Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam > Kadın & İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 27-07-2009, 23:34
unbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
unbe unbe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Başarı Ödülü 

şiddet içerikli video ve konuyla alakalı iletileri kaldırdım.biraz daha dikkat lütfen.

"Varsan,çarp!!!"
Alt 31-07-2009, 22:21
the-imam the-imam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Aday Üye

kuranda kadını kötüleyen ve güçsüz olduğunu söyleyen tek bir ayet bulun ve yazın arab ülkelerinin yönetim biçimini islamla aynı kefeye koymayın dini sapıtmakta insanın elinde düzgün kullanmakta araplar sapıtıyorsa ne yapalım çözüm bulanda yazsın dikkati şuraya çekmek istiyorum dinamit ilk olarak maden çıkarmak için yapılmıştı ancak insan bunu diğer amaçlara sapıtırsa onu dinamiti icat eden adam ne yapsın ??
Alt 31-07-2009, 23:09
Molloch Molloch isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Denetimdeki Üye

the-imam´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
kuranda kadını kötüleyen ve güçsüz olduğunu söyleyen tek bir ayet bulun ve yazın arab ülkelerinin yönetim biçimini islamla aynı kefeye koymayın dini sapıtmakta insanın elinde düzgün kullanmakta araplar sapıtıyorsa ne yapalım çözüm bulanda yazsın dikkati şuraya çekmek istiyorum dinamit ilk olarak maden çıkarmak için yapılmıştı ancak insan bunu diğer amaçlara sapıtırsa onu dinamiti icat eden adam ne yapsın ??
Görevimiz...

Al Nisa Suresi, Ayet 34:
Erkekler, kadınların koruyup kollayıcılarıdırlar. Çünkü Allah insanların kimini kiminden üstün kılmıştır. Bir de erkekler kendi mallarından harcamaktadırlar. İyi kadınlar, itaatkârdırlar. Allah’ın koruması sayesinde onlar da “gayb”ı korurlar. Başkaldırdıklarını gördüğünüz kadınlara öğüt verin, onları yataklarında yalnız bırakın, onları dövün. Eğer itaat ederlerse artık onların aleyhine başka bir yol aramayın. Şüphesiz Allah çok yücedir, çok büyüktür.

Ahmet Altan (s.a.v.) olmasa ne yapardık! Geceleri yatmadan önce Ahmet Altan'a (s.a.v.) dua ediyorum. Bir de Ahmet Altan'a (s.a.v.) hakaret eden faşistler var ki, o kâfirlerin hepsi tasfiye edilmeli! Düşündükçe gözlerim kararıyor, nefret içinde çırpınıyorum! Bir gün hepsini yok edeceğiz. Bir gün herkes Taraf okumak zorunda kalacak. Elhamdüllaltan!
Alt 24-11-2011, 23:02
pervane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
pervane pervane isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Ne vardı ki bu başlıkta! okuyucuların hatırlattığı iyi oldu..inanırlar ile tartışmamız yarım kalmış..revize edilmiş din mi? yeni bir din mi? anket olarak inanırlara sormak istiyordum ama bu başlık yeri değil.

Önerilen Siteler