Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 22-03-2008, 02:30
Averroes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Averroes Averroes isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Frodo, Imhotep ve Cem'e önemle duyurulur

Sayın site yöneticileri,

Konuştuğum kişiler arasında dilaver, metalheart, thunderpoint’in bulunduğu çet odasından salt iddialarıma cevap veremediklerinden dolayı yasaklandım. Bu sitenin demokratik teamülleriyle bağdaşır bir durum mudur? turandursun.com da karşı sese hayat hakkı yok mudur? Cevap verilemeyen iddialar yasaklamak suretiyle mi susturulmaya çalışılır? O halde yolunda gittiğinizi söylediğiniz Turan Dursun’un öldürülmesini ne şekilde kınamayı düşünüyorsunuz? Onun fikirleri de tıpkı benim çet odasında olduğu gibi susturulmuştur.

Çet odasında bulunan site yöneticileri diyebilirler ki, ben evrimci biyologların birkaç ifadesini kopyala-yapıştır yapmaktaydım. Ancak “çet odasında kopyala/yapıştır’ın suç olduğuna dair” tüzük maddesini bana gösterebilir misiniz? Eğer bu yöntem yasaksa, siz Kur’an meallerini ne şekilde ekrana yansıtıyorsunuz? O halde Kur’an meallerini kopyala/yapıştır yapmakta yasak nedeni olmalıdır. O halde diyeceğim ki, ben inançlı olduğum aleyhime ayrımcılık yapılmıştır. Bilmek istediğim,

1- O esnada beni kim yasaklamıştır?
2- Hangi tüzük maddesi uyarınca yasaklamıştır?
3- Hukuksuz bir şekilde beni yasaklayan kişi hakkındaki yaptırımınız nedir?

Bugün içerisinde bu sorularıma (en azından ikincisine) cevap alamazsam, üzülerek söylüyorum, siteyle ilişiğimi kesmek durumunda kalacağım. Karşı tarafta olmanız beni üzmez aksine bu ülkede hala demokratik bir biçimde tartışacağım insanlar olduğu için sevindirir ama haksızlığa ve adaletsizliğe de gelemem. Adil olduklarına inandıklarım başta Frodo, İmhotep ve Cem’in bu konu hakkında kaygılarımı giderecek (özür, tüzük maddesi, yanlışlık, dalgınlık) bir açıklamalarını bekliyorum.

Saygılarımla

-Şeytanın yaptığı en büyük hile bütün dünyayı yaşamadığına inandırmakmış-

"The Usual Suspects" filminden

Önerilen Siteler