Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 23-05-2015, 10:12
soro soro isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

soro - MSN üzeri Mesaj gönder soro - YAHOO üzeri Mesaj gönder

selamlar,
mesaj sahiplerini tanıyamadığım için kişilere cevap olarak değil de genel olarak konu hakkında yaşadıklarımı paylaşmak istedim.
buradaki video ve görüntülerden ayrı olarak şunu belirtmek isterim ki değişik zamanlarda değişik mekanlarda değişik insanlarla,hasta yakını,şahit ve hastayla başbaşa ona yardımcı olmaya çalışan kişi olarak bulundum.
bu olaylar gerçekte olmaktadır.
bunlar değişik sebeplerle bir insana taarruz eden ve ışığın yansıması ve mercekler sistemi ile çalışan göz ve görme sistemimizin algılayamadığı bir vucut yapısına sahip ve şuur sahibi varlıkların icraatıdır.
gözsüz de algılayabilen bazı hayvanlar veya değişik dalga boyutunu algılayabilen aletlerle bu varlıklar algılanabilir mi bilmiyorum.
konu hakkında ilgi duyulursa duyduklarımı değil yaşadıklarımı fırsat buldukca yazarım.
tesadüfen siteye düştüm tekrardan,eski dostlarımızdan kimler var bilmiyorum,tanıyanlara selam ederim.tanımayanları da hak yola davet ederim,diyelim.
Alt 23-05-2015, 10:52
gur91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
gur91 gur91 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

sorogren´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
selamlar,
mesaj sahiplerini tanıyamadığım için kişilere cevap olarak değil de genel olarak konu hakkında yaşadıklarımı paylaşmak istedim.
buradaki video ve görüntülerden ayrı olarak şunu belirtmek isterim ki değişik zamanlarda değişik mekanlarda değişik insanlarla,hasta yakını,şahit ve hastayla başbaşa ona yardımcı olmaya çalışan kişi olarak bulundum.
bunlar değişik sebeplerle bir insana taarruz eden ve ışığın yansıması ve mercekler sistemi ile çalışan göz ve görme sistemimizin algılayamadığı bir vucut yapısına sahip ve şuur sahibi varlıkların icraatıdır.
gözsüz de algılayabilen bazı hayvanlar veya değişik dalga boyutunu algılayabilen aletlerle bu varlıklar algılanabilir mi bilmiyorum.
konu hakkında ilgi duyulursa duyduklarımı değil yaşadıklarımı fırsat buldukca yazarım.
tesadüfen siteye düştüm tekrardan,eski dostlarımızdan kimler var bilmiyorum,tanıyanlara selam ederim.tanımayanları da hak yola davet ederim,diyelim.
Üzerlerine atılan taşlardan daha doğrusu yıldızlardan nasıl kurtuluyorlarmış , görürsen sor , bir iki tane de bana gönder beklemekteyim eğlence olur biraz , eskiden insanlar doğru düzgün birşey bilmiyorken insanların niye deli olduğunu veya delirdiğini açıklayabilmek için şeytan diye bişey uyduragelmişler şu çağda hala bu salaklıkları devam ettiriyorsunuz bunların hepsi hastalık beyinden kaynaklanan şeyler , normalde hiç olmayan şeyleri bile gösterir beyin sana o gördüğün şey sana dokunabiliyor mu ağzının ortasına vurabiliyor mu mesela kanatabiliyor mu ağzını burnunu yok yapamıyorsa bil ki o beynin sana oynadığı oyundan başkası değil , aklınızı kullanın artık , benim çok yakın bir tanıdığımda gayetten sesler duyuyordu sonra ilaç kullanmaya başladı ne hikmetse ilaç kullanınca sesler kesiliyor

Konu gur91 tarafından (23-05-2015 Saat 10:58 ) değiştirilmiştir.
Alt 23-05-2015, 11:46
soro soro isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

soro - MSN üzeri Mesaj gönder soro - YAHOO üzeri Mesaj gönder

eskiden daha kaliteli üyeler ve yazıları vardı.yeni nesil baya ukela ve terbiye noksanı.
uslubunuzu değiştirirseniz daha iyi anlaşırız.
salaklık kime daha çok yakışıyo o zaman belli olur.
Alt 23-05-2015, 12:12
gur91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
gur91 gur91 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

eskiden daha kaliteli üyeler ve yazıları vardı.yeni nesil baya ukela ve terbiye noksanı.
uslubunuzu değiştirirseniz daha iyi anlaşırız.
salaklık kime daha çok yakışıyo o zaman belli olur.
Bu davranışının psikolojide elbet bir adı vardır ama ben bilmiyorum o kadar yazdığım şeyden salaklık kelimesini gördün çünkü gerisi işine gelmedi ayrıca sana salakta dememişim bu salaklıkları devam ettiriyorsunuz demişim.Bak sana buradan diyorum yollayın bana da , size özel mi gözüküyor bunlar bana da gönderin , neden cin gibi şeylere inanmayan insanlara rastlamıyorlar , buna inanan bir insan ne kadar sağlıklı düşünebilir ki gölgesini görse ona da cin der
Alt 18-12-2016, 01:20
qqqqqq qqqqqq isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Aday Üye

selamlar,
Siz hangi dine mensupsunuz ve sizce cinlerin olması bir dinin -veya en azından Tanrı'nın- varlığını kanıtlar mı?

Önerilen Siteler

Etiket
çin, çıkarma