Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 10-01-2010, 17:06
Zihin Harmanı Zihin Harmanı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart En Büyük Allah'a Kul Rasulune Ümmet Olmaktır!!!

Evet iddia edildiği gibi ateistlik veya halk arasında ki tanımı ile dinsizlik kişiye bunalım karamsarlık ve içine kapanıklıktan başka birsey katmıyor. Kişinin yaptığı iğrençliklere bir kılıf bulmasına yarayabilir lakin bu da bir müddet sonra çamura bulanmayla neticeleniyor...

Her ne kadar Kur'an'ı Kerimde - haşa- yanlışlık bulmaya ıkınsanızda, her ne kadar Efendimize (SAV) o çirkefli ağızlarınızla çamur atmaya kalksanızda özgürlük kisvesi altında binlerce kez mağlup olduğunuzu sizler daha iyi biliyorsunuz...

Bataklığa saplanmış varlıklar gibi çırpındıkça boğuluyor ve kusdugunuz iğrençliklerde boğuluyorsunuz...

kendinize kalkan olarak seçtiğiniz ideolojinin sizlerin hayatınızda derin yaralar açtığını biliyor ama belki bir inat uğruna belki zorluklara katlanamama - ki ortada zorluk diye bişey yok - adına kendinize hedefsizliğe itiyorsunuz....
Neyse öncede deidmya özgürlük sizlerin iddia ettiği gibi dinsizliği benimsemek değil bir çamura batmak bir yok oluşa doğru adım adım gitmektir...

En büyük Özgürlük Allah'a Kul Rasulune Ümmet Olmaktır...
SElametle...

En Büyük Özgürlük Allah'a Kul Rasulune Ümmet Olmaktır.
Alt 10-01-2010, 17:18
ozgur_beyin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ozgur_beyin ozgur_beyin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

sevgili islami zihin harmanı bu yazdıklarının hepsi senin vehimlerin ve fenomenlerindir.
senin öçzgürlük diye tanımladığın bir yalanlar silsilesine köle olmaktır.
bu siteye yeni gelmişsin bu sitede islamı reddeden binlervce makale var.
önce onları bir oku sonra vaaz bölümüne geç olurmu

sorun cahil olman değil , kendini alim sanman
Alt 10-01-2010, 17:19
uyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
uyar uyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Zihin Harmanı´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet iddia edildiği gibi ateistlik veya halk arasında ki tanımı ile dinsizlik kişiye bunalım karamsarlık ve içine kapanıklıktan başka birsey katmıyor. Kişinin yaptığı iğrençliklere bir kılıf bulmasına yarayabilir lakin bu da bir müddet sonra çamura bulanmayla neticeleniyor...
asıl islamdır insanı bunalıma sokan beynini örümcekleştiren, iyi bir insan olsan bile islam seni canavarlastırı. başkalarına düşman eder, kin besletir..
Her ne kadar Kur'an'ı Kerimde - haşa- yanlışlık bulmaya ıkınsanızda, her ne kadar Efendimize (SAV) o çirkefli ağızlarınızla çamur atmaya kalksanızda özgürlük kisvesi altında binlerce kez mağlup olduğunuzu sizler daha iyi biliyorsunuz...
kuran yanlışlıklar hatalar hurafeler safsatalarla dolu.. butun site bunu anlatıyor... gözlerini aç oku
Bataklığa saplanmış varlıklar gibi çırpındıkça boğuluyor ve kusdugunuz iğrençliklerde boğuluyorsunuz...
tama tersine özgürüz islamın duvarlarından yasaklarından safsataların kurtulmuşuz.. bataklık dinde, islamda , kuranda..... kusanlrda maalesef sizlersiniz canlı bombalarınız, cihatlarınızla....
kendinize kalkan olarak seçtiğiniz ideolojinin sizlerin hayatınızda derin yaralar açtığını biliyor ama belki bir inat uğruna belki zorluklara katlanamama - ki ortada zorluk diye bişey yok - adına kendinize hedefsizliğe itiyorsunuz....
asıl islam insanda yaralar açıyor..biraz etrafına bak olanları izle.. sonra oku.. acaba hayat anandan babandan öğrendiğin gibi mi?? hristiyan olsan şimdi onu savunuyor olacaktın, budist olsan onu... biraz kendi çarkının dışına çık...
Neyse öncede deidmya özgürlük sizlerin iddia ettiği gibi dinsizliği benimsemek değil bir çamura batmak bir yok oluşa doğru adım adım gitmektir...[/QUOTE]
neyse daha özgürlük ne bilmiyorsun..sadece çamur atıyorsun.. daha karşındakinin ne dediğini dinleme ahlakın bile yok
SElametle...
kul olmakla özgürlük birarada olamaz.. kulsan özgür değilsin bu kadar basit..tek yaptığın çirkeflik, karalamak, belki iyi birisin ama bak
islam seni nasıl tanımadıklarına karşı şeytanlaştırıyor, iblisleştiriyor... kendine bir bak

selametine sevgiyle....

kuranı okuyun cunku okudukca allahin olmadigini daha iyi anlayacaksiniz .......
Alt 10-01-2010, 17:29
AerA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AerA AerA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Sayın zihin harmanı, belliki inancı içinize çok çekip zihninizi harman yerine döndürmüşsünüz.Ateizm insana bunalım, karamsarlık, içine kapanıklık getirmediği gibi bireysel özgürlüğün farkındalığından yola çıkarak söylediklerinizin tamamını yalanlar.Ayrıca üzerine bomba bağlayıp orda burada patlatma gibi bir eğlenceden insanı uzak tutan ateism, terör örgütlerine üye olup dünyada karışıklık çıkarmayı rededer.Çocuklara karşıt düşünceye düşmalık aşılama fikrinden uzak kaldığı için çocuğun çocukluğunu yaşabileceği yegane yoldur.Kadercilik mantığından uzakta toplumsal bilincin oluşması gerektiğinden yola çıkarak çamura bulanmadığı gibi kimseyide bulamaz.

Bazı şeyler için ıkınmak doğru bir yaklaşım ve eylem olsada her sayfasında NESH edilmişlik barındıran bir kitaptan terslik, tezatlık bulmak için ıkınma organı değil beyin gerekmekte ki sizin tam da ihtiyaç duydugunuz bu olsa gerek.Lakin ıkınma organınızı beyin olarak kullanmanıza karışamayız elbette.

Özgürlük kisvesi altında binlerce kez malup olmaktan kastınızın ne olduğunu bilesemde aşağıdaki resim bir sapkınlık olup malubiyet bakımından direk itikatınızı bağlar, biz ateistleri değil.

Resimlerden yola çıkarak hangi ideolojinin hangi bataklıkları yarattığı ve ufacık çocukları bile hangi kusmukta boğduğu daha net görülmektedir.

Neyse öncede deidmya özgürlük sizlerin iddia ettiği gibi dinsizliği benimsemek değil bir çamura batmak bir yok oluşa doğru adım adım gitmektir...

SElametle...
Efendi ,hedef diye bellediğin şey elle tutulmaz gözle görülmez bir şey ise doğruluğuna inanıp nasıl hedef tutarsın ki?

Özgürlük dinsizlik değil, bir çamura batmak ve yok oluşa adım adım gitmek ise en büyük özgürlük Allah'a kul olmak, Resulune Ümmet olmak nasıl olabilir?Senin resulun ve Allahın en büyük çamur ve yok oluşmudur?Öyleyse kalsın ben almıyım.

Tüm yazıyı ıkınma organın ile kaleme aldığın her halinden belli.Ama dedim ya beyin yerine düşünmek akletmek için ona ihtiyacın varsa sen bilirsin.

Teoloji gece yarısı, karanlık bir mahsende, orada olmayan kara kediyi aramaktır. Robert A. Heinlein
Alt 10-01-2010, 17:39
vartor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
vartor vartor isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Onur Üyeliği 

Biraz akli olan musluman birini dinden cikarabilecek bu mantiksizlik ornegi kelimeler ve cumleler kalsin ki, gorenlere ders olsun. Iste sevgi dininin insani getirdigi nokta. Zihini harmanladigina gore, herkesinkini de kendininki gibi samandan saniyor herhalde....

Iman, ask gibidir,gozleri koreltir,beyni muhurler.
Alt 10-01-2010, 22:09
thunderpoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
thunderpoint thunderpoint isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Hafsalanın, öteki düşünceye karşı ne derece ayarsız ve kabulsüz olduğu anlaşılıyor harman kardeş.. O sebeple sana birşeyler söylemeye gerek yok.. "Allah kurtarsın" diyeyim..

Düşünebildiklerinin hepsini düşünülebileceklerin tamamı zannetme!
Alt 10-01-2010, 23:43
irsArtvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
irsArtvin irsArtvin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

İşte; insanlara anlatamadığım, anlamak istemedikleri her defasında da bunun böyle olmadığını söyleyerek yalanlamak istedikleri İslam'ın kendinden olmayana, kendisi gibi düşünmeyene kin ve nefret savurduğu gerçeğidir.

Ne mutlu anlayabilene...

Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette; bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidir.

Din, bunalmış mahlukun iç çekişi, merhametsiz bir dünyanın ruhu ve aynı zamanda akılsız bir çağın aklıdır. Din halkın afyonudur.

Karl Marx
Alt 11-01-2010, 01:41
saroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
saroz saroz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Evet iddia edildiği gibi ateistlik veya halk arasında ki tanımı ile dinsizlik kişiye bunalım karamsarlık ve içine kapanıklıktan başka birsey katmıyor. Kişinin yaptığı iğrençliklere bir kılıf bulmasına yarayabilir

kendinize kalkan olarak seçtiğiniz ideolojinin sizlerin hayatınızda derin yaralar açtığını biliyor

Köpüklü ağzından çıkan nefret dolu hakaretler bir yana, yukarıda alıntıladığım karamsarlık, içine kapanıklık, ve derin yaralar gibi tespitler hangi deney, gözlem ve araştırmalara dayanıyor merak ettim.

Bu kadar iddialı konuşan birisi kanıt ve kaynak göstermek zorundadır.

Üsluptaki penaltı ayrıca değerlendirilecektir.

Kendisinin Efendisi Olmayan Hiç Kimse Özgür Değildir.
Epiktetos
Alt 11-01-2010, 10:09
Yergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yergin Yergin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Söylenen sözler neden zorunuza gitmiş anlayamadım.

Dinlerden özgür olup, kendinizi kurtarın, uyanın diyen siz iseniz, tam tersini söyleyen, hayır asıl dinsizlik bunu yapar diyen birisine böyle tepki göstermek, ardından ne idüğü belirsiz resimler koymak,

Biraz ağır gelecek ama hakettiniz bence bunu,

Sizin bu yaptığınız,

Geçen gün Edirne'de basın açıklaması yapmaya kalkışanları linç etmeye çalışanlarla aynıdır.

Yarası olan gocunur misali, her böyle söz söyleyene bu kadar tepki göstermeniz çok tuhaf. Kişinin sözleri belki yersiz, belki çok ileri, bunlara siteminizi edersiniz lakin hiç biriniz buradaki bir çok müslümanın sizin kendi düşüncenize göre özgür olmanıza saygı gösterir iken buraya mesaj yazan hiç kimse sözlerinin arasına yine de düşüncene saygı duyuyorum dememiş.

Dile getirmiştim ama yine getirmek istiyorum. Buraya ne idüğü belirsiz resimler koyan sayın AerA'yı şiddetle kınıyorum.

Rabbim; Ben hiçim, Azametin karşısında acziyetimin bilincindeyim. Sen ne yazarsan güzel. Sen neyi silersen güzel. İstediğin gibi yaşat. İstediğin gibi öldür.
Alt 11-01-2010, 10:44
uyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
uyar uyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

bu tepki tabii envime dostum...

üstelik resimler konuyla son derece alakalı..
sen de benzer şeylerden şikayet etmiyor musun dostum???

kuranı okuyun cunku okudukca allahin olmadigini daha iyi anlayacaksiniz .......

Önerilen Siteler