Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Felsefe > Etik, Estetik, Sanat, Politika, Bilim & Eğitim

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 30-11-2021, 09:53
tolonbey tolonbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Ayle doktorumun yazdığı gırip aşısını iki aydır eczanelerden araştırıyorum,Yok,yok,yo

İşte böyleee,
Ayle doktoruna gittim,GIRİBE yakalanmamak için AŞİ olmak istedim.Doktor aşı için bir REÇETE yazıp bana verdi.Eczaneye gittim,dediki eczanelerde bu ilaç yok ama iki haftaya gelir.İki hafta sonra gittim eczane dediki,bugün yarın gelir.Eczanenin telefonunu aldım.Hergün sordum.Hergünde daha gelmedi dediler........................................... .................................................. ........Baldızın arkadaşı bir eczacı kadına gidip sordum Grip ilacını.Bekliyoruz bakalım dedi.Ordan kadının kocası eczacı dediki, ben beklemiyorum.GRİP aşısı gelmiyecek.Avrupanın kıskandığı TÜRKİYE GRİP aşısını Avrupadan alıyor.Oyro tavan yaptığından DÖVLETÜ ALİDE GRİP aşısı alacak para kalmadıdedi.Paraları aKP yedirdi FELLAHLARA.Allahın acımadığı FELLAHA sen niye acıyorsunki?

.................................................. .................................................. B ir POŞET 25 kr. Bunun 19 kr, vergi.Diger tüm mallara
%25,50,75 hatta bazılarına % 100 zam yapılıp o na uygun vergi vurulduğu halda Elde para yokmuş.Eeeee Trılyonner arap ülkeleri dururken 5 milyon ilticacı Fellaha kapıları açarsak.Başımıza daha ÇOOOOOOOOOOOOOK dertler gelmek için sıra bekliyorlar.Reisde hemşeri mütayitlerin devlete olan borçlarını silmekle meşgul.Reis 20 yıldır iktidardadır.Bir bok.......n GRİP aşısını bile bulduramadı.Amaaaaaa lafada sıra geldimi Avrupa bizi kıskanıyor diyor..Avrupa seni niye kıskansınki?Adam süper kurnaz.Halkı degil adam ŞEYTANI bile kandırabilir..Kılıcıdarda bu kelleyle adamdan iktidarı almaya çalışıyor Hadi sende............................................. .................................................. ......Avrupa bizi kıskanmıyor bizimle alay ediyor.Bir Grip aşısınıda bulamadılar deye.
Almanyadan gelirken doktorun yazdığı göz damlasınıda getirdim.İlacı alıp doktora gittim.Doktor dediki bu ilac bura eczanelerdede var.İlaç kutusu elimde eczaneye girince eczacı daha bana sormadan bendeki ilacın aynını rafdan alıp bana getirdi.
Yahu dedim bu almanya ilacı burda ne arar?Eczacı dediki şu raflarda gördüklerinin çoğu gagur malıdır.Bir Alman televizyonunda bir türk kızıyla Alman bakan tartışıyorlar.Türk kız diyorki burda satılan şuşu Türkiyeden geliyor.Ben bakanım biz Türkiyeden birşey almıyoruz ama ,biz Türkiyeye herşey satıyoruz demişti.Bundan birkaç yıl önce.

48 yıldır almanyadayım Alman mağazalarında satılan hiç TÜRKİYE malına rastlamadım.Ama Türkienin her yanı Alman mallarıyla dolu olduğu bir gerçek............................................ .................................................. .....Ne diyoruz müslümanlar?Allah istedigine verir,istemedigine vermez.Pekiiiiii Fellahın vede Fellahlaşmışların ALLAHI neden herşeyi müslümana vermiyorda gidip gavura veriyor.ALLAH sevdigine verdigine göre bizim müslümanları sevmiyorda GAVURLARI seviyor.Almanyada ne ararsan bulursun.Türkiyede ŞEKER bile yok oldu.UNda sırada,Baksana aylardır Grip aşısıda yok.

Alın size bir dindar şairin şiirı.

RIZK, için çekme teessür.
HAYI koy,HUYA ulaş İki levhin arasında Halıkım besler seni. Müslüman şair HHALİKADA iftira ediyor.

Şimdi bu şiiri türkçeye çevirelim.-------------------------------------------------------------------------------İhtiyaçların için üzülme xxx ÇALIŞMAYI bırak İBADET ET xxx İki TAHTA arasında olsan bile xxx Halıkım besler seni.Müslümanların enbüyük kaybı burda.
Osmanlıyı kımler yıktı?Osmanlıyı GAĞURLAR degil MÜSLÜMANLIK yıktı.Osmanlı çalışmayı bıraktı duayla herşeyi ALLAHDAN istedi.Ama Allahdan hiçbirşey alamadı.Allah ne GAVURA nede müslümana hiçbirşey vermez vermemiştirdirde.Pekiii Gağurlar bu şeyleri nerden alıyor,? TANRININ insanın kafasına koyduğu BEYNİ çalıştırarak herşeye sahap oluyorlar.
Müslümanın beyinden bile habarı yok.Bu işleri YÜREK yapıyor sanıyor zavallılar.Halbuku Yüregin TEK görevi var.KANI POMPALAMAK.

SEVGİDE yürekte deyil beyindedir.Bunu bile bilmiyor BEY......ER :-))) Bu kafayla müslümanlar giderseler ASKERE,NAH alırlar TESKERE.Osmanlının son ORDULAR komutanı ALMANDI.Dünyada böyle birşey ne görülmüş nede duyulmuş.Çohmu çoh AHILLI müslümanlar, ALAMAN GAVURUNU ORDULAR KOMUTANI yapmıştı
84Dedenız tolonbeg

Önerilen Siteler