Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-08-2011, 20:16
Estiva Estiva isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

HerhangiBiri´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Olayın psikolojik boyutu var tabikide fakat bi beklentim olmadığı halde hocaların bu işe çare olması şaşırttı ayrıca benden sonra eve giren çocukların bendeki durumdan hiçbir haberi olmadığı halde benim odamda kalan kişinin aynı olayları yaşaması evin birçok yerinden büyü muska diye tabir ettiğimiz şeylerin çıkması aklımı kurcalayan kısım zaten.Birde cin peri vs. şeyleri inanmadığınızı söylemişsin aynen bende inanmıyordum gittiğim bi ewde olduğunu söyledikleri için saatlerce dalga geçtim fakat gözümün önünde evi birbirine kattıkları gün inandım malesef..
Muskanızı çıkarıp, bir uyku laboratuvarına gidin, geceyi orada geçirin, sizi izleyecek ve anormalliklerde uyandıracak biri olacak, bu durumda kendinizi rahat hissedeceksiniz ve cin yanınızdan bile geçmeyecektir. Uyku problemleriniz varsa tedavi ettirmenizi, çözüm olmazsa, bir psikyatriste gitmenizi tavsiye ederim. Geceleri huzursuz olmak, düzensiz uyku vs. bir süre sonra sağlığınızı bozabilir. Başınıza gelen şeyi ciddiye alıyorum yanlış anlamayın, ama metafizik bir olay olduğunu düşünmüyorum.

Yurttayken bir arkadaşa şöyle bir test yapmıştık. Her gece karabasan vs. gördüğünü söylüyordu. Hafta sonuydu ve arkadaşlarla sabaha kadar okey oynayıp sohbet etmeye karar verdik. Karabasanla sevişmeyi seven arkadaşa ise sen uyu, bir anormallik olursa uyandırırız dedik. Adam sabaha kadar mışıl mışıl uyudu. Bir hafta boyunca her gece uğrayan karabasan, o gece nedense uğramadı. Çünkü sabaha kadar elektrikler açıktı, biz uyanıktık, bir sorun olması durumunda hemen uyandıracağımızı biliyordu, kendini rahat hissetti ve mışıl mışıl uyudu. Zaten karabasan uğrasa tekme tokat dalacaktık

Askerdeyken bile sırf cinlerden korktuğu için nöbet kulesini değiştirmek isteyen koca koca adamlar olurdu. Adam teröristten korkmaz ama cinden korkardı. Benzer şekilde bu meseleleri çok kafasına takan, uykuları harap olan, bir yerde yalnız kalmaktan korkan birçok insan gördüm. Bu yüzden gıcığım cin olaylarına. Hiç inanmadığım gibi, Kur'anda geçiyor olmasına da sinir olmaktayım. Herhalde Kur'ana mistik bir hava katmak istediler ama gelecekte birçok kişinin psikolojisini bozabileceğini hesap edemediler.