Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 15-09-2011, 04:39
ahmetsln - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ahmetsln ahmetsln isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Imm konuyu yeni gördüm bende yazmak isterim nasıl olsa kimse kimseyi tanımıyor.

Neyse;

Ben hiçbir zaman allahtan korkmadım. Kuran ne diyorsa her zaman tersini yaptım. Namaz kılmadım oruç tutmadım hiçbir sureyi ezbere bilmedim. hiçbir dua'yı ezberlemedim. Daha sonra ramazanda bile olsa mastürbasyon yaptım ve bir kaç gün sonra duş aldığım oluyordu onda da gusül abdesti almazdım. kısacası müslüman olduğum 16 yılda 2-3 kez anca almışımdır

Sonra tanrıya çok küfür etmişimdir. Daha sonra af dilediğimde oldu ama bir süreden sonra vazgeçtim böyle yani Ateist olduktan sona ise zaten hiç korkmadım Ama arada düşünmüyor değilim bir tanrı varlığını.

Diğeri ise;

Seks vs konular her zaman ilgimi çekerdi. İlk defa geçen haftalarda sevgilimle sinemada epey yakınlaştık ama ben bu konudan hiç haz almadım Sanırım mekandan ötürü. Zaten pekte bir şey yapmadık doğrusu. Ama boynuma yaptıklarımı hoşuma gitmedi değil hani Bende onun göbeğinden aşağı inmedim daha doğrusu o istemedi Ama güzel vakitlerdi açıkcası

Diğeri ise
hayatımda hiç içki, sigara içmedim kadınlara hiçbir zaman başka gözle bakmadım., gaylik vs bu konular bana tiksindirici gelir ama lezbiyenlere karşı garip bir ilgim olduğunu inkar edemem.

Şuan aklıma gelenler bunlar.

Ha bide aptal, ergen tavır içerisinde birine aşık olup 10 ay onun acısını çekip çok kilo verdiğim oldu. Ama artık takmıyorum

Önerilen Siteler