Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-08-2011, 00:15
DEMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DEMAN DEMAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

HerhangiBiri´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Cinlerin varlığına inanıyorum bu uyku halindeki problemden ziyade diğer yazımdada belirttiğim gibi ayıkken canlı şahidi oldum hiç inanmadığım halde o gün bütün düşüncelerim değişti bu dünyada bizden farklı boyutta bazı yaratıklar var tam tabiri nedir bilemem ama var olduklarına şahit oldum.bu hoca olayınıda şöyle açıklıycam..bu cinlerinde bizler gibi müslüman hritiyan musevi vs. inançları olduklarını söylerler ve ateistler gibi inanç sahibi olmayanları olduğunuda..burda bana musallat olan cinlerin inanç sahibi olup okunan ayetlerden korkup gelmediklerini varsayıyorum çünkü dua falan dinlemeyenleride var bunların demekki inançları gereği dualardan korkuyor ve yaptıkları şeyden vazgeçiyorlar..
Sevgili HerhangiBiri, cinlerin varligina inanmayan birisi olarak, senin cinlerin varligina inanmana saygi duyarim, ancak bu cinleri biz insanlara musallat edene saygi duyamam. Bu nasil bir "el ilah" tirki, yarattigi bir varligi, yarattigi diger bir varligin tacizine maruz birakabiliyor. Sizce bu HAKSIZLIK ve ADALETSiZLiK olmuyormu? Onlar bizi gözetleme ve yönlendirme yetenegine sahipken, bizlere neden böyle bir yetenek vermemistir? Hani namahrem denen bir kavram vardi Islamda. Bu HAKSIZLIK, ADALETSiZLiK degilde, nedir ve ayni zamanda AYIP olmuyormu? Simdi bu varliklar cani istedikleri zaman gelip biz insanlari gözetlemezlermi, taciz etmezlermi?
Sorulmasi gereken bir diger soru ise, cinler bu denli yetenege sahip iken, neden hepsi birden müslüman olmamislar, su ana kadar?

Sevgi ve saygilarimla...

"Ben senin yalanlarınla ve hilelerinle baş edemedim, bu bana dert oldu. Ama bende senin önünde diz çökmedim, bu da sana dert olsun"...Pir Sêy Rıza

4 MAYIS: DÉSIM JENOSİDİNİ ANMA GÜNÜ

https://www.facebook.com/Alevism

https://www.facebook.com/BirAlevininKimlikMucadelesi