Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Turan Dursun > Turan Dursun

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 01-09-2021, 20:41
tolonbey tolonbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Gayrımüslimlerle müslümanların arasındaki fark

İşte böyleee,
972 yılında 13 yıl çalıştığım ordudan ayrılarak İsviçreye gittim.İİki yıl İsviçrede kaldım sonra Almanyaya geçtim.Otarihten bu yanada Almanyadayım.Bukadar zaman içinde kaldıgım ülkelerde,dolandığım diger avrupa ülkelerinde sokaklarda patlamış borulardan caddelerde boşu boşuna bir akarsu görmedim.Yılın 6 ayını Almanyada 6 ayınıda TÜRKİYEDE geçiriyorum.Kadığım,dolandığım iil ve ilçelerde pekçok patlak borulardan suların aktığını görüyorum.Şu anda EGENİN bir kazasındayım.Nerdeyse kazanın her tarafında patlak borulardan suların aktığını görüyorum.

YYeni taşındıgım evin önünde patlamıs borudan devamlı sular akmaktadır.Belediyeye gittim,durumu anlattım,bana dedilerki İZSUYA git.Gittim iz suya organ adamın biri dediki,bizde bakarız ama bu kazanın ilinden sana bir numara veriyim sen orayı ara..DÜŞÜNDÜMKÜ bu kazanın su işlerine burası bakmak zorunda.Bekledim gelip tamir etsinler.Aradan haftalar geçti gelen olmadı.Durumu ev sahibine bildirdim onlarda bana dedilerki,biz kaç dafa su işlerini aradıydıksada gelip yapmadılar.Kazanın birçok yerinde patlak borulardan sular akmaktadır.Bakan eden yok.Ne diyorsunuz ALLAHA durumu bildirsem gelip tamir edermi dersiniz?.nedenlerden dinden çıktığım gibi TÜRKİYEDENDE çıkmama neden olacaklar bu müthiş Dindarlar.Kestane KEBAB ECELE CEVAP bekliyorum.Yoksaaa saraylar yaptıran REİSEDEMİ telefon ediyim ne biyorsunuz muhteşem müslümanlar.Dedeniz Tolonbey

Önerilen Siteler