Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Turan Dursun > Turan Dursun

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 19-01-2008, 16:36
spartan-troy spartan-troy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Re: Turan Dursun'un Saçma İftiraları

ozgur beyin islamısıgından ayrılalı hatta ve hatta forumlardan ayrılalı nerdeyse 1 sene olacak benim...
konu şöyle ki; siz mi bilimden anlıyorsunuz meselesi değil mi,istersen bir düşün...müslümanlara gerici,yobaz diyen tonla mesaj bulur gösteririm sana bu forumda.gösteremezsin diyor musun.diyemezsin.o zaman sorun nerde sevgili özgür beyin,insan kendisini allame zannetmesiyle.bu ucuncuyol kafasından salladı işte...kime yutturcak bana yutturcak...Bilimle uğraşmam işin temelinde olmamı anlatmamdır,Asla ve asla allame değilim...burada nabza göre şerbet verdiğimi de mesajlarımdan arattır ki bulursun.Kimseyle derdim yok ne ateistle ne de ateizmin kendisiyle...benim işim bilip bilmeden konuşanlarla...ucuncuyol kardeş,sıktı kafasından işte...bugun yeryuzunde yaratılmıs tum klonlama olayları kök hücre sentezlidir.kök hücre sentezi olmadan yaratılmış tek bir canlı bile yok...isterseniz kaynağını vereyim,isterseniz.Ama kalkıpta yok yarattık sizin gibiler bilime çomak sokmasın yeterki deniyorsa...bu sahtekarlıktır...anlamadan bilmeden düşmanlık yapmaktır.

Burada okunacak cok az yazı var ozgur beyin,kıyaslamaya gerek yok...butun forumlarınızda geyik var...evrenin genişlemesi yalan mesele...parmak ucları yalan mesele,,,cevirip cevirip aynı şeyleri tartışıyorsunuz..ki arattırıp mesajlarıma yalan o kaynaklar...bizimkiler dogru diyerek...

allame olan turan dursun sitesindekiler ,yobaz olan eleştirenler öyle mi özgür beyin...coktandır internet üzerinde forumlara takılmıyorum...dün gece bakayım neler yapıyorlar diye girdim,mesaj attım işte...eskisi gibi de olmam kesinlikle...bir gittimi 6 ay yine ugramam...ama benim derdim belli burada...kimseyi müslüman yapmak değil...sadece bilmeyene haddini bil demek...hepsi bu...

saygılar.

Onları bırak yesinler, içsinler, zevk alsınlar; arzu onları oyalasın ilerde bileceklerdir.(hicr-3)
Alt 19-01-2008, 19:28
aspendos
Üye Değil

ucuncuyol";p=&quot´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
spartan-troy";p=&quot´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
vartor yazmış:
Tanri insanin kendisidir.......

*ne yarattın vartor kardeş...
* * Hayvanlari yaratmayi basardik Spartan Kardes, yakinda manavdan et alirken secimini yaparsin. Adina "cloning" deniyor, Turkcesi herhalde "kloning" olsa gerek.

* * ABD'deki yiyecek ve ilac standardlarini kontrol eden kurulus (FDA) *bir suru test yapip klonlama yontemiyle elde edilen eti yenir hayvanlarin urunlerinin insan sagligina zarari olmadigini onayladilar.

* *Kisa bir zaman sonra *Insanlari da yaratacagiz eger asiri dinciler bilimin tekerlegine herzaman oldugu gibi comak sokmazsa.

Saygilar,
ok kardeşler madem hayvan yarattınız benden de bir söz alın sizlere .

" *YERYÜZÜNDE YAŞAYAN NE KADAR HAYVAN TÜRÜ VAR İSE ,DİNSİZDİR "

bu cümleme cevap vermeden önce düşün sonra yaz .

ah ateizm ah ...

kazma demesini biliyorsu .
Alt 19-01-2008, 20:22
cyildirim cyildirim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

gunnar";p=&quot´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
turan dursunun bir yazisinda bazi din alimlerini *allah icin kendi kendini yoktan var eden *cumlesini
kullandigini belirtmisti ve dursuna gore yani esas oz yokluk unsuru varlik unsuruna gerek duyunca
sistematik ogeler meydana geldigini belirtmisti buda bariz bir sekilde dinlerin cokusu anlamina geliyor sanirim
peki dünya nasıl yoktan var olmuş sistematik olarak, onuda açıklamış mı turan dursun.

Ben Allaha inanırım çünkü eğer yoksa ona inanmakla hiçbirşey kaybetmem ama eğer varsa inanmamakla çok şey kaybederim...
Alt 19-01-2008, 20:25
Üye

ucuncuyol";p=&quot´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
vartor yazmış:
Tanri insanin kendisidir.......

*ne yarattın vartor kardeş...
* * Hayvanlari yaratmayi basardik Spartan Kardes, yakinda manavdan et alirken secimini yaparsin. Adina "cloning" deniyor, Turkcesi herhalde "kloning" olsa gerek.

* * ABD'deki yiyecek ve ilac standardlarini kontrol eden kurulus (FDA) *bir suru test yapip klonlama yontemiyle elde edilen eti yenir hayvanlarin urunlerinin insan sagligina zarari olmadigini onayladilar.

* *Kisa bir zaman sonra *Insanlari da yaratacagiz eger asiri dinciler bilimin tekerlegine herzaman oldugu gibi comak sokmazsa.

Saygilar,
arkadaşım tanrı yoktan var edendir.

Ben Allaha inanırım çünkü eğer yoksa ona inanmakla hiçbirşey kaybetmem ama eğer varsa inanmamakla çok şey kaybederim...
Alt 19-01-2008, 20:30
Üye

ozgur_beyin";p=&quot´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
troyya ''bilimsel ukalalık'' sendromunu üzerinden hiç atamamışsın.
hala ulema modundasın.
''çoğu konu okumaya değmez'' diyorsun ama ışıklı islamda ise ne konu var. nede okunacak metin.bizi eleştirmek *kolay ama *yapmak ise sizde hikaye.
hala okunabilir metinler yinede burdan giden ateistlerin yazdıkları.

''gül kokulu muhammedim'' *yalakalığından kurtulamamışsınız.. takılmış plak gibi hep aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz'' eline sağlık kardeşim, çok güzel bir çalışma olmuş kardeşim., kır manzaraları, pasta tarifleri
kelimeden bulmaca saçmalıkları .... başka bir şey varmı okuyacak.
yoksa varda ben mi görmüyorum.
eğer buraya geliyorsan sebebi okunacak metinlerin bulunmasıdır. aksini söylesende inanmam.
'' kazibül-katip'' durumuna düşmeni istemem

İnsan karşıdakini eleştirirken kendisine bakmalıdır. Turan Dursun sizin için tabu olmuş, kutsal olmuş ne derse doğru sizin için. Gözünüz din karşıtı ne varsa sonuna kadar açıkken en ufak dinle ilgili doğru birşeyde bile gözünüze mil çekilmiş gibi, bakamıyorsunuz.

Alt 19-01-2008, 20:54
thunderpoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
thunderpoint thunderpoint isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Kimseyle derdim yok ne ateistle ne de ateizmin kendisiyle...benim işim bilip bilmeden konuşanlarla
Büyük gelişme.. Neye borçluyuz?

Düşünebildiklerinin hepsini düşünülebileceklerin tamamı zannetme!
Alt 19-01-2008, 20:56
Kıdemli Üye

cyildirim";p=&quot´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Gözünüz din karşıtı ne varsa sonuna kadar açıkken en ufak dinle ilgili doğru birşeyde bile gözünüze mil çekilmiş gibi, bakamıyorsunuz.
Neymiş o doğru olan? Troyya ne söylemiş de doğruymuş?

Alt 19-01-2008, 21:00
Üye

thunderpoint";p=&quot´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Gözünüz din karşıtı ne varsa sonuna kadar açıkken en ufak dinle ilgili doğru birşeyde bile gözünüze mil çekilmiş gibi, bakamıyorsunuz.
Neymiş o doğru olan? Troyya ne söylemiş de doğruymuş?
Ben genel konuştum. Kimsenin avukatlığını yapmaya niyetim yok. Dinin doğru taraflarından bahsettim. Sen dinin doğrularını mı soruyorsun bana?

Alt 19-01-2008, 21:04
Kıdemli Üye

Dinin doğru taraflarından bahsettim. Sen dinin doğrularını mı soruyorsun bana?
Bunu sorabiliyorsan yanlış tarafları olduğunu kabul ediyorsun demektir...

Alt 19-01-2008, 21:18
Üye

thunderpoint";p=&quot´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Dinin doğru taraflarından bahsettim. Sen dinin doğrularını mı soruyorsun bana?
Bunu sorabiliyorsan yanlış tarafları olduğunu kabul ediyorsun demektir...
benim dediğimden o mu anlaşılıyor sadece. yazarken genel düşünerek yazıyorum yoksa bende bilirim Güzel dinimizin güzellikleri diye konuşmayı. O zaman ne kadar farkım olur sizden. Bundan sonra mesaj yazarken biraz düşünüp yazarsınız umarım.
(konuda tamamen saptı )

Önerilen Siteler