın acale ederek ilahimesaj bırakmışız yoksa önerdiğiniz ismi bırakırdık. Neyse gelecek sezona kaldı. Bu arada komediyen aranıyor vgm senide davet ederiz.
Alt 30-09-2008, 12:45
qw19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
qw19 qw19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

mehmetsalih´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bağışlayın acale ederek ilahimesaj bırakmışız yoksa önerdiğiniz ismi bırakırdık. Neyse gelecek sezona kaldı. Bu arada komediyen aranıyor vgm senide davet ederiz.
Muhammed'i oynayacak komedyen bulamadınız galiba, fiyatlarda anlaşırsak neden olmasın, prensipte evet. Ama menejerimle bir görüşün, şu aralar tempo yoğun malum "Yaratılış" ın çekimleri çok zaman alıyor, ol diyorum olmuyor.

Selamlar.
Alt 30-09-2008, 13:18
Yasaklandı

Değerli Kardeşlerim,
Bakıyorum Mış Muşlara girerek konuyu dağıtmaya çalışıyorsunuz. En sevdiğim şeyin üzerine yemin ediyorum ki : Turan Dursun kadar basit bir eleştirmen ne gördüm ne duydum. Bütün iftiralarına çeşme gibi cevap verebilirim. Gel senin Sitende Tartışalaım diyen kimdir? Her halde sen demiyeceksiniz. ÜÇ DÖRT MESAJ YUKARIYA KAYARSANIZ ŞUNU GÖRECEKSİNİZ:

Mehmet salih

Biz herkese hodri meydan dedik ve herkese de söz hakkı veriyoruz. Şayet kendinize güveniyorsanız açtıgınız başlıkta bize de söz hakkı verin.

Uzun söze gerek yok, biz seni konuşturuyoruz, siz bizi konuşturmaya var mısınız.

saygılarımla - Dilaver

Bizde bu kardeşimizin havasını indirmek için ciddiyetimizi koruyarak korkmadımızı belirtik. Şimdide diyoruz istediğiniz kişi gelsin o sayfada tartışalım.
Ama gelmiyorsanız o sizin sorununuz.
Sonrada dinciler korkuyor gelmiyor demeyin.
Bir kardeşimizde 'burada tartışalım diyor' ona şöyle diyoruz: Dostum Günaydın. Biz İnek sağmıyoruz herhalde. Zaten bu sitede tartışıyoruz kendinize güveniyorsanız zaten karşınızdayız.
Ama bakıyorum ki bazıları bizi Muhafazakar veya kapalı görüşlü olarak görerek kendi sitelerimizde Allah ve peygamberi tartışamayacağımızı zan ediyor. Biz her yerde adabınca kendi düşüncemizi savunuruz. İsteyen gelsin sırasıyala konuları ele alalım ve başlık başlık konuları TARTIŞMA sayfasında Tartışalım. Bu forumda her kafadan bir ses çıkıyor konu değiştirilerek başka yönlere götürülüyor. Ama TD. CEVAP sayfasında konu konu olacak.

Bu mesajlarınızda TD.cevap sayfasına ekleyerek yüzlerinizden birini sereceğiz.
Alt 30-09-2008, 01:35
-InVi- -InVi- isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Denetimdeki Üye

-InVi- - MSN üzeri Mesaj gönder

sn. mehmetsalih,

bu tür sitelerin olmasi da gerekli tabi, ama böyle köy'den köye gazel okur gibi degil, ortak bir sitede bunlarin hepsi gayet net bir sekilde tartisilabilmeli....
yani turan dursun yalan yanlis yorum yapmis olabilir, onu elestirenler kendi savunduklari degerleri bilmiyor olabilir....hersey olabilir.....
ama bizim icin önemli olmasi gereken, ayni konu hakkinda cidden iki üc ciddi farkli yorumlar varsa bunlari ilk önce yasaksiz bir sekilde dinlemektir.....
gönül isterdi ki , turan dursunun calismalarini sadece malum cevre tarafindan degil, diyanetin kendisi tarafindan elestirilsin, nitekim bu halkin paralari ile kaynak ayrilan bir kurum bu halkin büyük cogunlugu adina bu tür bir girisimde coktan olmaliydi diye düsünyorum......

bundan yaklasik bir ay önce, sohbet odasinda forum yönetimdeki arkadaslara bir öneri yapmistim, gayet makul bir dilde, email'leri bilinen cesitli cemaatlerin imamalarina bir davetiye yollamak ile bunlari siteye davet etmek gibi, onlara sitenin tüzügü ( onu da ek olarak yollansa iyi olur ) cercevesinde tüm bahsi gecen konulara onlardan ciddiye alincak yorumlari okumak niyeti ile.....
bu site bunun icin var olmali diye düsünyorum, madem bu insanlar ile ayni toplumu paylasiyoruz bu insanlar ile yüz yüze gelmenin zamani geldi diye düsünyorum......
site bunu gördügüm kadari ile genel bir bülten icinde yapmis.....bence yapmasi güzel ama yeterli degil....bence yapilmasi gereken, seninde bu link'te önerdigin sahislara bir bir email yolu ile davet etmek......
taninmis , bilinmis, toplum icinde sayginlik gören din adamlarinini ve islam dini yorumcularinin email adresleri zaten genelde belli.....
sonra site icinde "biz bugün bu sahislara email yolu ile davet ettik" diye bizi bilgilendirmeli cidden güzel olur, davet etmek bu site'den ....davete icap ise insanlarin bilecegi bir is.....
bunu yapilmasinin zamani geldi diye düsünüyorum.......
Alt 30-09-2008, 01:53
Yasaklandı

-InVi-´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
sn. mehmetsalih,

bu tür sitelerin olmasi da gerekli tabi, ama böyle köy'den köye gazel okur gibi degil, ortak bir sitede bunlarin hepsi gayet net bir sekilde tartisilabilmeli....
yani turan dursun yalan yanlis yorum yapmis olabilir, onu elestirenler kendi savunduklari degerleri bilmiyor olabilir....hersey olabilir.....
ama bizim icin önemli olmasi gereken, ayni konu hakkinda cidden iki üc ciddi farkli yorumlar varsa bunlari ilk önce yasaksiz bir sekilde dinlemektir.....
gönül isterdi ki , turan dursunun calismalarini sadece malum cevre tarafindan degil, diyanetin kendisi tarafindan elestirilsin, nitekim bu halkin paralari ile kaynak ayrilan bir kurum bu halkin büyük cogunlugu adina bu tür bir girisimde coktan olmaliydi diye düsünyorum......

bundan yaklasik bir ay önce, sohbet odasinda forum yönetimdeki arkadaslara bir öneri yapmistim, gayet makul bir dilde, email'leri bilinen cesitli cemaatlerin imamalarina bir davetiye yollamak ile bunlari siteye davet etmek gibi, onlara sitenin tüzügü ( onu da ek olarak yollansa iyi olur ) cercevesinde tüm bahsi gecen konulara onlardan ciddiye alincak yorumlari okumak niyeti ile.....
bu site bunun icin var olmali diye düsünyorum, madem bu insanlar ile ayni toplumu paylasiyoruz bu insanlar ile yüz yüze gelmenin zamani geldi diye düsünyorum......
site bunu gördügüm kadari ile genel bir bülten icinde yapmis.....bence yapmasi güzel ama yeterli degil....bence yapilmasi gereken, seninde bu link'te önerdigin sahislara bir bir email yolu ile davet etmek......
taninmis , bilinmis, toplum icinde sayginlik gören din adamlarinini ve islam dini yorumcularinin email adresleri zaten genelde belli.....
sonra site icinde "biz bugün bu sahislara email yolu ile davet ettik" diye bizi bilgilendirmeli cidden güzel olur, davet etmek bu site'den ....davete icap ise insanlarin bilecegi bir is.....
bunu yapilmasinin zamani geldi diye düsünüyorum.......
Kardeşim benim sen zan ediyorsun ki bütün İslam alemi Turan Dursn'u tanıyor iftiralarına cevap vermek için açlışıyor. Yok abim Turan'ı Türkiyee ne kimse tanıyor nede muhatap alıyor. Kaldıki Diyanet gibi önemli bir kurumun Turan'ı muhatap etmesi gibi saçma bir söz. Sen hocalara hacılara mektup göndereceksiniz yanı başınızda Zekeriya beyaz gibileri varya. Üstelik sitenizde cevaplanmayan hangi soru var??? Hangi iftiranız cevaplanmamışda gelip böyle bir şikayete bulunuyorsunuz? Turan' yazılan rediyeleri görmemiş gibisiniz. Yani Diyanet Turan DURSUN ve onun gibi bir kaç tane yazarla uğraşamaz. Ona cevap verecek bir kaç tane yazarımız vardır yeterde artar.

Önerilen Siteler