Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam > Önerdiğimiz Başlıklar

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 17-10-2020, 13:03
tolonbey tolonbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

İşte böyleee,
Dinler,aslında TANRI TANIMAZLARIN uydurdukları SAÇMALIKLARLA dolu kitaplardır.Tanrıya inandiklarını sananlar TANRIYA en ağır iftiraları yapanlardır.Bunların TANRI deye tanıdıkları ALLAHLARI aslında kendileridir.
Bakın MUHONUN TANRIYA yaptığı İFTİRAYA.
HAKKA suresi 40 inci ayatı:Oyani KURAN çok möhterem bir NEBİNİN yani peygamberin sözüdür.İki ayat sonrada şöyle İFTİRA ediyor MUHAO efenfi.
HAKKA suresi 43: O (kuran) ALLAHIN sözüdür.
Bu ARAPLARLA,ARAPLAŞMIŞLAR iyice sapıtmışlar.
Ayatın birinde kuran MUHONUN sözüdür derken ,iki ayat sonrakı ayettede diyürki O KURAN ALLAHIN sözüdür.Bu zavallı BEN ALLAHIM deyecekte birtürlü deyemiyür.Üstü kapalı ayatlarda çok diyür.Ama kimse anlamak istemiyür.Şimdi bu adam bu ayatlarla TANRIYA bal gibi iftira ediyor.Allahınıda kendı seviyesinde gösteriyor.
Bir güç mutlaka vardır.Bu GÜCÜ bukadar uğraşılarına kadar BİLİM ADAMLARI bile bulamadı bu gücün nasıl bir güç olduğunu.Belkidee hıç bulamayacaklar bu GÜCÜN nasıl birşey oldugunu.
Alman bilim adamı diyorki YOKTAN HİÇBİRŞEY VAR OLAMAZ.O zaman onun NE ve NASIL oldugunu bulmak gerek.Şimdiye kadar bulunamadı.Sanırım gelecektede ne olduğu çok zor bulunacak belkide hiç bulunamıyacak,bilinemiyecek.Dinlerde ZIRVALAYIP duracaklar.
Evettt, vareden bir güç var ama ne MUHONUN ne İSONUN nede MUSONUN nede BUDONUN dedigi gibi vareden ilkel AFRRİKALI KAFALI bir gücün olabilmesi mümkün degildir.
Gençligimde AMARİKALI bir zenci kızla mektuplaşıyordum.Bir gün ona sordum,MUHONUN peygamber olduğuna inanıyormusun?Dediki hiç birinin peygamber olduguna inanmıyorum.Ama ÜÇÜNÜNDE SÜPER KAHDIRIKCI olduklarına inanıyorum.
TANRI insanlara KİTAP degil US yani akıl vermiştir.Gereksinmelerini gidersinler deye.
KURANDA şöyle diyor.AKLINI KULLANMAYANIN BAŞINA PİSLİK YAGDIRIRIM.Çok yerinde bir söz.
MUHONUN ve MUHONUN ALİMLERİYSE ŞÖYLE DEMİŞTİR.

DİN , AKIL İŞİ DEGİL,NAKIL İŞİDİR.
-
MİLYARLARCA SİSTEMİ VAR EDEN BÖYLE SAÇMALARMI.Bu saçmalıgı ÇÖL insanı olan MUUSSO,İSSO ve ancak MUHOdan başkabirisi yapamaz.
Mevlana SAPIĞI diyorki benim eserlerime ALLAHIN buyruğu degildir deyenler ****** çocuğudur.
Mevlana diyorki Şemse ,ben kapıyı çalmadan içeri girdimki sen sırtın kapıya dönük benim sana verdigim cariyemi beceriyordum.Ben dışarı çıktım,az sonra beni içeri çagırdın görüyorumki yapa yalnızsın.Nerde benim sana verdigim ve becerdigin kız.
Sapıkoğluu sapık Şems derki,Allah beni okadar çok severki ,hanki kadını CANIM istese ALLAH onun şekline girip gelip yatagıma yatar beni bekler.Son olarak senınde gördügün kız senin bana verdigin cariye degil Allahdı.Yatak işimiz bitince çekip gitti.Senin cariyen ise boyuna evden kaçıyor bazan günlerce eve gelmiyor der Şems.
Sapıklıkta sınır tanımayanlardan herşey beklenir.Bir becermedikleri ALLAH kalmıştı onuda becerdiler.Gerçekleri yazıp okuyanları aydınlatan arkadaşlara TEŞEKKÜRLER.
Dedeniz.

Önerilen Siteler