Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Dinlerden Özgürlük > Özgür Düşünce Platformu > Dinsel İnançlardan Nasıl Kurtuldum?

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 24-08-2011, 07:54
Estiva Estiva isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

yasasincehennem´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
yahu burda ne alim insanlar varmıs da benim hic barerim yokmus ya beyler görüyorumki hepiniz alim olmussunuz ama hiçbir halttanda haberiniz olmadıgı acıkcada belli bana ben ateist oldum ben deist oldum gec bunları bi kalem biraz mert olun ya ya diyinizki bana icki, sevismek vs vs dinde haram olanlar bana hos geliyor onları yapmak istiyorum sizleri anlarım bana dini bahane etmeyin sizler nevsinizin ve şeytanın oyuncagı olmussunuda haberiniz yok gerisi hep bahanedir zaten işte bundan YAŞASIN CEHENNEM iyiki varsın
Üye oldunuz ve son 10 dakikada en az 5 ayrı topice birşeyler yazdınız. Bu topic'deki 5 sayfayı okumuş olmanız imkansız. Tüm yazılanları okumadan, nasıl yorumda bulunuyorsunuz? Tamam alim olan, herşeyin doğrusunu bilen siz olun ama önce okuyun, sonra bildiklerinizi biraz bizimle paylaşın Bu şekilde boş boş yazmaya devam ederseniz, ahiret ateşinden önce, forum yönetiminin ateşiyle tanışacaksınız diye korkuyorum.

Bir yaratıcı arayan insanoğlunun bulabildiği tek şey kendi sözleridir.
Alt 24-08-2011, 07:57
ereninthenature - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ereninthenature ereninthenature isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Estiva´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Üye oldunuz ve son 10 dakikada en az 5 ayrı topice birşeyler yazdınız. Bu topic'deki 5 sayfayı okumuş olmanız imkansız. Tüm yazılanları okumadan, nasıl yorumda bulunuyorsunuz? Tamam alim olan, herşeyin doğrusunu bilen siz olun ama önce okuyun, sonra bildiklerinizi biraz bizimle paylaşın Bu şekilde boş boş yazmaya devam ederseniz, ahiret ateşinden önce, forum yönetiminin ateşiyle tanışacaksınız diye korkuyorum.
Soku atlatamadi o.Cok guldurdu beni

Bak yasasincehennem.Bir suru konu var Islam'in neden uydurma olduguna dair.Gir o konulara goruslerini yaz.Tartisalim.

Science is not only compatible with spirituality; it is a profound source of spirituality.
-Carl Sagan

All ideology is toxic because ideology is a kind of insult to the gift of human free thinking.
-Terence McKenna
Alt 24-08-2011, 08:01
yasasincehennem yasasincehennem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

bak iste buna ben her zaman varım bende tam bunu diyecektim isterseniz yeni bir konu acın orda yazalım ister baska foruma gidelim ben yer yer varım yeri siz secin ben varım iste bundan diyorumki YAŞASIN CEHENNEM iyiki varsın
Alt 24-08-2011, 08:04
ereninthenature - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ereninthenature ereninthenature isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

yasasincehennem´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bak iste buna ben her zaman varım bende tam bunu diyecektim isterseniz yeni bir konu acın orda yazalım ister baska foruma gidelim ben yer yer varım yeri siz secin ben varım iste bundan diyorumki YAŞASIN CEHENNEM iyiki varsın
http://www.turandursun.com/forumlar/...ad.php?t=24867

Surdan baslayalim o zaman

Science is not only compatible with spirituality; it is a profound source of spirituality.
-Carl Sagan

All ideology is toxic because ideology is a kind of insult to the gift of human free thinking.
-Terence McKenna

Önerilen Siteler