Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Politika

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 31-01-2014, 16:23
errata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
errata errata isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Standart Düşmanımın yeni düşmanı dostumdur.

Pek muhalif, halkçı, ulusalcı yayın organı Ulusal Kanal, Rasim Ozan Kütahyalı'nın konuk olduğu bir program yapmış.

http://www.ulusalkanal.com.tr/gundem...da-h21827.html

Ulusal Kanalın takipçileri bu olayı nasıl yorumluyorlar merak etmekteyim. Benim için olayın "Perinçek AKP el ele hep beraber Ulusalcı/Muhafazakar diktatörlüğüne" den başkası değil ya neyse...

Konu errata tarafından (31-01-2014 Saat 16:28 ) değiştirilmiştir.
Alt 01-02-2014, 01:24
murted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
murted murted isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderator

Kendime ceza vermeye nasılsa alıştım, sövüp de ceza alasım geldi.

Kafayı yemiş durumdalar, şeytanla dans ediyorlar. Nasıl bir mide var da bu gazeteci müsvettesi bile olamayacak adamı konuk alabiliyorlar? Akp'ye karşı olan her kesimle ittifak yapılması gerektiğini düşünemememin en önde gelen sebebi bu İşçi Partisi çevresinin tutarsızlıklarıdır.

Perinçek ve diğerlerini Cemaat Akp ile beraber tıktı içeriye, bu satılmışlar da kamuoyunu manipüle ettiler. Şimdi Akp ile Cemaat birbirine düştü diye hangi derin strateji ile suç ortaklarından birine karşı diğeriyle ittifak kuruyorlar?

No Religion No Cry

Ateizmi Anlamak için tıkla!
Alt 01-02-2014, 02:13
Kıdemli Üye

Hele az daha bekle.
Ben bu adamları tanıyorsam, bir zaman sonra AKP reklamları dönmeye başlar kanalda.

Daha Mustafa Özbek ve ART avanesi var sırada. Erken havlu attılar, ama sahneyi boşalmış ve uygun görünce yine çıkacaklar piyasaya.

Ulusalcı AKP dönemi başlıyor...
Alt 01-02-2014, 02:34
Erdem Alaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Erdem Alaca Erdem Alaca isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Sözcü gazetesinde olduğu gibi, bu kanalda da bir dümenler dönüyor.
Sinan Meydan Twitter'da sitem etmiş:

Sinan Meydan ‏@SMEYDAN Jan 30

Ulusal Kanal'a neden çıkmadığımı soranlara:Bir kanala çıkmam için o kanaldan davet almam lazım! Bakın Rok (Rasim Ozan Kütahyalı) çağrılmış çıktı Ulusal Kanal'a!

1930'lar: Uçak ihraç ediyoruz, 2010'lar: Saman ithal ediyoruz...
Alt 01-02-2014, 16:14
murted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
murted murted isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderator

Kapitän´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hele az daha bekle.
Ben bu adamları tanıyorsam, bir zaman sonra AKP reklamları dönmeye başlar kanalda.

Daha Mustafa Özbek ve ART avanesi var sırada. Erken havlu attılar, ama sahneyi boşalmış ve uygun görünce yine çıkacaklar piyasaya.

Ulusalcı AKP dönemi başlıyor...
Kürtler de aynı haltı yiyorlar. Cemaat ile Akp çok farklı moklar da, Roboski'yi beraber örtbas etmediler de, KCK davası soytarılığıyla suçsuz bir sürü Kürt siyasetçiyi beraberce içeri tıkmadılar da Cemaat ayrı Akp ayrışmış gibi davranıp Cemaat'e karşı Akp'den yana saf tutuyorlar. Aman, yeter ki Akp'nin süreç deyince bunlarla aynı şeyi anlamadığı ayan beyan ortada olan süreçleri zarar görmesin!

İki üç tane kıytırık taviz için Akp'nin toparlanmasına, cemaati tasfiye edip eskisinden daha güçlü bir hale gelmesine sebep olacaklar. Bu kadar mı körler, iki adım sonrasını göremiyorlar mı? Akp bu işten en az zararla çıktığında artık Cemaat da olmayacağından çok daha güçlü olacak, belki de artık ne Kürtler'in ne de bu ulusalcılar desteğine ihtiyacı kalmayacak. Bunlar cellatlarına yardım ederek kendilerini darağacından kurtarmayı umacak kadar akli melekelerini kaybetmişler.

Yazık yaa!

No Religion No Cry

Ateizmi Anlamak için tıkla!
Alt 01-02-2014, 16:32
uyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
uyar uyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

eski dostlarin da nasil dusman olduklarini biryandan ibretle izlemiyor muyuz? su nagehan hn ile nazli hn larin cnnturk de nasil sacsaca basbasa kavga ettiklerine tanik olmuyor muyuz? bir zamanlar nasil birlikte paslasarak konustuklarini dusundukce icin icin "zevkle" seyrediyorum bunu... sonra da kendime hayret ediyorum... bu eski "dost" gruplarin kavgalarindan bir zevk almiyor musunuz sizlerde..

hic birimiz masum degiliz...

bunlari gordukce aklima f de waal in kitaplari geliyor... alfa sempanzeyi altetmek icin nasil diger erkek sempanzelerin birlikte saldirip en degerli sey olan alfanin tasaklarini kopardiklarini hatirliyorum..bu arada alfanin eski dostu da onlarla birlik oluyor.. daha sonra da kendi aralarinda yeni alfa olusturmalari... tum bu olanlar boyle dusunulunce ne kadar "dogal" geliyor bana.

kuranı okuyun cunku okudukca allahin olmadigini daha iyi anlayacaksiniz .......
Alt 01-02-2014, 17:53
Selmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Selmet Selmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

bu ülkede kimseye güvenmiyorum. ne komünistim diyenin komünistliğine, ne demokratım diyenin demokratlığına, ne dindarım diyenin dindarlığna, nede milliyetçiyim diyenin milliyetçiliğine.... nasıl bir ülkede yaşıyoruz!!!???
Alt 02-02-2014, 18:49
bilig bilig isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Sanırım bir yanlış anlaşılma var. Şöyle izah etmeye çalışayım. Rasim Ozan Kütahyalı ile Ümit Zileli'nin eskiye dayanan bir tanışıklıkları var, sanırım Kanal Türk'te idi, bir programda, sürekli katılımcı olarak yıllarca birlikte program yaptılar. Aynı programın sürekli diğer iki konuğu da Ümit Özdağ ve Mustafa Akyol idi. Bu dörtlü her hafta gündemi ve geçmiş haftayı irdelerler, tartışırlardı. Daha sonra bu program yayından kaldırıldı, Ümit Zileli Ulusal Kanal'a, Rasim Ozan Kütahyalı ise Beyaz Tv'ye geçtiler. Her ikisinin de kendi programları oldu. Rasim Ozan, zaman zaman o günkü konuya göre Ümit Zileli'yi programında konuk etti. Bu kez de Ümit Zileli, Rasim Ozan'ı kendi programına çağırmış, büyütülecek ya da yanlış yorumlanacak bir şey yok. Ümit Zileli, Rasim Ozan'ın programına katıldığında neden bu tür yorumlar yapılmadı? Üstelik defalarca katıldı.
Alt 02-02-2014, 19:04
sirasigelen sirasigelen isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Aday Üye

Fatma Sibel Yüksek'in bu konu hakkındaki yorumları: facebook sayfasından alıntılıyorum:
30 Ocak
Ümit Zileli bu akşam Ulusal Kanal'a Rasim Ozan Kütahyalıyı çıkarıyormuş, sahte delileri konuşacaklarmış..

Neden çıkarıyor, ben açıklayayım: Zileli diyet ödüyor çünkü para sıkıntısı çekerken ROK onu Osman Gökçek'e refere edip BeyazTv'de program yaptırdı.

Zilelinin bu programdaki rolü halktan uzak, hödük ulusalcıyı oynamaktı ve rolünü başarıyla ifa etti.

Şimdi ROK'un sahte delillerin yeni farkına varmış iyi niyetli gazeteci kisvesine ihtiyacı var. Zileli de Ulusal kanalın kapılarını kankasına açarak diyet ödüyor..

Yurtseverlere, askerlere yıllarca iftira kusarak yalı sahibi olan ROK, Ulusal Kanal ve Zileli üzerinden kendini temize çekiyor.

Peki, Zileli'nin fiyatı nedir, yani BeyazTv'ye kendini kaça satmıştı onu da söyleyelim:

Haftada bin lira....Öyle yalı filan değil yani..

31 Ocak
Aydınlık çevresinin ROK savunmalarını okudukça çok tanıdık bir siyasi yüz ortaya çıkıyor:
Anlık durumlardan bir inanç sistemi yaratabilmek,süratle dostların düşman,düşmanların dost ilan edilebilmesi..İnkarcılık, lidere tapma ve çifte standart...

31 Ocak
Diyorlar ki "ROK'un itirafçı olmasından neden rahatsızlık duyuyorsunuz?"
ROK itrafçı mı olmuş, bak sen(!) O zaman size itirafçının nasıl bir şey olduğundan bahsedeyim:
Kimin lehine itirafçı olursa olsun ipleri her zaman birilerinin elindedir, kıblesi yalan ve dezenformasyondur. Yarın sizin aleyhinize itirafçı olmayacağının garantisi yoktur,
Yalısının taksidini ödeyecek herkesin kapısında itirafçılık yapabilir...
Böyle itirafçılar yaratarak mı kurtulacağız bu rezil bataklıktan?
Sanki gerçekleri ve haklılığımızı kanıtlamak için insan ırkının en soysuz örneklerinden biri olan itirafçıya ihtiyacımız varmış gibi...
Unutulmasın, itirafçı yaratan, o soysuz yaratıkla birlikte her gün biraz daha kirlenir..
Ergenekonda yargılanan bazı jandarna subayları, PKK'dan koparıp itirafçı yaptıkları ve yıllarca kullandıkları bazı teröristleri, sonradan karşılarında gizli tanık olarak gördüler ve onların verdiği ifadelerle mahkum oldular...
Alt 06-04-2014, 20:07
Kıdemli Üye

Perinçek AKP yakınlaşması açıktan açığa başladı bile.

http://www.yeniakit.com.tr/haber/yas...eli-14962.html

Önerilen Siteler

Etiket
rasim ozan kütahyalı, ulusal kanal