Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 23-10-2008, 03:32
yucemanitu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
yucemanitu yucemanitu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Kardeşim tartışmayı maçası yiyen forum açar nasıl tartışacak insanlar bu şekilde. Sen bu sitenin sana verdiği hakları agnostik deist ve ateistlere vereceksen yap bir forum olsun bitsin iddia ettiğin gibi ayrı bir yerde tartışmayı biz istemedik ama seni kıracak değiliz senin güzel hatırın için gelip orda da tartışırız.
Alt 27-10-2008, 00:23
prometheus4517 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
prometheus4517 prometheus4517 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

prometheus4517 - İCQ üzeri Mesaj gönder prometheus4517 - MSN üzeri Mesaj gönder prometheus4517 - YAHOO üzeri Mesaj gönder

mehmet salih.

komik olduğun kadar yalncı da olmuşsun tebrik ederim. bu hareket gerçi sizin gibilere müslümanlıktan yapışan birşey. dostum bir şey söyleyim mi. yalan söylediğini itiraf etmek insanı çok rahatlatıyor inanamazsın nasıl birşey olduğunu yaşayınca anlarsın.

hadi sen de itiraf et ardımdan yüksek sesle tekrar et:

1 - hiçbir şekilde allaha veya peygambere inanmadığım halde inanıyormuş gibi görünerek gerçek inananları kazıkladım. bu yolla para kazandım. ün kazandım. bana büyük getirileri olacağını düşündüm.

2 - ateistlere kişiliklerini bilmeden tanımadan büyük iftiralar attım. bu iftiralar beni inananların gözünde büyüttü ama içten içe kendimden nefret ediyordum. ama batmıştım bir kez çıkmaya çalışırsam daha çabuk boğulacaktım.

3 - arhun ayhay gibi birçok insanın (en son hüsniye mezüz'in görüntülerini izledik) göründükleri gibi olduğunu zannetmeyin. ya gizli servislere çalışıyorlardır. yada kendi rantlarını kurmuşlardır.

4 - bundan sonra kimsenin inancını kullanmayacağıma, inanamadığım halde inanmış gibi davranmayacağıma dair söz veririm.

şaka mehmet salih korkma. nasıl biliyorsan öyle yap. ama müslümansan gereklerini yerine getir dostum. yalan söyleme. bir dahaki sefere şaka olmayabilir.
Alt 27-10-2008, 20:17
mehmetsalih mehmetsalih isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

Zan, Kişinin kendini anlatmasıdır....
Alt 27-10-2008, 21:10
çakırcalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
çakırcalı çakırcalı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

mehmetsalih´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
... demiş ki: Bu ülkenin Turan Dursun gibi aydın ve yürekli insanlara ihtiyacı var. TD'NİN AYDIN OLDUĞUNU NEREDEN BİLİYORSUN YOKSA OKUDUNMU???! ANLAYIŞA BAK VE YORUMA ... DAHA DOĞRUSU ATEİZİMİN KÖR İNANCINA BAKIN....
1- Sen, müslüman olduğunu söyleyen insanların çok çok büyük bir kısmının, inandığı kitabı bir kez olsun eline alıp da okumadığını bilmiyor musun mehmetsalih? Milyonlarca insanın, 1450 yıl önce uydurduğu sözlerini bir kez olsun okumadan cahil bir Arap'a tapmasını yadırgamıyorsun da, Turan Dursun'un kitaplarını okumadan onu aydın olarak niteleyen Afyon nickli arkadaşı niye yadırgadın mehmetsalih?

2- Afyon nickli arkadaş, Turan Dursun'u okumadığını söylüyor ama Kur'an'ı okumadığını söylüyor mu mehmetsalih? Bu adam belki de Kur'an'ı okuyup anladı ve şunun farkına vardı ki, bu denli saçma sapan bir kitaba yönelik her türden eleştiri getiren kişi, o kitaba inananlardan mutlaka aydındır, yüreklidir. Böyle bir olasılığı hiç akıl edemiyor musunuzi, mehmetsalih?

3- Şu durumda, müslüman olmandan da zaten anlaşıldığı üzere, kör inanç sahibi yine sen olmuyor musun mehmetsalih?
Alt 27-10-2008, 22:23
prometheus4517 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
prometheus4517 prometheus4517 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

prometheus4517 - İCQ üzeri Mesaj gönder prometheus4517 - MSN üzeri Mesaj gönder prometheus4517 - YAHOO üzeri Mesaj gönder

mehmet salih yalanlarını hala telafi etmemişsin. yakışıyor mu sana. senden onurlu bir davranış olarak açtığın sitedeki yalanları gerçeklerle değiştirmeni istiyoruz. lütfen bu kadarcık bir onurlu davranışı bize çok görme.

Önerilen Siteler