Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Dinlerden Özgürlük > Ateizm

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 03-06-2017, 22:13
tolonbey tolonbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Sayın hatipoğlunun Ateistlere attığı temelsiz atışlar için

İşte böyleee,
Sayın Hatipoğlu,seninle herhanki bir televizyonda tartışmak istiyorum.
İstersen seç bir televizyon eger kabul ederlerse seninle bu konuyu tartışalım.
Bensana şunu soracam,senin yaptığın ibadetler PUTPEREST dediklerinden alıntımıdır degilmidir.VARMISIN TARTIŞMAYA?
Dedeniz

Konu tolonbey tarafından (03-06-2017 Saat 22:41 ) değiştirilmiştir. Sebep: Biraz degişiklik yaptım
Alt 04-06-2017, 02:13
manas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
manas manas isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Mason, satılmış, cok sevdiğiniz popcular paraları götürünce sıkıntı olmuyor da, zekatını veren, hayrını yapan, üstüne üstlük insanları bilgilendiren birisi para kazanınca sıkıntı oluyor? demiş öteki sayfalardan bir vatandaş.

hayra bak, dini parayla anlatıyor hemde deli paralar karşılığında.. onların vereceği zekatı sevsinler kazandığının milyonda birini veriyorlar. ulan ben onların yaptığı hayrı bu fakir halimle yapıyorum insanada hayvanada. dinsiz aziz nesin bütün kazancını kimsesiz çocukların eğitimine harcadı, siz bunu takdir ettiniz mi.. YOK!
dinle ilgili çarpıklıkları eleştirince, topçunun popçunun kazancına helal be demedik, onları savunmadık. milyonlarca dolar alan topçu da o din adamlarından farksız benim için. ne anlatıyorsunuz siz.

***Tanrı mineral de uyudu, bitki de düş kurdu, hayvanda uyandı, insan da kendini buldu ***
Alt 04-06-2017, 05:25
Engse Hohol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Engse Hohol Engse Hohol isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Nihat Hatipoğlu "evimiz çiş kokuyor" diyen izleyiciye "çişe DNA testi yaptırın" diyeceğine,
"cinler idrar kokusunu yapmışlardır. cinler enerji değillerdir, cinler insanlar gibi varlıktır" dedi.

İdrar kokulu evde yaşayan adam, insan olarak evde 4 kişi yaşıyorlarmış ama 6 kişi gözüküyorlarmış. Bu da ilginç.
Gerçekte olmayan 2 kişiyi cinci hoca nasıl tespit etmiş merak ettim!

islamın yıkıma uğraması karşısında müslümanların, el-lah'ı ayakta tutundurabilmek için yalanlar söylemeleri kaçınılmazdır. hohol : aesir
Alt 14-06-2017, 20:24
Üye

Nihat Hatipoğlu ile iftar adlı programda bir kadın "Üzerime tiner dökerek kendimi yakmaya yeltendim, intihar etmeye çalıştım, orucum bozulmuş mudur hocam" diye sordu Nihat Hatipoğlu'na.

"Evimiz çiş kokuyor" sorusunu soran adamla bu kadının beynindeki mantalite işleyişi aynı ve bu işleyişi islam organize ediyor. İslam dini, akıl sağlığı normal insanları bile şizofren ediyor. 21nc yüzyılda meleklere, cinlere perilere inanan insanlar, akıl hastanesine yatırılmalılar. Böyle sokaklarda dolaşmaları son derece tehlikelidir. Koskoca profesör kadrosunu devlet bu klinik vakalara tahsis etmemeli. İş'e yaramıyor zaten bu uygulama. Her yıl aynı cinnet anılarını ve soru-yorumlarını dinliyoruz hatta bazılarına tanık oluyoruz ve artık yapacak birşey olmuyor çünkü olay, 10 yaşındaki Ceylin'in başına gelen gibi trajediye dönüşmüş oluyor.

Minik Ceylin'in cesedi sandıktan çıkarıldı. Kaçırılan 10 yaşındaki Ceylin, komşularının evinde ölü olarak bulundu.

islamın yıkıma uğraması karşısında müslümanların, el-lah'ı ayakta tutundurabilmek için yalanlar söylemeleri kaçınılmazdır. hohol : aesir
Alt 18-06-2017, 12:13
Üye

Nihat Hatipoğlu'nu ilk defa şurada takdir ettim: Aşağıya eklediğim videoda bir kadın; "Şu an bile cinleri görüyorum, televizyonun önünden geçip gidiyorlar" deyince Nihat Hatipoğlu kadına dediki; "Herşeye rağmen doktorla bi görüşün"... Açık açık "Sen şizofrenisin, Psikiyatr'a git" demedi ama onun konumunda birisi zaten diyemez böyle birşey. Diyebileceği kadar sen hastasın, doktora git dediğini düşünüyorum.

Alt 18-06-2017, 13:51
Cercis Hz Circis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cercis Hz Circis Cercis Hz Circis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

İnsan karakterinin yapılanmasında ve toplumların kültürel şekillenmesinde coğrafyanın önemli ölçüde etkisi var. Britanya, Finlandiya, Norveç, İsveç, Rusya, Kanada gibi kuzey bölgelerinin 6 ay kış dönencesinde 20 saat gece, 4 saat gündüz ve diğer 6 ay yaz dönencesinin 20 saat gündüz, 4 saat gece yaşamaya maruz kalanlarda da şizofreni hastalığı yerine depresif bozukluk veya karamsarlık türü psikolojik sorunları oluyor. Bu da herşeyin fazlası zarar demek oluyor. Güneşin altında, parlak ışık altında ve zifiri karanlıkta fazla durmamak lazım.
Alt 23-06-2017, 07:02
Üye

Konuk izleyici sordu; Amca kızıyla evlenilir mi?

Nihat Hatipoğlu yanıtladı; E ben teyzemin kızıyla 35 yıllık evliyim. Benim hanım teyzemin kızı. Teyze kızı, amca kızı, hala kızı, dayı kızı hepsi caiz olan evliklerdir. Kuranı kerimde helal olan ve haram olan evlilikler belirtilmiştir. Bu nedenle de teyze, amca, dayı kızıyla evlenmekte hiçbir dini sakınca yoktur. Peygamberimiz kendi öz kızını kime verdi, Ali'ye. Kimdir hazreti Ali, peygamerin amca oğlu, değil mi? Kendi öz kızını amcasının oğluna vermiştir peygamberimiz.

Alt 23-06-2017, 14:09
Amon yarebbi Amon yarebbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Zaten din ne içindir?

Akraba kızları ile evlenmek içindir. Kimin kime ayar vereceği kuranda ayrıntıları ile yazmaktadır. İslam mensuplarının kuranı okumayıp , para karşılığı cevap veren adama sorular yöneltmesi şaşırtıcı !

O izleyici benim gibi bir ateiste bu soruyu sorsa ayrıntılı bir şekilde , İslami olarak kimin kimi düdükleyeceğini anlatırım.

Parada istemem.....
Alt 23-06-2017, 14:27
Nero Nero isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyeliğini Sonlandırmış

Engse Hohol´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Şu adamlardaki tipe, tipteki kayıklığa bakın! Nasıl da pişkin sırıtıyorlar! Ağız sulanmış galiba, diller hafif dışarıda. Hatipoğlu da üstüne düşen görevi yapmış ve eski kulağı kesiklerden biri olarak, hafif mûzipçe sırıtıyor.

Akraba içi evlilik tabii bu saygıdeğer halkımızın işine geliyor. Mal ve mülk dışarıya, eloğluna, el kızına gitmiyor. İleride sorun çıkarsa fazla başları ağrımayacak. Bu nedenle dışarıdan değil, içeriden kız arıyorlar.

Düne kadar oyun oynadığı teyze kızıyla karı-koca olmak bu nedenle işlerine geliyor. Ama karakter uyumu?.. O kolay. Taşlar birbirine sürte sürte uyum sağlanır. Sağlanmasa da önemli değil; çocuk olur, evlilik kurtulur.

Cinselliğe hâlâ bu düzeyde yaklaşan bir toplumsal gerçekliğimiz varken, Hatipoğlu gibiler, şapkadan tavşan çıkaran sihirbazlar gibi, Kuran'dan daha neler bulur çıkarır, kimbilir!
Alt 23-06-2017, 19:02
marcos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
marcos marcos isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

İlginç

Muhammed iki kızını Osman' la evlendiriyor.Kendisi gelini ile evleniyor.Hoca başka türlü konuşuyor.

Keşke Hoca Muhammed' in döneminde yaşasaymış.Doğruyu öğretirdi.

http://bizimsokagincocuklari.com/wp-...EMES%C4%B0.pdf

" Şüphesiz eğer ki hayvanların dini olsaydı, şeytanı insan şeklinde hayal ederdi." / W. Ralph Inge

Önerilen Siteler