Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam > Kadın & İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 21-12-2018, 21:29
onesihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
onesihi onesihi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

2 gün önce fas'ta 2 iskandinav dağcı kadın öldürülmüş Maren Ueland ve Louisa Vesterager Jespersen adlarında. ben anlamıyorum 2 kadın islamın kucağına niye gitmişler, ecelleri mi çağırmış? müslümanlar dünyanın heryerinde aynı potansiyel katillik güdüsünü taşıyorlar ama yasalar gereği heryerde ortaya çıkaramıyorlar. müslümanlar serbest halde katillik güdüsünü ırak'ta, iran'da suriye'de nijerya'da somali'de afganistan'da çatır çutur insan kafası keserek sergilediklerini duymamış mı bu 2 kadın anlamıyorum. müslümanların cihadcı güdülerinden haberleri olmalarına rağmen iskandinav 2 kadın hangi cesaretle islami devlete turist gidip ıssız dağ bölgesini gezebiliyorlar hayret? aptal cesaretinden başka bir şey değilmiş onlarınki.
Alt 22-12-2018, 01:00
ForumKirpisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ForumKirpisi ForumKirpisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

onesihi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
2 gün önce fas'ta 2 iskandinav dağcı kadın öldürülmüş Maren Ueland ve Louisa Vesterager Jespersen adlarında. ben anlamıyorum 2 kadın islamın kucağına niye gitmişler, ecelleri mi çağırmış? müslümanlar dünyanın heryerinde aynı potansiyel katillik güdüsünü taşıyorlar ama yasalar gereği heryerde ortaya çıkaramıyorlar. müslümanlar serbest halde katillik güdüsünü ırak'ta, iran'da suriye'de nijerya'da somali'de afganistan'da çatır çutur insan kafası keserek sergilediklerini duymamış mı bu 2 kadın anlamıyorum. müslümanların cihadcı güdülerinden haberleri olmalarına rağmen iskandinav 2 kadın hangi cesaretle islami devlete turist gidip ıssız dağ bölgesini gezebiliyorlar hayret? aptal cesaretinden başka bir şey değilmiş onlarınki.
bu konu hakkında özel olarak konuştuk bi konuda. dünya hakkında bilip bilmeden atıp tutmak böyle bişey olsa gerek hani Fas ile Yemeni nasıl karşılaştırabilirsin ki. senin adına çok talihsizlik. arkadakiler de emellerine böyle ulaşıyorlar işte.

Nasıl olsa Bade' lenen daha evvel de bade' lenmiş Hatta bazıları '' Nur Çeşmesinden '' içerek ?? nurlanmışlardırlar

Önerilen Siteler

Etiket
cariye, kadın