Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 08-08-2011, 19:34
ereninthenature - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ereninthenature ereninthenature isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Smile TD Itiraf

Ben basliyorum.Bazen apartmana gelen zaman gazetesini caliyorum.Tost yapinca filan elim yanmasin diye kullaniyorum

Science is not only compatible with spirituality; it is a profound source of spirituality.
-Carl Sagan

All ideology is toxic because ideology is a kind of insult to the gift of human free thinking.
-Terence McKenna
Alt 08-08-2011, 19:39
Khaos Khaos isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

darkmasturbater´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben basliyorum.Bazen apartmana gelen zaman gazetesini caliyorum.Tost yapinca filan elim yanmasin diye kullaniyorum
yakalanırsan elini keserler.
elim yanmasın derken kestirmek,
dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak gibi bişey
Alt 08-08-2011, 19:40
murted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
murted murted isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderator

Bizim ocağın çakmağı bozuk, harici bir çakmakla altını yakmak gerekiyor. Ben her seferinde ocağı yakarken elimdeki kılları da yakıyorum. Tam bir odunum söylemesi ayıp.

Kiler'de, Zaman'dan farksız bir gazete olan Star'ı bedava dağıtıyorlar. Ben okumaya tahammül edemiyorum ama üzerinde bir şey yemek, kızgın bir şeyi tutmak için gazete gerekebiliyor. Star da bu iş için biçilmiş kaftan. Alışveriş yaptıktan sonra almadan geçmiyorum.

No Religion No Cry

Ateizmi Anlamak için tıkla!
Alt 08-08-2011, 19:50
istatistik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
istatistik istatistik isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Darkmasturbater ve Murteddd bu reklam sizin için gelsin o "zaman"

Dinler çoğunluğun korkusu ve azınlığın kurnazlığı üzerine kuruludur. (Stendhal)

SERBEST KALEM
Alt 08-08-2011, 21:39
ereninthenature - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ereninthenature ereninthenature isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bir tane daha var.Ateist olduktan sonra Kuran'i ust raftan alip fantastik kurgu bolumune koydum.Harry Potter, Narnia Gunlukleri, WarCraft serisi, Yuzuklerin Efendisi bir kac cocuk hikayeleri daha var yanyana.Konsepti bozmadim bence hepsinde buyulu olaylar var, seytanlar, melekler, orclar vs.

Science is not only compatible with spirituality; it is a profound source of spirituality.
-Carl Sagan

All ideology is toxic because ideology is a kind of insult to the gift of human free thinking.
-Terence McKenna
Alt 08-08-2011, 21:58
Özgürcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Özgürcan Özgürcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Benden de bir tane gelsin,
Acıklı bir durum.
2 Sene önce islamı bırakırken o kadar büyük bir durumda kaldım ki affedersiniz çeşitli işlemler yaptıktan sonra gusl abdesti almazsam -ateist olduğum için- bir anda zeus ateşi gibi çarpılacağımı düşünüyordum... Ne günlerdi ya
Alt 08-08-2011, 22:09
yucemanitu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
yucemanitu yucemanitu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Ben de Ateist olduktan sonra uzunca bir süre gusle devam ettim üç kere ağza, üç kere burna su almalar, dökünürken dualar okumalar vs.

SAPERE AUDE!
"Cehennemliklerin en hafifi azaplısı ayaklarına ateşten iki nalın giydirilmiş olan kimsedir. Bu nalınlar o kimsenin beynini tıpkı bir kazan gibi kaynatırlar. Kulakları kor, azı dişleri kor ve kirpikleri yalazdır. Karın boşluğundaki iç organları eriyip ayaklarından akar. Bu kişi en hafif azaplı cehennemliklerden biri olduğu halde en ağır cehennem azabını çekenlerden biri olduğunu zanneder." (Müttefekün Aleyh)
"Onların derileri pişip yandıkça azabı duymaları için onlara yeni cilt giydiririz." (Nisa; 56) Hasan-ı Basri şöyle demiştir: "Onların derileri günde yetmiş bin kere yanar ve yenilenir."
Hz. Peygamber (S.A.V) şöyle buyurmuştur: "Cehennem ehlinin alt çeneleri göğüsleri üzerine iner, üst çeneleri de alınlarına kadar çıkar. Bundan sonra sırıtan bir kelle halinde kalırlar." (Tirmizi)

Allah işkence edenlerin en hayırlısıdır.
http://kloroben.blogspot.com/

http://blog.radikal.com.tr/Bloglar/malumat-i-siddik
Alt 08-08-2011, 22:11
Lynx Lynx isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

itiraf ediyorum. 16 yasinda iken. Evdeki tuvalete torpil attim. Ve paramparca ettim iyiki yilbasiydi yoksa ayvayi yemisdim Babaannem gilde eve gelince dayak yemekden kurtuldum. Sonra babam 300 euroya yeni WC aldi takdi. Hem 300 euro ödedik hemde üstüne s.ctik diyor :P

Ve gene itiraf ederimki 16 yaslarimdayken camiiden cok hirsizlik yaptik. Kumbaralari kirardik. Her kirisimizda 100 euro cikariyorduk masallah. Ama birgün hocanin biri fena yakaladi. Hemen dedemi cagirdilar. Kizdilar 2 gün yatakda stress yüzünden 2 gün komalik oldum. Neyse aradan baya bi zaman gecti . Ogün bügündür hic birsey calmadin. Ha yakalanmadan evvel sport expert gibi dev magazalardan 100 euroluk ayakkabilar , tisörtler ucururduk. Simdi yapmayi denesem altima s.carim Gecti o günler ama bundan iyi ders cikardim. Cidden hirsizligin nekadar kötü oldugunu bilmek icin yakalanmak gerekiyor.

Bu toprakta bir kalp çarpar hakkın bilimin aşkına
Bir kalp çarpar her bedende Cumhuriyet uğruna
Bir çarpar ki hep ileri Mustafa Kemal adına
Öyle çarpar ki ritmine cümle alemler aşina
Alt 08-08-2011, 22:36
murted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
murted murted isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderator

yucemanitu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de Ateist olduktan sonra uzunca bir süre gusle devam ettim üç kere ağza, üç kere burna su almalar, dökünürken dualar okumalar vs.
İtiraf ediyorum, tamam bu iş kesin kez bitti dediğim andan sonra bir ay kadar gusül abdesti almaya devam ettim. Böyle de de obsesif bir insanmışım meğer.

No Religion No Cry

Ateizmi Anlamak için tıkla!

Konu murted tarafından (08-08-2011 Saat 22:42 ) değiştirilmiştir.
Alt 08-08-2011, 22:49
istatistik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
istatistik istatistik isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Dedemi kaybettiğimizde ateistim. Cenaze namazı var. Dedem sonuçta gittim dikiliyorum diğer insanların arasında. Bizim bi akraba da hocadır çıktı anlatıyor. Cennet, cehennem melek vs vs vs. Ben kara kara düşünüyorum; Ulan dua etsem mi etmesem mi Oğlum sen ateistsin diyorum ne duası. Sonra aklıma geliyor dedem müslümandı onun inancına saygı olsun diye bi fatiha okusam mı? Böyle böyle namaz başladı, okuyorlar. Lan dedim en azından ellerimi indirip kaldırayım da milletin soruları ile muhattap olmayalım. Şimdi düşününce aslında cemaatin arasına bile karışmama gerektiğini düşünüyorum. Hata etmişim.

Dinler çoğunluğun korkusu ve azınlığın kurnazlığı üzerine kuruludur. (Stendhal)

SERBEST KALEM

Önerilen Siteler