Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam > Kur'an'da Mucize Yoktur

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 28-07-2014, 19:09
mrdragon mrdragon isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Burak92´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
http://www.yenimucizeler.com/ikizkod...lar-t55.0.html su sayfayı cıddı cıddı bır oku 1-8 ayetınde tekrar tekrar ne dedıgıne bak cehennemı ılımle gorecegını soyluyor kı bu ılım herkesın ortak dılı matematıktir. sonra zaten kendı gozlerınle goreceksın dıyor sonrada meryem suresını yazmıs oturup onyargısız oku bıraz olsun bırseyler cagırısacaktır sende sen once ınan degısmedıgıne ALLAHın katından geldıgıne sonra konusalım senle mantıgına yatmayan kısımları ADALET olmadıgını dusunmenı herseyı once bır ınan sen sonra gerı kalan yatacak kafana sen eger su sayfada bana olumsuz tek bırsey bul onu bana mantıklıca aacıkla ben sana daha baska bırsey demıyecegım ve mantıksız olan kısmı kabul edıp sorgulayacagım tıpkı senın gıbı...
Sayın burak92 siz bir putperstsiniz, Muhammed'in dilinden dökülen bir dil putuna tapıyorsunuz.

Allah diye belirlediğiniz varlık hayalidir. Pısırıktır, ve dilden öteye geçemeyecek kadar da çaresizdir.

Bu çaresizlik altında sizin gibi müslümanlar ona etek giydirip zil çalıp göbek dansı bile yaptırabiliyorlar.

Matematiği hatalı insan ile tartışıyorsunuz. Bu zaten benim işim. İllede mucizevi yazılar istiyorsanız, gidin hintlilerin vedaları okuyun. m.ö yazılsalarda çok ciddi noktalara isabet ettirmişler.

Siz hala, arabın birinin dilinden 23 yıl o nefes alana kadar dökülen, sonra yerleri karıştırılıp bir kitabın sayfasına salanan üfürük bir tanrıya iman ederken, sizde mantık bulabileceğim zannına kapılıyorsunuz.

Öyle bir leyla tanrı tasrlıyorsunuz ki; m.ö 20000 senesinde de peygamber gönderiyor ve dile hapsoluyor. m.ö: 1000 'de de, m.s 600'lerde de, hem dile hem kitaplara hapsolup bir türlü yöntem değiştiremeyen dil putu olmayı tercih ediyor.

Hatta, size göre eski kitaplarını korumaktan bile aciz bir varlık bu sevimli tanrı. Hatta size göre asırlar boyunca peygamberlerine mucize gönderip dururken, 24.000. denemede yetti gayri öncekilere yolladık o kadar mucize olmadı size mucize yok diyecek kadar absürd bir tanrıya iman ediyorsunuz.

Adalet diyorsunuz ki, kızınız örneği bence fazlası ile yeterliydi. Benim ne vicdanım ne de aklım böyle psikopat bir varlığa tanrı demez.

Yarattığı insanı tanımıyorsa sizin dil putunuz ve bir türlü dile gelemeyip sizin dilinize sığınmak zorunda kalıyorsa, gece benden selam söyleyin ona, alnına bir öpücük kondurun, biraz da eğitim verin belki konuşmayı da öğrenir. Ya da en iyisi mi siz kendi hayal dünyanızda kendi cehaletinizde yaşamaya devam edin.

Önerilen Siteler