Turan Dursun Sitesi Forumları

Turan Dursun Sitesi Forumları (https://turandursun.com/forumlar/index__1.php)
-   İslam (https://turandursun.com/forumlar/forumdisplay.php?f=9)
-   -   merhaba (https://turandursun.com/forumlar/showthread.php?t=282)

25-01-2005 23:41

merhaba

uzun zamandan beri takip ettigim bu siteye uye olmaya karar verdim. Herkese merhaba. Burada ateist forumdan tanidiklarim var, mesela Hci bunlardan biri, belki oda beni hatirlar. Uzun zaman once ayrildim oradan belkide unutmusdur.

Herneyse, o zamanda seviyeli tartisma yandasi idim simdide

Herkese saglik vede mutluluk dilerim Allahdan.

Damdanakan.

ngcoskun 26-01-2005 12:53

hoşgeldin damdanakan.

kitapsiz 29-01-2005 17:46

bir zamanlar ateistforumun sakir sakir dami akardi :!:

simdi turan dursun forumun damimi delindi? :roll:

ngcoskun 29-01-2005 19:29

sorma delmişler walla haberimiz olmadan.ama icabına bakıldı merak etme kitapsız hoşgeldin bu arada.

kitapsiz 29-01-2005 23:10

:P selam

n0thing 30-01-2005 15:36

Hoş geldin.

at_arabas? 30-01-2005 21:09

bende davet aldımda geldim.
hepinize merhaba :)

30-01-2005 22:15

oooo kitapsiz sende buralardamisin yani. inanki sevindim bak seni burda gordugum icin, gerci tum atesit siteler senin icin birer ev sayilir ama genelde ateistforumdan cikmazdin, nasil gidiyor isler, insallah hersey yolundadir.

Arada bir takil buraya bende cok sik takildigimi soyleyemem, buradaki arkadaslari biraz kizdirdim galiba, aslinda niyetim oyle bisey degildi, bilirsin ben kavgadan uzak durmayi severim.

Hacida burada, daha dogrusu adam heryerde, bu adam ne zaman yemek yer, nezaman uyur anlamam, hangi forumu acsan haciyi gormek mumkun.

Neyse kitapsiz, konusalim arada bi.

Damdanakan.

kitapsiz 30-01-2005 22:44

ateistler nerede ararsan orada hazir ve nazirdirlar damdanakan :)
ama ben görmeyeli sen daha bi milim akillanamamissin!

hala arap yalan dolan vede masallarini gercek! diye dayatiyorsun :lol: bilmeyenler ciddi ciddi okuyabilrler öküzün metroya baktigi gibi belki bir mucize vardir! icinde diye ama, benim icin cok komik oluyor senin yazilar. bazan okurken basimi tutuyorum yönleri bari sasirmayayim! diye..

30-01-2005 22:56

Iyide kitapsiz sen akillanmanin ne demek oldugunu bilmessinki, benim akillanip akillanmadigimi test edesin.

Yani kusura bakma ama ben cok sukur hep akilliydim, ama dedimya bundan yoksun olanlar bunu degerlendiremezler.

Bak bir ornek vereyim sana

iki ayri topluluk var biri ziynet olarak bakiri biride altini kullaniyor, birgun altin takili biri bakir ziynet kullanan topluluga geliyor vede orada bir zaman kaliyor, tabi bu bakir takili topluluk altin takili olani pek sevmiyorlar, sonra altin takili olan oradan ayriliyor, uzun bir zaman sonra bakir takili topluluktan biri altin takili arkasini goruyor vede soyle diyor

Seni gormedigimden beri akillanmamissin ve hala bakir bir taki kullanmiyorsun

Digeride diyorki, iyide sen altinin ne oldugunu bakirdan daha kiymetli oldugunu bilmiyorsunki beni degerlendirebilesin

Bunlardan biri Kitapsiz digeride damdanakan imis.

Hatirlarsan boyle hikayeler anlattigim olurdu eskiden, hey gidi gunler hey yaslandik tabii.

Bu arada coluk cocuk nasil kitasiz. Insallah sende birgun aklin ne oldugunu anlarsinda karsilikli daha akliselim konusuruz.

Damdanakan

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 22:30 .